آیفون تصویری کوماکس 7 اینچ با حافظه CDV-71BE

محصول جدید

مانیتور آیفون تصویری کوماکس Commax مدل CDV-71BE، دارای صفحه نمایش رنگی 7 اینچ LCD است و تصاویر مراجعه کنندگان را با کیفیت فوق العاده نمایش می دهد. این مانیتور همراه با ویژگی های همچون: با حافظه و قابلیت ضبط تصاویر تا 128 عدد، قابلیت ارتباط داخل واحد، امکان اتصال به 4 دوربین (پنل یا دوربین مداربسته)، تولید و به بازار عرضه می شود. مانیتور CDV-71BE سفید رنگ است.

 

5,100,000 تومان

7 اینچ
دارد
داخل واحد با گوشی صوتی
دارد
دارد
دارد
دارد
LCD-TFT
دارد
ندارد
ندارد
ندارد
ندارد
روکار
آیفون تصویری
کوماکس Commax
CDV-71BE
کره
314X173X53 میلی متر
3 ساله
0 تا 40 درجه سانتی گراد
کوماکس
مانیتور آیفون تصویری
ضبط تصاویر مراجعه کننده تا 128 عددقابل اتصال به 4 دوربین اعم از پنل و یا دوربین مداربستهامکان برقراری ارتباط داخلی واحد با گوشی DP-4VHP
ساده Fine View
پنل 50 متر - ارتباط داخلی 20 متر

آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-71BE:

آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-71BE موفق به کسب جایزه IF در سال 2008 شده است، که این امر نشان از طراحی بی نظیر این مانیتور دارد. مانیتور 7 اینچی این آیفون تصاویری با وضوح و شفافیت فوق العاده ارائه می کنند. این آیفون تصویری کوماکس دارای حافظه داخلی است که می تواند تا 128 عکس را ذخیره نماید. همچنین می توان از دوربین های مدار بسته دیگری برای کنترل محیط ها استفاده نمود، به این ترتیب که تنها با اتصال یک دوربین مدار بسته به این مانیتور می توان به راحتی تصاویر گرفته شده توسط دوربین را مشاهده نمود. این کارایی برای اماکنی که بیش از یک ورودی دارند و یا نیاز هست که نقاط دیگری نیز برای نظارت در دسترس باشند، بسیار مهم و مناسب است. این مانیتور را می توان به طور همزمان به 4 دوربین مدار بسته و یا 4 پنل مجزا متصل نمود. همچنین می توان با استفاده از آن و تنها با فشردن یک دکمه، بین واحد ها ارتباط داخلی نیز بر قرار کرد. منبع تغذیه مانیتور آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-71BE به اندازه AC 100~220V - 50/60HZ است و قابلیت کارکرد در دمای0 تا 40 درجه سانتی گراد را دارد. این مانیتور قابلیت پشتیبانی از منوی تصویری OSD را نیز دارد.

نصب این مانیتور کوماکس به صورت روکار انجام می پذیرد و ابعاد آن 314X173X53 میلی متر می باشد.

شکل زیر به خوبی نشان دهنده اجزای سازنده این محصول است، در صورتی که قصد خرید مانیتور آیفون تصویری کوماکس را دارید بهتر است با این جزییات آشنا شوید:

 

 

در این شکل شماره 1 نشان دهنده کلید کنترل صدای تماس است. شماره 2 کلید روشن شدن مانیتور است. شماره 3 برای برقراری ارتباط داخلی به کار می رود. با فشردن کلید شماره 4 درب ساختمان باز خواهد شد. شماره 5 و شماره 7 نشان گر کلید حرکت به بالا و پایین در منو ها است. همچنین شماره های 6 و 10 برای حرکت به چپ و راست مورد استفاده قرار می گیرند.

 

در این تصویر شماره 8 کلید پاور این محصول است. شماره 9 برای تایید گزینه های انتخابی به کار می رود. شماره 11 این مانیتور کلید Review آن برای نمایش تصاویر ثبت شده می باشد. شماره 12 برای تنظیمات زمان استفاده می شود. کلیدی که با شماره 13 در این تصویر به نمایش در آمده است، برای ضبط و همین طور پاک کردن تصاویر به کار می رود. شماره 14 اسپیکر مانیتور برای انتقال صدا است. شماره 15 نشان دهنده چراغ کوچکی برای روشن شدن در شب می باشد.

 

همانطور که در این تصویر به خوبی مشخص شده است شماره 16 گوشی مانیتور را نشان می دهد. شماره 17 این مانیتور نشان دهنده سیستم عملکرد خودکار تصویر برداری است. شماره 18 این تصویر دو شاخه برق آن، شماره 19 جعبه ترمینال و نهایتا شماره 20 سیم بدنه آن را نشان می دهد.این جزییات می توانند در قیمت آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-71BE تاثیر گذار باشند.

ویژگی آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-71BE:

-اندازه تصویر 7 اینچ

-دارای حافظه داخلی

-قابلیت اتصال به پنل دوم

-قابلیت اتصال به دوربین

-قابلیت اتصال به چهار دوربین اعم از دوربین مدار بسته و پنل درب بازکن

-قابلیت اتصال به یک گوشی ارتباط داخل واحد با دستگاه DP-4VHP

-دارای حافظه داخلی تا 128 عدد عکس

-منبع تغذیه AC 100~220V - 50/60HZ

-نوع سیستم درب بازکن تصویری رنگی

-نصب به صورت روکار

-سیم کشی پنل درب بازکن چهار سیم / ارتباط داخلی چهار سیم

-ابعاد 314X173X53mm

-مسافت 50m Φ0.65 - 28m Φ0.5

-حرارت 0°c~40°c

مــحصولات مرتبط