آیفون تصویری کوماکس 7 اینچ بدون حافظه CDV-70A

محصول جدید

مانیتور آیفون تصویری رنگی مدل CDV-70A کوماکس از سری Fine View، دارای صفحه نمایش 7 اینچی LED است که با کلید های لمسی کار می کند. این مانیتور به صورت روکار نصب شده و در دو رنگ سفید و نقره ای تولید می گردد. قابلیت برقراری ارتباط داخل واحد و امکان اتصال به دو دوربین مداربسته یا پنل از دیگر ویژگی های این آیفون تصویری محسوب می شود.

 

2,452,000 تومان

7 اینچ
ندارد
داخل واحد با گوشی صوتی
دارد
دارد
دارد
دارد
LCD-TFT
بدون گوشی (هندزفری)
ندارد
ندارد
ندارد
ندارد
کوماکس
مانیتور آیفون تصویری
روکار
آیفون تصویری
کوماکس Commax
CDV-70A
کره
243X168X35 میلی متر
3 ساله
0 تا 40 درجه سانتی گراد
پشتیبانی از منوی تصویریقابل اتصال به 2 دوربین اعم از پنل و یا دوربین مداربسته قابلیت اتصال یک گوشی ارتباط داخل واحد (DP-4VHP)
ساده Fine View
پنل 50 متر - ارتباط داخلی 20 متر

آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-70A:

آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-70A با دارا بودن ظاهری ویژه و عملکردی عالی، در بین محبوب ترین های آیفون تصویری کوماکس قرار دارد. این مانیتور با استفاده از متریال آلومینیومی دارای بدنه ای قوی و ظاهری با برش های دقیق است. این مانیتور با استفاده از LED های بک لایت تصاویری با وضوح و شفافیت بالا و کیفیت بسیار عالی ایجاد می کند. صفحه نمایش این مانیتور کوماکس TFT و 7 اینچی است. نصب این مانیتور کوماکس به صورت روکار انجام می گیرد. ابعاد این مانیتور 35*168*243 می باشد.

 

مانیتور کوماکس مدل CDV-70A قابلیت اتصال به دو دوربین (پنل و یا دوربین مداربسته)، دو گوشی صوتی و دو مانیتور را دارد. به این ترتیب که می توان آن را به دوربین مدار بسته ای که در ورودی دوم ساختمان قرار دارد متصل نمود، تصاویر را مشاهده کرده و درب را نیز باز کرد. می توان به جای دوربین از یک پنل مجزا نیز استفاده کرد که همین عملکرد را خواهد داشت. همچنین این امکان وجود دارد که با استفاده از این مانیتور کوماکس از امکان ارتباط داخلی بین واحد ها بهره مند شد. این مانیتور بدون حافظه ارائه می گردد و می تواند از PAL/NTSC پشتیبانی کند. منبع تغذیه مورد استفاده این مانیتور AV 100 – 240 V , Hz 50/60 است. میزان برق مصرفی آن حداکثر 15W است که این میزان در حالت آماده به کار (استند بای) به 3.4W می رسد. سیم کشی این مانیتور به صورت 4 رشته ای فویل دار انجام می گیرد.

این مانیتور، جزو مانیتور های بدون گوشی کوماکس به شمار می رود، به همین دلیل می توان به راحتی و تنها توسط یک دکمه، صدای داخل و خارج ساختمان را با استفاده از یک اسپیکر یا میکروفون، منتقل کرد. در تصویر زیر عملکرد دکمه های مختلف این مانیتور کوماکس به خوبی مشخص است.

 

مــحصولات مرتبط