آیفون تصویری کوماکس 4.3 اینچ بدون حافظه CAV-43MG

محصول جدید

آیفون تصویری رنگی Cammax از سری Gate View، با صفحه نمایش 4.3 اینچی دارد بدون گوشی و با کلید های لمسی تولید می شود. بدون حافظه است و با قابلیت اتصال به چهار پنل کدینگ و یک پنل معمولی، قابلیت ارتباط واحد ها با یکدیگر از طریق گارد نگهبانی و امکان ارتباط با نگهبانی، قابلیت نصب دو مانیتور در یک واحد می باشد. بدنه طرح از فلز است و در دو رنگ سفید و سورمه ای به بازار عرضه می شود.

 

2,200,000 تومان

4.3 اینچ
ندارد
با یک واحد (نگهبانی)
ندارد
دارد
دارد
دارد
LED
بدون گوشی (هندزفری)
فقط کلید لمسی (key touch)
ندارد
ندارد
ندارد
کوماکس
مانیتور آیفون تصویری
روکار
آیفون تصویری
کوماکس Commax
کره
180×180×28 میلی متر
3 ساله
0 تا 40 درجه سانتی گراد
Gate View
پنل: 300 متر - نگهبانی: 1000 متر
Max.15W / Standby 4W

مانیتور آیفون تصویری کوماکس CAV-43MG:

مانیتور آیفون تصویری کوماکس 43MG یکی از جدیدترین محصولات تولید شده توسط آیفون تصویری کوماکس است که قابل استفاده برای سیستم Gate View این مجموعه می باشد. از اصلی ترین خصوصیات این محصول می توان به دارا بودن صفحه نمایش 4.3 اینچی و برقراری ارتباط صوتی بدون استفاده از گوشی (هندزفری) اشاره داشت. بدنه تقریبا مربعی به رنگ آبی و ترکیب آن با طرح فلزی می تواند بر زیبایی این محصول بیفزاید.

طراحی ظاهری آیفون تصویری کوماکس 43MG:

این مانیتور دارای بدنه مربعی به ابعاد 180×180 میلی متر است. قطر بدنه این آیفون نیز تنها 28 میلی متر است و به صورت روکار نصب می گردد. بر روی این بدنه صفحه ای به رنگ آبی تیره (یا سفید) قرار دارد و صفحه نمایش 4.3 اینچی بر روی آن قرار گرفته است. درست در زیر این صفحه نمایش نام برند COMMAX به چشم می خورد.

مانیتور درب باز کن کوماکس 43MG در رده انواع آیفون هندزفری COMMAX به شمار می رود، به این معنا که برای برقراری ارتباط صوتی نیازی به استفاده از گوشی نخواهید داشت. با استفاده از اسپیکر و میکروفون قرار گرفته بر روی مانیتور قادر خواهید بود ارتباط صوتی بدون در دست گرفتن گوشی داشته باشید. در زیر مانیتور این آیفون کوماکس پنج کلید برای اجرای پنج کارکرد متفاوت به چشم می خورد که انجام عملکرد آن ها به سادگی و تنها با لمس این کلید ها صورت می گیرد.

مانیتور:

این مانیتور دارای ابعاد 4.3 اینچی است. این اندازه برای یک آیفون تصویری بسیار مناسب به شمار می رود و به این ترتیب شما قادر خواهید بود تصاویر را در اندازه بسیار مناسبی مشاهده نمایید. این مانیتور LED امکان نمایش تصاویر با کیفیت بسیار بالایی را برای شما فراهم می آورد.

رابط کاربری:

این آیفون تصویری دارای کلید های لمسی است. با لمس اولین کلید از سمت راست می توانید ارتباط صوتی خود را با مراجعه کننده آغاز کنید. کلید دوم برای نمایش منو ها به کار می رود. با استفاده از آن قادر خواهید بود میزان رنگ و نور تصویر همین طور میزان صدا و دیگر خصوصیات آیفون خود را تنظیم کنید. در مرکز این بدنه یک شاسی لمسی که با علامت کلید مشخص شده است به چشم می خورد که برای باز کردن درب ساختمان به کار می رود. همان طور که پیشتر نیز اشاره شد این مانیتور از سری Gate View کوماکس می باشد و شما می توانید با استفاده از چهارمین کلید قرار گرفته بر روی این درب باز کن کوماکس با واحد نگهبانی ارتباط برقرار کنید. در انتها نیز کلیدی برای روشن کردن مانیتور و مشاهده فضای بیرون از منزل قرار گرفته است. در سمت چپ مجموعه کلید ها چراغ کوچکی به چشم می خورد که روشن بودن آن معادل وجود برق در دستگاه و روشن بودن آن است.

ارتباط:

دربازکن تصویری کوماکس مدل 43GM دارای قابلیت برقراری ارتباط با واحد نگهبانی است. به این ترتیب شما می توانید تنها با لمس یک کلید با واحد نگهبانی در ساختمان خود ارتباط صوتی برقرار نمایید، همچنین واحد نگهبانی نیز می تواند از همین طریق با شما در ارتباط باشد. نکته دیگر اینکه شما می توانید در کنار واحد نگهبانی این آیفون را به یک پنل در خارج از ساختمان نیز مرتبط کنید. این امکان وجود دارد که این مانیتور در فاصله 300 متری از پنل و 1000 متری از نگهبانی قرار گیرد. در نظر داشته باشید این مانیتور بدون حافظه می باشد و با استفاده از آن قادر به ضبط تصاویر نخواهید بود.

ویژگی آیفون تصویری کوماکس 43MG:

-مانیتور آیفون تصویری

-دارای صفحه نمایش 4.3 اینچی

-نمایشگر LED

-دارای کلید های لمسی

-هندزفری

-با قابلیت برقراری ارتباط با واحد نگهبانی

-با قابلیت برقراری ارتباط با پنل خارج از ساختمان

-امکان اتصال به دو پنل (پنل لابی و پنل واحد)

-میزان مصرف برق در حالت استندبای 4W و در حالت کار 15W

-نصب به صورت روکار

-کارکرد در دمای 0 تا 40- درجه سانتی گراد

-مسافت 300 متر از پنل 1000 متر از نگهبانی

 

مــحصولات مرتبط