آیفون تصویری کوماکس 7 اینچ با حافظه CDV-71AM گالری تصاویر

آیفون تصویری کوماکس 7 اینچ با حافظه CDV-71AM

محصول جدید

مانیتور آیفون تصویری رنگی COMMAX مدل CDV-71AM، صفحه نمایش 7 اینچی LED دارد و با قابلیت ارتباط واحد (DP-4VHP) و اتصال به دو پنل و 2 دوربین مداربسته تولید و به بازار مصرف عرضه می شود. منوی گرافیکی و پشتیبانی از زبان فارسی، قابلیت ضبط تصاویر تا 128 عدد، سه رنگ سفید، نقره ای و مشکی و نصب روکار از دیگر ویژگی های این مانیتور محسوب می شود.

3,420,000 تومان

7 اینچ
دارد
داخل واحد با گوشی صوتی
دارد
دارد
دارد
دارد
LED
بدون گوشی (هندزفری)
روکار
آیفون تصویری
کوماکس Commax
کره
243☓168☓35 میلی متر
3 ساله
0 تا 40 درجه سانتی گراد
کوماکس
مانیتور آیفون تصویری
نمایش تصویر در تصویرچند زبانه به همراه منوی فارسیقابلیت ضبط تصاویر مراجعه کنندگان 128 تصویرپشتیبانی از 2 پنل، 2 دوربین مدار بسته و 1 ارتباط داخلی
ساده Fine View
پنل 50 متر - ارتباط داخلی 20 متر

آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-71AM:

آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-71AM در سه رنگ مشکی، سفید و نقره ای عرضه می شود. این مانیتور دارای صفحه نمایش عریض 7 اینچی است و می تواند با دارا بودن حافظه داخلی، تصاویر را در خود ذخیره نماید. ابعاد این مانیتور کوماکس 35*186*243 می باشد و قابلیت عملکرد در دمای 0 تا 40 درجه سانتی گراد را دارد.

ویژگی های ظاهری و فنی آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-71AM:

این آیفون تصویری کوماکس توانایی پشتیبانی از PAL/NTSC را نیز دارد. همچنین این امکان وجود دارد که با استفاده از این مانیتور و در صورت نصب گوشی ارتباط داخلی، بتوان در یک واحد ارتباط داخلی بر قرار نمود. این آیفون تصویری کوماکس بدون گوشی است، به این ترتیب می توان به سهولت و تنها با فشردن یک دکمه صدای محیط بیرون را شنید و یا اینکه صدای داخل ساختمان را به بیرون انتقال داد. همچنین این مانیتور قابلیت اتصال به 4 دوربین مدار بسته و یا پنل مجزا را نیز دارد. در این صورت می توان تصاویر ورودی های دیگر ساختمان را (که توسط دوربین مدار بسته، دریافت می شوند) بر روی صفحه نمایش این مانیتور مشاهده کرد. منبع تغذیه در این مانیتور آیفون تصویری کوماکس AV 100 – 240 , Hz 50,60 بوده و نصب آن به صورت روکار انجام می گیرد. سیم کشی برای پنل و سیستم ارتباط داخلی به صورت 4 رشته ای و برای دوربین مدار بسته ای که اضافه می گردد، به صورت 2 رشته ای فویل دار انجام می گیرد.

همچنین این آیفون داری منوی OSD و همینطور منوی فارسی می باشد. می توان در نمایشگر این آیفون دو تصویر را به طور همزمان مشاهده نمود.

 

در این تصویر شماره 1 نشان دهنده اسپیکری است که صدای مراجعه کننده را به داخل ساختمان منتقل می گرداند، شماره 2 چراغ کوچکی است روشن بودن آن نشان دهنده وجود برق در دستگاه است، شماره 3 صفحه نمایش را روشن کرده و می توان تصویر محیط بیرون را به روی آن مشاهده نمود، شماره 4 برای برقراری ارتباط داخلی به کار می رود، شماره 5 برای آغاز و برقراری ارتباط با مراجعه کننده، شماره 6 دکمه دسترسی به منو های اصلی، شماره 7 برای باز کردن درب، شماره 8 میکروفونی برای انتقال صدای داخل ساختمان به بیرون، شماره 9 برای تنظیم صدای آیفون، شماره 10 برای تنظیم صدای مکالمه، شماره 12 برای تنظیم نور و رنگ تصویر، شماره 13 و 14 برای جابجایی در منو ها و نهایتا شماره 15 برای روشن و خاموش کردن مانیتور به کار می رود.

مــحصولات مرتبط