آیفون تصویری کوماکس 7 اینچ بدون حافظه CDV-70U

محصول جدید

مانیتور آیفون تصویری رنگی کوماکس مدل CDV-70U دارای صفحه نمایش 7 اینچی LED می باشد. این مانیتور به صورت روکار نصب می شود و بدون گوشی و با کلید های لمسی است. ماینتور CDV-70U کوماکس بدون حافظه است. قابلیت اتصال به 2 پنل، قابلیت اتصال یک گوشی ارتباط داخل واحد (DP-4VHP) و پوشش شیشه ضد ضربه، از دیگر مشخصات آن محسوب می شود.

3,750,000 تومان

7 اینچ
داخل واحد با گوشی صوتی
دارد
دارد
دارد
LCD-TFT
بدون گوشی (هندزفری)
فقط کلید لمسی (key touch)
ندارد
ندارد
ندارد
کوماکس
مانیتور آیفون تصویری
روکار
آیفون تصویری
کوماکس Commax
CDV-70U
کره
276×185×33 میلی متر
3 ساله
0 تا 40 درجه سانتی گراد
قابل اتصال به 2 پنلقابلیت اتصال یک گوشی ارتباط داخل واحد (DP-4VHP)
ساده Fine View
پنل 50 متر - ارتباط داخلی 20 متر

آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-70U:

آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-70U دارای طراحی بسیار زیبا و ویژه ای است. صفحه نمایش عریض این مانیتور 7 اینچ می باشد که قابلیت نمایش همزمان دو تصویر در خود را نیز دارد. شیشه به کار رفته برای صفحه نمایش این مانیتور ضد خش می باشد که تصویری بسیار شفاف تر با وضوح بالاتر ارائه می دهد. همچنین اثر انگشت و لک به روی آن به جا نمی ماند. کلید های قرار گرفته به روی این مانیتور، لمسی است.می توان این مانیتور کوماکس را به دوربین یا پنل دوم نیز متصل نمود. امکان برقراری ارتباط بین واحد ها با استفاده از این آیفون تصویری کوماکس نیز وجود دارد.

مشخصات آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-70U:

مانیتور کوماکس مدل CDV-70U قابلیت اتصال به پنل و یا دوربین مدار بسته دیگر را نیز دارد. به این ترتیب می توان به راحتی با استفاده از پنلی مجزا، تصاویر موجود برای دیگر ورودی ساختمان را بررسی کرده و یا اینکه درب ورودی را باز کرد. منبع تغذیه این آیفون تصویری کوماکس AV 100 – 240 , Hz 50,60 می باشد و به صورت روکار نصب می گردد.

ابعاد این مانیتور کوماکس 276X185X33 میلی متر می باشد و قابلیت کار کرد در دمای 0 تا 40 درجه سانتی گراد را دارد.

در این تصویر شماره یک نشان دهنده صفحه نمایش مانیتور کوماکس می باشد، شماره 2 و 5 اسپیکر هایی برای پخش صدای مراجعه کننده هستند. شماره 3 چراغی برای نمایش وجود برق در در دستگاه و شماره 4 میکروفونی برای انتقال صدای داخل ساختمان به بیرون است. شماره 6 برای روشن شدن صفحه نمایش، شماره 7 برای برقراری ارتباط واحد ها با یکدیگر، شماره 8 برای برقراری ارتباط صوتی با مراجعه کننده، شماره 9 برای عکاسی از مراجعه کننده و شماره 10 دکمه درب باز کن می باشد.

در این تصویر شماره 11 و 12 برای تنظیم صدای میکروفون و اسپیکر آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-70U به کار می روند. شماره 13 برای وارد شدن به منو و دسترسی به آن ها، شماره 14 برای انتخاب گزینه ها در منو، شماره 15 و 16 برای حرکت در منو ها، شماره 17 دکمه پاور (خاموش و روشن کردن آیفون)، شماره 18 محل قرار گیری حافظه میکرو اس دی و شماره 19 محل نصب کابل های این آیفون تصویری کوماکس می باشد. می باشند.

ابعاد کوماکس CDV-70U:

 

مــحصولات مرتبط