آیفون تصویری کوماکس 4.3 اینچ با حافظه CDV- 43KM

محصول جدید

مانیتور آیفون تصویری رنگی کوماکس مدل CDV- 43KM از سری Fine View، دارای نمایشگر 4.3 اینچی LED و کلید های لمسی است. این مانیتور امکان برقراری ارتباط داخل واحد را دارد و به واسطه دارا بودن حافظه می تواند از مراجعه کننده فیلم و عکس ضبط کند و ذخیره نماید. مانیتور CDV- 43KM به رنگ سفید تولید شده و به صورت روکار بر روی دیوار نصب می شود.

1,214,000 تومان

4.3 اینچ
داخل واحد با گوشی صوتی
ندارد
ندارد
دارد
دارد
LED
دارد
فقط کلید لمسی (key touch)
کوماکس
مانیتور آیفون تصویری
روکار
آیفون تصویری
کوماکس Commax
CDV- 43KM
کره
167x157x28 میلی متر
3 ساله
0 تا 40 درجه سانتی گراد
ساده Fine View
پنل: 50 متر / ارتباط داخلی: 28 متر

آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-43KM:

آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-43KM یکی از محصولات پر طرفدار شرکت کوماکس می باشد که شباهت زیادی به آیفون تصویری 43K کوماکس دارد با این تفاوت که از حافظه داخلی نیز برخوردار است.

درب باز کن 43KM کوماکس دارای حافظه داخلی می باشد که می توان با استفاده از آن عکس و فیلم تهیه نمود. به علاوه دارای صفحه نمایش 4.3 اینچی از نوع ال ای دی است. این آیفون که در رده آیفون های اقتصادی کوماکس قرار دارد، هندست می با شد و دارای گوشی است. مناسب بودن قیمت آیفون کوماکس مدل CDV-43KM آن را جزو محبوب ترین انواع آیفون تصویری ساخت این شرکت قرار می دهد.

این آیفون قادر به پشتیبانی از هر دو سیستم NTCS و PAL است. آیفون تصویری COMMAX مدل CDV-43KM امکان برقراری ارتباط داخلی بین واحد ها را فراهم می سازد، به این ترتیب می توان با تعریف اعداد به خصوصی برای هر واحد و شماره گیری آن از طریق آیفون، با واحد های یک ساختمان ارتباط داخلی برقرار کرد. میزان برق مصرفی این آیفون در حالت استندبای یا آماده به کار 2.5 ولت است که این میزان در هنگام انجام کار و در بیشترین حد ممکن به 15W می رسد.

بررسی ظاهری مانیتور آیفون تصویری کوماکس CDV-43KM:

این مانیتور دربازکن کوماکس با دارا بودن نمایشگر 4.3 اینچی اندازه ای قابل قبول برای کاربر خود فراهم آورده است. این صفحه نمایش مستطیلی بر روی صفحه ای سفید رنگ قرار گرفته و کمتر از نیمی از قسمت بالایی بدنه آن را در بر گرفته است.

کمی پایین تر از نمایشگر کلید های این آیفون قرار گرفته که همگی لمسی هستند. به این ترتیب فشردن آن ها به سادگی هرچه تمام تر انجام می گیرد.

در همین صفحه و در پایین ترین قسمت بدنه مربعی آن، نام و نشان COMMAX به رنگ مشکی دیده می شود. برای برقراری ارتباط صوتی با مراجعه کننده، شما نیاز به یک گوشی صوتی دارید. این گوشی در سمت چپ بدنه قرار گرفته است که برای سهولت در برداشتن آن، بخشی باریک و بلند از سمت چپ بدنه خالی شده است. به این ترتیب برداشتن این گوشی از جای خود به سادگی امکان پذیر است. همچنین برای قرار دادن گوشی در جای خود، یک شاسی مکانیکی تعبیه شده است و سیستم مگنت به کار نرفته است.

این آیفون تصویری کوماکس دارای ابعاد 157×167 میلی متر بوده و قطر آن 28 میلی متر است. گفتنی است عملکرد آن در دمایی بین 0 تا 40 درجه سانتی گراد به خوبی امکان پذیر است و به صورت روکار نصب می شود. تصویر زیر به خوبی نشان دهنده نمای کناری این مانیتور و قطر بدنه آن است.

صفحه نمایش:

صفحه نمایش این مانیتور آیفون کوماکس همانطور که نام آن نشان می دهد، 4.3 اینچ است. این اندازه برای یک مانیتور کافی به نظر می رسد. در ساخت این نمایشگر ال ای دی با روش TFT استفاده شده است.

حافظه:

این مانیتور با دارا بودن قابلیت نصب حافظه Micro SD قادر است تصاویر زیادی را در خود نگهداری کند. در شکل زیر محل قرار گیری این حافظه را مشاهده می کنید.

برقراری ارتباط:

همچنین برای برقراری ارتباط در یک واحد بزرگ می توان از گوشی ارتباط داخل واحد مدل DP-4VHP استفاده کرد.

 

رابط کاربری:

در تصویر زیر شماره 1 نشان دهنده گوشی و شماره 2 نشان دهنده صفحه نمایش است. همچنین شماره 7 سوییچ برای روشن و خاموش کردن دستگاه را مشخص کرده است.

بر روی بدنه آیفون تصویری COMMAX مدل CDV-43KM و درست زیر صفحه نمایش چند کلید لمسی به چشم می خورد که هر کدام وظیفه خاصی به عهده دارند.

شماره 3 در این تصویر برای روشن شدن صفحه نمایش و مشاهده بخش تحت پوشش دوربین پنل به کار می رود. شماره 4 برای برقراری ارتباط داخلی به کار می رود. شماره 5 برای باز کردن درب و شماره 6 برای دسترسی به منوی تنظیمات استفاده می گردد.

ویزگی آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-43KM:

-اندازه تصویر 4.3 اینچ LED

-قابلیت برقراری ارتباط داخل واحد

-منبع تغذیه AC 100~240V, 50/60Hz

-روش نصب روکار

-دارای حافظه

-ابعاد167×157×28 میلی متر

-قابلیت کارکرد در دمای 0 تا 40 درجه سانتی گراد

-کلید های لمسی و طراحی بسیار ساده و شیک

-دارای منوی تنظیمات ساده و کاربردی

-پشتیبانی از هر دو سیستم PAL و NTSC

مــحصولات مرتبط