آیفون تصویری کوماکس 7 اینچ بدون حافظه CDV-70K

محصول جدید

مانیتور رنگی آیفون تصویری COMMAX مدل CDV-70K از سری Fine View دارای صفحه نمایش 7 اینچی و کلید های لمسی است. این مانیتور بدون حافظه است و به صورت روکار نصب می شود. قابلیت اتصال یک گوشی ارتباط داخل واحد (DP-4VHP)، قابل اتصال به 2 دوربین اعم از پنل و یا دوربین مداربسته، نصب روکار و رنگ سفید از دیگر ویژگی های این مانیتور کوماکس محسوب می شود.

 

2,310,000 تومان

7 اینچ
ندارد
داخل واحد با گوشی صوتی
دارد
دارد
دارد
دارد
LCD-TFT
فقط کلید لمسی (key touch)
ندارد
ندارد
ندارد
کوماکس
مانیتور آیفون تصویری
روکار
آیفون تصویری
کوماکس Commax
CDV-70K
کره
311×168×32
3 ساله
0 تا 40 درجه سانتی گراد
قابل اتصال به 2 دوربین اعم از پنل و یا دوربین مداربسته قابلیت اتصال یک گوشی ارتباط داخل واحد (DP-4VHP)
ساده Fine View
پنل 50 متر - ارتباط داخلی 20 متر

آیفون تصویری کوماکس مدل CDV 70K:

آیفون تصویری کوماکس مدل CDV 70K دارای صفحه نمایش عریض 7 اینچی TFT با رزولوشن بالا و نمایش تصاویر بسیار زنده و شفاف می باشد که با استفاده از ال ای دی های بک لایت تصاویری با کیفیتی بی نظیر ایجاد می کند. نمایش تصاویری با فرمت تحریف نشده و کیفیت ویژه، از ویژگی های منحصر به فرد این آیفون تصویری کوماکس می باشد. این مانیتور دارای کلید های لمسی با نور های آبی است که طراحی مدرن آن را مشخص تر می نماید. این مانیتور کوماکس می تواند دو مانیتور، دو پنل و دو گوشی را پشتیبانی کند، به این ترتیب می توان با استفاده از یک آیفون، از دو نقطه (برای اماکنی با بیش از یک ورودی) ورودی ها را بررسی نمود و تحت کنترل داشت. همچنین این قابلیت وجود دارد که این مانیتور را به دو دوربین مداربسته مجزا متصل نمود. منبع تغذیه در آیفون تصویری کوماکس مدل CDV 70 K نیز AC 100- 240V, Hz 50/60 است. همچنین نصب آن به صورت روکار انجام می گیرد.سیم کشی این مانیتور کوماکس برای پنل و دوربین ها به صورت 4 رشته ای انجام می گیرد.تصویر زیر به خوبی نمودار سیم کشی این مانیتور را نمایش می دهد:

 

 

این مانیتور قابلیت کارکرد در دمای 0 تا 40 درجه را دارد، دارای مبدل PAL/NTSC بوده و ابعاد نیز 311*168*32 می باشد.

می توان با استفاده از این آیفون از امکان بر قراری ارتباط داخلی بین واحد ها نیز بهره برد. این مانیتور کوماکس میتواند تصاویر را با تاریخ و ساعت ضبط و ذخیره نماید. علاوه بر داشتن دکمه های لمسی برای اجرای عملکرد های معمول، این مانیتور دارای کلید های دیگری نیز می باشدکه در شکل زیر به خوبی نمایان هستند:

 

 

 

امکانات کلی کوماکس مدل CDV-70K:

1- صفحه نمایشگر سایز 7 اینچی

 

2- وضوح و کیفیت بالای تصاویر

 

3- قابل اتصال به 2 دوربین مدار بسته ویا 2 پنل

 

4- طراحی زیبا و منحصر به فرد

 

5- قابلیت برقراری ارتباط داخلی

 

مــحصولات مرتبط