آیفون تصویری کوماکس 7 اینچ بدون حافظه CDV-70N

محصول جدید

مانیتور آیفون تصویری رنگی کوماکس مدل CDV-70NT، دارای صفحه نمایش 7 اینچی است که بدون حافظه و در دو رنگ سفید و سورمه ای تولید و به بازار مصرف عرضه می شود. این مانیتور قابلیت برقراری ارتباط داخل واحد داراست؛ از این جهت برای آپارتمان ها و یا خانه هایی با متراژ بالا مناسب است. دارا بودن صفحه کلید لمسی، منبع تغذیه AC 100–240 V – 50/60 HZ و صفحه نمایش LED از دیگر مشخصات این مانیتور محسوب می شود.

 

1,320,000 تومان

7 اینچ
داخل واحد با گوشی صوتی
دارد
دارد
LCD-TFT
دارد
فقط کلید لمسی (key touch)
ندارد
ندارد
ندارد
کوماکس
مانیتور آیفون تصویری
روکار
آیفون تصویری
کوماکس Commax
CDV-70N
کره
180×230 میلی متر
3 ساله
0 تا 40 درجه سانتی گراد
پشتیبانی از ارتباط داخل واحد
ساده Fine View
پنل 50 متر - ارتباط داخلی 28 متر

آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-70N:

آیفون تصویری کوماکس مدل 70N از سری محصولات اقتصادی آیفون تصویری کوماکس می باشد. این آیفون دارای نمایشگر 7 اینچ ال ای دی است. از ویژگی های بارز این آیفون می توان به لمسی بودن کلید های آن اشاره داشت. طراحی این آیفون بسیار ساده و شیک بوده و کاربری بسیار ساده ای دارد. مانیتور آیفون تصویری کوماکس مدل 70N دارای بدنه ای به ابعاد 180×230 میلی متر است.

بررسی ظاهری مانیتور آیفون تصویری کوماکس مدل 70N:

این درب باز کن کوماکس دارای بدنه ای مستطیلی است. طول این مستطیل 23 سانتی متر و عرض آن 18 سانتی متر می باشد. بیشترین بخش بدنه این محصول را صفحه ای طلقی فرا گرفته که بر روی آن صفحه نمایش 7 اینچی دیده می شود. در زیر این نمایشگر چند کلید لمسی به چشم می خورد که با استفاده از آن ها می توان از عملکرد های مختلفی بهرمند شد. این آیفون دارای گوشی است و برای برقراری ارتباط با مراجعه کننده باید از این گوشی که در سمت چپ بدنه آن قرار گرفته است استفاده کرد. همانطور که در تصویر زیر مشخص شده است، شرکت کوماکس نام و برند خود را بر روی این گوشی حک کرده است.

قرار گیری این گوشی در جای خود بوسیله شاسی مکانیکی انجام می گیرد و برای آن از سیستم مگنت استفاده نشده است. از دیگر نکات جالب در مورد مانیتور درب باز کن کوماکس مدل 70N این که در سمت چپ بدنه آن، بخشی باریک و بلند، خالی شده است؛ در این صورت برداشتن گوشی از جای خود بسیار بسیار ساده خواهد بود. همانطور که در عکس زیر مشخص شده است، قرارگیری گوشی در جای خود با حفره ها و برجستگی های مناسب امکان پذیر شده است.

همانطور که در تصاویر دیده می شود، نمایشگر این آیفون بر روی صفحه ای قرار گرفته است، شرکت کوماکس رنگ خاص خود یعنی سرمه ای را برای ساخت درصد بسیاری از محصولات خود استفاده می کند. در این آیفون نیز از این رنگ استفاده شده و کوماکس این تولید خود را در دو رنگ عرضه می کند: بدنه کاملا سفید و بدنه سفید و سورمه ای.

صفحه نمایش:

مانیتور آیفون تصویری کوماکس مدل 70N همانطور که از نام آن پیدا است، دارای صفحه نمایش 7 اینچی است. این اندازه برای یک مانیتور بسیار عالی است و شما می توانید به سادگی از آن استفاده کنید. این نمایشگر ال ای دی بوده و تصاویر نمایش داده شده در آن از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

رابط کاربری:

منوهای قرار گرفته در این آیفون از عملکردی ساده برخوردار هستند و برای استفاده از آن دچار مشکل نخواهید شد. این مانیتور در عین سادگی می تواند برای شما بسیار کاربردی باشد. در شکل زیر اجزای سازنده آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-70N و کارکرد هر کدام به خوبی مشخص شده است:

 

 

در این شکل شماره یک نشان دهنده گوشی صوتی آیفون تصویری کوماکس مدل 70N است. با استفاده از این گوشی مراجعه کننده و پاسخگو می توانند با یکدیگر ارتباط صوتی داشته باشند. شماره دو نشان دهنده صفحه نمایش است. این نمایشگر 7 اینچی که لمسی نیز هست می تواند تصاویر محیط بیرونی را (که توسط دوربین قرار گرفته بر روی پنل جلوی درب ضبط می شود) در داخل واحد نمایش دهد. شماره 3 نشانگر چراغ کوچکی است که روشن و خاموش بودن آن، روشن و خاموش بودن دستگاه و وجود برق در آن را مشخص می کند.

با فشردن دکمه شماره 4 در این تصویر، صفحه نمایش مانیتور تصویری کوماکس مدل CDV-70N روشن شده و می توان تصاویر تحت پوشش دوربین پنل را مشاهده کرد. در این شکل کلید شماره 5 به خوبی دیده می شود. با فشردن این کلید قادر خواهید بود با گوشی ارتباط داخلی DP-4VHP ارتباط برقرار کنید. با استفاده از کلید شماره 6 که کلید درباز کن آیفون تصویری 70N کوماکس می باشد، می توان درب ساختمان را برای مراجعه کننده باز کرد. با فشردن دکمه شماره 7 می توان به منوی تنظیمات دسترسی داشت. در این تصویر کلیدی که با شماره 8 مشخص شده است، دکمه روشن و خاموش کردن دستگاه می باشد.

قابلیت ارتباط:

آیفون تصویری کوماکس مدل CDV70N می تواند از سیستم های PAL & NTSC نیز پشتیبانی کند. این آیفون که به صورت روکار نصب می گردد، این امکان را نیز فراهم می آورد که با استفاده از گوشی ارتباط داخل واحد کوماکس مدل DP-4VP ارتباط داخلی بین واحد نیز برقرار شود. به این ترتیب با نصب این گوشی صوتی می توان در داخل یک واحد ارتباط صوتی برقرار نمود، به اضافه اینکه این گوشی می تواند با انتقال صدای زنگ در نقش آیفون صوتی ظاهر شده و بتواند درب ساختمان را نیز باز نماید.

روش نصب:

سیم کشی این پنل و همینطور سیم کشی سیستم ارتباط داخلی برای آیفون تصویری کوماکس مدل 70N به صورت 4 رشته ای فویل دار انجام می شود. نحوه نصب این ایفون در شکل زیر به خوبی نمایش داده شده است:

 

مــحصولات مرتبط