آیفون تصویری کوماکس 7 اینچ با حافظه CDV-71UM

محصول جدید

 

مانیتور آیفون تصویری رنگی COMMAX مدل CDV-71UM دارای صفحه نمایش 7 اینچی LED لمسی است و بدون گوشی و به صورت هندز فری صدای مراجعه کننده را از طریق اسپیکرهای موجود در دستگاه منتقل می کند. این مانیتور به صورت روکار نصب می شود و با حافظه است و تصاویر را بر روی کارت حافظه Micro SD به صورت فیلم و عکس تا 16 گیگا بایت ضبط و ذخیره میکند.

4,210,000 تومان

7 اینچ
داخل واحد با گوشی صوتی
دارد
دارد
دارد
دارد
LCD-TFT
بدون گوشی (هندزفری)
روکار
آیفون تصویری
کوماکس Commax
(CDV-71UM(US
کره
276×185×33 میلی متر
3 ساله
0 تا 40 درجه سانتی گراد
کوماکس
مانیتور آیفون تصویری
قابل اتصال به 2 پنل و 2 دوربین مداربستهپشتیبانی از ارتباط داخل واحد(DP-4VHP)قابلیت ضبط تصاویر مراجعه کنندگان بر روی کارت حافظه Micro SD به صورت فیلم و عکس تا 16 گیگا بایتضبط تصاویر به محض حرکت از روبه روی دوربین مدار بسته
ساده Fine View
پنل 50 متر - ارتباط داخلی 20 متر
Max.16W / standby 3.9W

آیفون تصویری کوماکس مدل (CDV-71UM(SD:

آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-71UM دارای صفحه نمایش 7 اینچی است و بدون گوشی می باشد، به این معنی که صدای مراجعه کننده و پاسخگو، تنها با استفاده از اسپیکر و میکروفون پخش می گردد. این امکان وجود دارد که این مانیتور را به دو دوربین مدار بسته و یا دو پنل متصل نمود، به این ترتیب می توان تصاویر دوربین مدار بسته (که زاویه دیگری نسبت به دوربین پنل می باشد) را به روی مانیتور مشاهده نمود. این آیفون تصویری کوماکس قابلیت تجهیز شدن به سنسور حرکتی را نیز دارد؛ به این مفهوم که مانیتور می تواند در صورت تشخیص حرکت در جلوی دوربین مدار بسته که به آیفون تصویری متصل شده است، به صورت خودکار تصاویر را ثبت و ضبط نماید. این مانیتور دارای صفحه نمایش لمسی است و به صورت روکار نصب می گردد؛ پس نیازی به کنده کاری و تراشیدن دیوار برای نصب آن وجود ندارد.

مانیتور کوماکس مدل CDV-71UM از سیستم PAL و NTSC پشتیبانی می نماید. می توان با نصب یک دستگاه گوشی DP-4VHP کوماکس بین واحد ها، ارتباط داخلی نیز برقرار نمود. منبع تغذیه این مانیتور کوماکس 100 – 240 V , 50 / 60 HZ است. ابعاد آن 276*185*33 میلی متر می باشد. همچنین این مانیتور قابلیت کارکرد در دمای 0 تا +40 درجه سانتی گراد را دارد. حداکثر برق مصرفی این مانیتور 16W است که این مقدار در حالت استند بای (آماده به کار) به 3.9W می رسد.

این مانیتور کوماکس می تواند به یک حافظه نیز مجهز گردد، این حافظه که می تواند تا 16 گیگابایت ظرفیت داشته باشد، قادر است تصاویر ضبط شده را به روی خود ذخیره نماید.

آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-71UM دارای اجزای گوناگونی است که در تصویر زیر نشان داده شده است:

 

در این تصویر شماره یک نشان دهنده صفحه نمایش می باشد. شماره 2 اسپیکر است که صدای مراجعه کننده را در داخل واحد پخش می کند. شماره 3 محل قرار گیری حافظه میکرو اس دی بر روی این مانیتور کوماکس است. شماره 4 لامپ کوچکی است که روشن بودن آن نشان دهنده وجود برق در دستگاه است. شماره 5 میکروفونی است برای ضبط و انتقال صدای پاسخگو به خارج از ساختمان.

با استفاده از دکمه شماره 6 می توان صدای مانیتور را تنظیم نمود. با استفاده از کلید شماره 7 می توان با مراجعه کننده ارتباط برقرار نمود. شماره 8 دکمه درب باز کن می باشد. شماره 9 دکمه روشن و خاموش کردن این مانیتور کوماکس است و شماره 10 نشان دهنده محل اتصال کابل ها به مانیتور است.

ابعاد کوماکس CDV-71UM:

مــحصولات مرتبط