آیفون تصویری کوماکس 7 اینچ بدون حافظه CDV-70KPT

محصول جدید

مانیتور آیفون تصویری رنگی کوماکس مدل CDV-70KPT از سری Fine View، با صفحه نمایش 7 اینچ LED و کلید های لمسی تولید و به بازار مصرف عرضه می شود. از دیگر مشخصات این مانیتور می توان به: قابلیت پن تیلت دیجیتال و زاویه نمایش 160 درجه، قابلیت حرکت تصویر به سمت راست و چپ/بالا و پایین، قدرت زوم تصویر 5 برابر، قابلیت اتصال به 2 دوربین ( پنل یا دوربین مداربسته) و پشتیبانی از هر دو سیستم PAL /NTSC، اشاره کرد

2,710,000 تومان

7 اینچ
ندارد
داخل واحد با گوشی صوتی
دارد
دارد
دارد
دارد
LED
فقط کلید لمسی (key touch)
ندارد
ندارد
ندارد
کوماکس
مانیتور آیفون تصویری
روکار
آیفون تصویری
کوماکس Commax
CDV-70KPT
کره
311x168x32 میلی متر
3 ساله
0 تا 40 درجه سانتی گراد
قابلیت پن تیلت دیجیتال و زاویه نمایش 160 درجهقابلیت حرکت تصویر به سمت راست و چپ/بالا و پایینقدرت زوم 5 برابرقابل اتصال به 2 دوربین (اعم از پنل یا دوربین مداربسته)
ساده Fine View
پنل 50 متر - ارتباط داخلی 20 متر

آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-70KPT:

آیفون تصویری CDV-70KPT کوماکس دارای صفحه نمایشی با کیفیت بالا و 7 اینچی می باشد که توسط ان می توانید تصاویر مقابل درب را به راحتی و وضوح ببینید. کلید های لمسی و رابط کاربری مناسب این دستگاه به شما این امکان را میدهد تا به راحتی و حتی بدون داشتن اطلاعات زیادی راجع به ایفون تصویری از ان استفاده کنید.قابلی اتصال به دو پنل و دوربین مداربسته از جمله امکاناتی است که باعث افزایش قیمت ایفون تصویری کوماکس مدل CDV-70KPT می شود.

طراحی ظاهری ایفون تصویری CDV-70KPT کوماکس:

این آیفون تصویری با ابعاد 311x168x32 میلی متر که گوشی ان در سمت چپ ، و کلید های کنترلی ان که لمسی نیز هستند در سمت راست قرار دارند ساخته شده است.صفحه نمایش 7 اینچی این دستگاه به قدری با کیفیت است که تصاویر جلوی درب منزل به راحتی در ان دیده میشود. صفحه نمایش ایفون تصویری کوماکس مدل CDV-70KPT از نوع LED می باشد. کلید های جهتی در بالا و سه کلید اصلی که کار های ارتباط داخلی ، روشن نمودن صفحه برای دیدن فضای جلوی درب و بازکردن درب منزل را انجام میدهند در پایین طراحی شده اند. کلید های لمسی و صفحه نمایش درب بازکن تصویری CDV-70KPT کوماکس در پنلی ابی رنگ که کمی برامدگی دارد قرار گرفته اند که به زیبایی این دستگاه می افزاید. لوگوی شرکت commax نیز بالای صفحه نمایش این ایفون تصویری به چشم می خورد.

مشخصات فنی درب بازکن تصویری کوماکس مدل CDV-70KPT:

اینکه آیفون تصویری CDV-70KPT کوماکس قدرت زوم 5 برابر تصویر را دارد یکی از ویژگی های منحصر به فرد یک ایفون تصویری میتواند باشد. علاوه بر ان امکان حرکت روی تصاویر به 4 جهت اصلی نیز یکی دیگر از مشخصه های این درب بازکن حرفه ای می باشد. این دستگاه همچنین قابلیت اتصال به دو دوربین را دارد. این دو دوربین می تواند دوربین های دو پنل دم درب باشد که در دو ورودی مختلف نصب شده است. همچنین می تواند دوربین مدار بسته باشد که گاهی در بعضی مکان ها مورد استفاده قرارمی گیرد. با استفاده از تنظیمت مختلف امکان تنظیم صدای زنگ درب بازکن خود را نیز خواهید داشت.

مــحصولات مرتبط