آیفون تصویری کوماکس 7 اینچ بدون حافظه CDV-70MH

محصول جدید

مانیتور رنگی آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-70MH از سری Fine View دارای صفحه نمایش 7 اینچ رنگی LED است و بدون گوشی و به صورت هندزفری ارتباط صوتی با مراجعه کننده را ممکن می کند. قابلیت برقراری ارتباط داخل واحد، قابلیت اتصال به دو پنل و یا یک پنل و یک دوربین مداربسته و کلید های لمسی، از دیگر مشخصات این مانیتور محسوب می شود. این مانیتور همچنین می تواند با گوشی دیگر در داخل واحد ارتباط صوتی برقرار کند.

2,310,000 تومان

7 اینچ
ندارد
داخل واحد با گوشی صوتی
دارد
دارد
دارد
دارد
LED
فقط کلید لمسی (key touch)
ندارد
ندارد
ندارد
کوماکس
مانیتور آیفون تصویری
روکار
آیفون تصویری
کوماکس Commax
CDV-70MH
کره
289×176×16 میلی متر
3 ساله
0 تا 40 درجه سانتی گراد
ساده Fine View
پنل 50 متر - ارتباط داخلی 20 متر
Max.15W / standby 3.9W

آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-70MH:

آیفون تصویری کوماکس 70MH محصولی جدید از سری Fine View شرکت آیفون تصویری کوماکس با ویژگی هایی جدید و منحصر به فرد است. اصلی ترین خصوصیت آن دارا بودن طلقی بر روی مانیتور است که به آن ظاهری آینه ای می دهد. صفحه نمایش 7 اینچی آن باعث می شود دید کافی از بیرون ساختمان داشته باشید. کلید های قرار گرفته بر روی بدنه این آیفون لمسی هستند و تنها با برقراری تماس ظریف با آن می توانید عملیات های مختلف را اجرایی کنید. این مانیتور کوماکس امکان اتصال به دو پنل و همین طور دو دوربین مداربسته را نیز فراهم می آورد که به این ترتیب قادر هستید کنترل بیشتری داشته باشید. همچنین این آیفون امکان برقراری ارتباط صوتی داخل واحد را نیز فراهم می آورد.

مشخصات ظاهری آیفون تصویری کوماکس 70MH:

وجه تمایز این آیفون تصویری نسبت به انواع دیگر آن، بدنه نقره ای و آینه ای آن است. این مانیتور دارای بدنه ای به ابعاد 289×176×16 میلی متر است. بر روی آن صفحه ای طلقی دربرگیرنده صفحه نمایش 7 اینچی به چشم می خورد. این صفحه با ایجاد ظاهری آینه ای برای مانیتور، جلوه ای خاص به آن می بخشد و در زیبایی محیط نقش بسزایی خواهد داشت. درست در بالای مانیتور نام COMMAX و در لبه زیرین آن کلید های لمسی برای برقراری ارتباطات را مشاهده می کنید. در سمت چپ مانیتور گوشی آن قرار گرفته که به وسیله آن قادر هستید با مراجعه کننده ارتباط صوتی برقرار کنید. در لبه خارجی این گوشی نیز نام COMMAX حک شده است که به نوعی می تواند نماد اصالت محصول باشد.

نمایشگر:

مانیتور آیفون تصویری کوماکس 70MH دارای صفحه نمایش عریض 7 اینچی است. این مانیتور ال سی دی با قدرت تفکیک بالای رنگ و جزییات، تصاویری با کیفیت بسیار بالا برای شما فراهم می آورد. این مانیتور نمایش دهنده تصاویر دریافتی از پنل یا پنل های قرار گرفته در خارج از ساختمان است. به علاوه این که می توانید به جای پنل دوم آن را به دوربین مداربسته نیز متصل کنید و با لمس یک کلید، تصاویر دوربین را نیز مشاهده کنید.

ارتباطات مانیتور 7 اینچ آینه ای کوماکس:

همانطور که پیشتر نیز اشاره شد این مانیتور دارای کلید های لمسی است و شما قادر هستید تنها با لمس این کلید ها، کارکرد مورد نظر خود را اجرا کنید. با لمس اولین کلید از سمت راست می توانید به سادگی به منو ها دسترسی داشته باشید. دومین مورد که با علامت «کلید» مشخص شده است برای باز کردن درب ساختمان به کار می رود. شما می توانید با استفاده از گوشی صوتی 4VHP در داخل واحد، بین مانیتور آیفون تصویری 70MH و گوشی صوتی ارتباط برقرار نمایید. این ویژگی برای واحد هایی با اندازه بزرگ به کار می آید که به این ترتیب سهولت در برقراری ارتباط را در اختیار خواهید داشت. با استفاده از این گوشی صوتی می توانید درب ساختمان را نیز باز کنید. برای برقراری این ارتباط تنها کافیست کلید سوم را لمس کنید.

در انتهای این ردیف کلیدی قرار گرفته است که با استفاده از آن می توانید مانیتور را روشن کنید و تصاویر بیرون ساختمان را مشاهده نمایید. در کنار این کلید ها LED ظریف و کوچکی به چشم می خورد که روشن بودن آن نشانه وجود برق در دستگاه است و در صورتی که خاموش باشد باید اتصالات آن را برای داشتن برق کنترل کرد.

ویژگی های آیفون تصویری 7 اینچ کوماکس 70MH:

-مانیتور 7 اینچی آیفون تصویری LCD

-دارای کلید های لمسی

-با امکان اتصال به دو پنل

-با امکان اتصال به دوربین مداربسته

-با قابلیت برقراری ارتباط صوتی داخل واحد

-نصب به صورت روکار

-با امکان استفاده در دمای 0 تا 40 درجه سانتی گراد

-پشتیبانی از هر دو سیستم PAL/NTSC

نقشه نصب:

 

مــحصولات مرتبط