آیفون تصویری کوماکس 7 اینچ بدون حافظه CDV-70P

محصول جدید

مانیتور آیفون تصویری رنگی کوماکس مدل CDV-70P از سری Fine View، دارای صفحه نمایش 7 اینچی LED است و با قابلیت برقراری ارتباط داخل واحد و کلید لمسی تولید و بازار عرضه می شود. این مانیتور هندزفری قابلیت اتصال به 2 دوربین اعم از پنل و یا دوربین مداربسته را داراست و در دو رنگ سفید و نقره ای تولید شده و به صورت روکار بر روی دیوار نصب می گردد.

 

2,410,000 تومان

7 اینچ
داخل واحد با گوشی صوتی
LCD-TFT
بدون گوشی (هندزفری)
فقط کلید لمسی (key touch)
ندارد
ندارد
ندارد
کوماکس
مانیتور آیفون تصویری
روکار
آیفون تصویری
کوماکس Commax
CDV-70P
کره
243×168×30 میلی متر
3 ساله
0 تا 40 درجه سانتی گراد
قابل اتصال به 2 دوربین اعم از پنل و یا دوربین مداربستهقابلیت اتصال یک گوشی ارتباط داخل واحد (DP-4VHP)
ساده Fine View
پنل 50 متر - ارتباط داخلی 20 متر

آیفون تصویر کوماکس مدل CDV-70P:

آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-70P دارای طراحی ویژه ای در مانیتور خود می باشد که الهام گرفته از سنگ های رودخانه ای است و به همین خاطر موفق به کسب جایزه IF (که یکی از جوایز معتبر در زمینه طراحی به شمار می رود) شده است. این مانیتور کوماکس دارای صفحه نمایش عریض 7 اینچی TFT است. از دیگر ویژگی های این مانیتور باید به بدون گوشی بودن آن اشاره نمود. این طراحی برای سهولت در برقراری ارتباط با مراجعه کننده انجام گرفته است. به این ترتیب صدای خارج ساختمان توسط اسپیکر به داخل ساختمان انتقال می یابد، و همین طور صدای داخل ساختمان به واسطه یک بلند گو به بیرون انتقال پیدا می کند؛ این انتقال صدا، تنها با استفاده از یک دکمه به روی بدنه مانیتور انجام می گیرد.

 

مانیتور کوماکس مدل CDV-70P دارای دکمه های لمسی است که بر زیبایی و سهولت استفاده از آن می افزاید. گفتنی است در بخش کناری آن نیز چند دکمه فشاری برای اعمال تنظیمات حرفه ای تر تعبیه شده است. این مانیتور در دو رنگ سفید و نقره ای عرضه می گردد. ابعاد این مانیتور کوماکس 243*140*30 می باشد.

 

از امکانات دیگر این مانیتور قابلیت اتصال آن به یک دوربین مدار بسته است. می توان برای اماکنی مانند پارکینگ، انباری یا ورودی دیگر، یک دوربین مدار بسته و یا یک پنل دیگر نصب نمود و به راحتی تصاویر آن را به روی این مانیتور آیفون تصویری کوماکس مشاهده نمود. با نصب دوربین به روی ورودی دوم ساختمان، علاوه بر دریافت تصاویر، می توان درب ورودی دیگر را نیز باز نمود. همچنین این قابلیت وجود دارد که یک گوشی صوتی مجزا را به این مانیتور متصل کرد. سیم کشی برای این مانیتور، دوربین مدار بسته و یا گوشی صوتی به صورت 4 رشته ای فویل دار انجام پذیر است.

منبع تغذیه این آیفون تصویری کوماکس AC 100-240 V , Hz50,60 می باشد. نصب آن نیز به صورت روکار انجام می گیرد. این مانیتور قابلیت عملکرد در دمای 0 تا 40 درجه سانتی گراد را دارد. حداکثر برق مصرفی توسط این مانیتور 15W است که این مقدار در حالت استندبای (آماده به کار) به 4W می رسد. همچنین قابلیت پشتیبانی از PAL/NTSC را نیز دارد.

 

مــحصولات مرتبط