آیفون تصویری کوماکس 3.5 اینچ بدون حافظه CAV-35GN

محصول جدید

مانیتور رنگی آیفون تصویری COMMAX مدل CAV-35GN، دارای نمایشگر 3.5 اینچی LCD است. این مانیتور قابلیت اتصال به چهار پنل کدینگ و یک پنل معمولی، ارتباط واحد ها با هم از طریق گارد نگهبانی، قابلیت نصب دو مانیتور در یک واحد و کارکرد در دمای 0 تا 40+ درجه سانتی گراد را داراست. از پلاستیک ساخته شده، سفید رنگ است و به صورت روکار نصب می شود.

1,980,000 تومان

3.5 اینچ
با یک واحد (نگهبانی)
ندارد
LCD-TFT
دارد
ندارد
ندارد
ندارد
ندارد
روکار
آیفون تصویری
کوماکس Commax
کره
192X195X31 mm
3 ساله
0 تا 40 درجه سانتی گراد
کوماکس
مانیتور آیفون تصویری
قابلیت باز کردن درب واحد و کارت RFامکان اتصال به دو پنل (پنل لابی و پنل تک واحدی)نصب آسان: امکان ارتباط داده ، صدا، ویدئو تصویر تنها با استفاده از یک کابل (LAN (UTP CAT 6
Gate View
از پنل: 300 متر

مانیتور کوماکس مدل CAV-35GN:

مانیتور کوماکس مدل CAV-35GN دارای طراحی بسیار زیبا با عملکرد بسیار ساده و آسان برای کاربر می باشد. این مانیتور به صورت روکار نصب می گردد و صفحه نمایش عریض این مانیتور 3.5 اینچ است. منبع تغذیه در این مانیتور کدینگ آیفون تصویری کوماکس AC 100 – 240 , Hz 50 / 60 می باشد و حداکثر برق مصرفی توسط این دستگاه 6.5W است. این مانیتور قابلیت عملکرد در دمایی بین 0 تا +40 درجه سانتی گراد را داراست. سیم کشی آن به صورت نرمال (UPT(cat5 و سیم کشی دوربین پنل، به صورت 4 رشته ای فویل دار انجام می پذیرد. نقشه سیم کشی این مانیتور در شکل زیر نمایش داده شده است:ابعاد مانیتور کوماکس مدل CAV-35GN به صورت 192*195*31 میلی متر است و ظاهری تقریبا مربع شکل دارد.

 مشخصات فنی و تخصصی آیفون تصویری کوماکس مدل CAV-35GN:

در این شکل شماره یک گوشی است که ارتباط صوتی با مراجعه کننده را برقرار می کند. شماره 2 صفحه نمایشگر 3.5 اینچی TFT است. شماره 3 دکمه بالا، برای تنظیم رنگ و روشنایی استفاده می شود. شماره 4 دکمه ای است که برای باز کردن درب به کار می رود. شماره 5 دکمه نگهبانی است، می توان با برداشتن گوشی و فشردن این دکمه، با نگهبانی ارتباط برقرار نمود. شماره 6 چراغ کوچکی است که روشن بودن دستگاه را نمایش می دهد. شماره 7، دکمه پایین که برای تنظیم نور و رنگ مورد استفاده قرار می گیرد. شماره 8 دکمه مانیتورینگ (دکمه نمایش تصویر) است که با فشردن آن صفحه نمایش روشن شده و می توان تصاویر بیرون ساختمان را مشاهده نمود. با استفاده از کلید شماره 9 می توان صدای ورودی را تنظیم نمود. با استفاده از دکمه شماره 10 می توان میزان روشنایی مانیتور را تنظیم نمود. با فشردن دکمه شماره 11 می توان نور مانیتور را کنترل کرد و شماره 12 کنترل کننده تماس هاست.

دکمه شماره 13 برای تنظیم مجدد میزان رنگ و نور مانیتور مورد استفاده قرار می گیرد و دکمه شماره 14 دکمه، پاور برای روشن و یا خاموش کردن دستگاه است.

 

عملکرد ساده این مانیتور کوماکس به این صورت است که با فشردن شاسی زنگ در خارج از ساختمان توسط مراجعه کننده، صدای آن در داخل ساختمان به گوش می رسد و می توان با برداشتن گوشی با وی صحبت کرده، با استفاده از یک دکمه کوچک، درب را باز نمود.

عملکرد دیگر مانیتور کوماکس مدل CAV-35GN به این صورت است: با برداشتن گوشی این مانیتور و فشردن دکمه Security Call می توان با نگهبانی مکالمه داشت. همچنین نگهبانی نیز می تواند با این واحد تماس برقرار نماید.

مــحصولات مرتبط