آیفون تصویری کوماکس 7 اینچ بدون حافظه CDV-70H

محصول جدید

آیفون تصویری رنگی Commax CDV-70H از سری Fine View، دارای صفحه نمایش 7 اینچی LED، بدون گوشی و با کلید لمسی است. این مانیتور قابلیت اتصال یک گوشی ارتباط داخل واحد (DP-4VHP) را دارد؛ در دو رنگ سفید و سورمه ای تولید می شود و به صورت روکار بر روی دیوار نصب می گردد.

1,520,000 تومان

7 اینچ
ندارد
داخل واحد با گوشی صوتی
ندارد
ندارد
LED
بدون گوشی (هندزفری)
فقط کلید لمسی (key touch)
ندارد
ندارد
ندارد
کوماکس
مانیتور آیفون تصویری
روکار
آیفون تصویری
کوماکس Commax
CDV-70H
کره
180×180 میلی متر
3 ساله
0 تا 40 درجه سانتی گراد
قابلیت اتصال یک گوشی ارتباط داخل واحد (DP-4VHP)
ساده Fine View
پنل 50 متر - ارتباط داخلی 28 متر

آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-70H:

این آیفون که در رنگ های سفید و سرمه ای عرضه می شود، دارای کیفیت بسیار بالایی در صدا و تصویر می باشد و به دلیل اینکه کاربری و استفاده از آن بسیار ساده می باشد، می تواند گزینه مناسبی برای خرید به شمار رود. این آیفون تصویری بدون حافظه بوده و از ویژگی های آن می توان به انتقال بسیار با کیفیت صدا و تصویر به طبقات بالا اشاره نمود. کارکردن با این آیفون به دلیل دارا بودن منوی بسیار ساده و همینطور کلید های لمسی بسیار راحت بوده و ظاهر شیک و زیبای آن در کنار دیگر ویژگی های این مانیتور می تواند امکان انتخاب و خرید آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-70H را بالاتر ببرد.این مانیتور هندزفری است، به این مفهوم که برای برقراری ارتباط نیازی به استفاده از گوشی وجود ندارد و انتقال صدا تنها با استفاده از اسپیکر و میکروفون صورت می گیرد.

مشخصات ظاهری آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-70H:

آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-70H دارای ظاهری مربعی به ابعاد 180×180 میلی متر است. قطر آن نیز 28 میلی متر است. منبع تغذیه در این آیفون تصویری کوماکس AC 100 – 240 V – 50 / 60 HZ می باشد. این آیفون به صورت روکار نصب شده و این امکان را فراهم می کند که با استفاده از گوشی ارتباط داخل واحد کوماکس مدل DP-4VP ارتباط درون واحد نیز برقرار شود. به این ترتیب با نصب این گوشی صوتی می توان در داخل یک واحد ارتباط صوتی برقرار نمود، به علاوه این گوشی می تواند با انتقال صدای زنگ شبیه به آیفون صوتی عمل کرده و درب ساختمان را نیز باز نماید.

مشخصات فنی آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-70H:

سیم کشی برای پنل و همینطور سیم کشی سیستم ارتباط داخلی برای آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-70H به صورت 4 رشته ای فویل دار انجام می شود. این آیفون قادر است از سیستم های PAL & NTSC نیز پشتیبانی کند.

مــحصولات مرتبط