آیفون تصویری کوماکس 7 اینچ با حافظه CDV-70UM

محصول جدید

مانیتور آیفون تصویری رنگی کوماکس مدل CDV-70UM، دارای صفحه نمایش 7 اینچی LED می باشد و بدون گوشی است. امکان اتصال یک گوشی ارتباط داخل واحد (DP-4VHP)، قابلیت اتصال به 2 پنل و 2 دوربین مداربسته، قابلیت اتصال به 2 سنسور حرکتی، با امکان ضبط تصاویر مراجعه کنندگان بر روی کارت حافظه Micro SD به صورت فیلم و عکس و دارای کلید لمسی و پوشش شیشه ضد ضربه از دیگر ویژگی های آن محسوب می شود.

5,720,000 تومان

7 اینچ
دارد
داخل واحد با گوشی صوتی
LCD-TFT
بدون گوشی (هندزفری)
فقط کلید لمسی (key touch)
ندارد
ندارد
ندارد
کوماکس
مانیتور آیفون تصویری
روکار
آیفون تصویری
کوماکس Commax
CDV-70UM
کره
276×185×33 میلی متر
3 ساله
0 تا 40 درجه سانتی گراد
قابل اتصال به 2 پنل و 2 دوربین مداربستهقابلیت اتصال یک گوشی ارتباط داخل واحد (DP-4VHP)قابلیت اتصال به 2 سنسور حرکتیقابلیت ضبط تصاویر مراجعه کنندگان بر روی کارت حافظه Micro SD به صورت فیلم و عکس تا 16 گیگا بایت
ساده Fine View
پنل 50 متر - ارتباط داخلی 20 متر

آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-70UM:

این مانیتور دارای صفحه نمایش عریض 7 اینچی است. که قابلیت نمایش دو تصویر همزمان در خود را نیز دارد. می توان این مانیتور را به دوربین مداربسته یا پنل دوم نیز متصل نمود. همچنین امکان برقراری ارتباط بین واحد ها نیز وجود دارد. این مانیتور دارای شیشه ای ضد خش می باشد که نمایش تصویر را بسیار شفاف تر با وضوح بالاتر می سازد، همچنین لک و اثر انگشت بر روی آن به جا نمی ماند. کلید های قرار گرفته به روی این مانیتور، لمسی و بسیار زیباست. لازم به ذکر است این آیفون تصویری کوماکس دارای منوی فارسی نیز می باشد.

ویژگی های آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-70UM:

مانیتور کوماکس می تواند دارای یک حافظه میکرو اس دی تا سقف 16 گیگ باشد. از دیگر ویژگی های این مانیتور می توان به قابلیت اتصال آن به پنل و یا دوربین مدار بسته دیگر اشاره نمود. به این ترتیب می توان به راحتی با استفاده از پنل مجزا، تصاویر موجود برای ورودی دیگر ساختمان را بررسی نمود و یا اینکه درب ورودی را باز کرد. منبع تغذیه این آیفون تصویری کوماکس AV 100 – 240 , Hz 50,60 می باشد و به صورت روکار نصب می گردد. سیم کشی این مانیتور کوماکس برای پنل درب باز کن 4 رشته ای، برای ارتباط داخلی 4 رشته، برای دوربین مدار بسته سه رشته ای و برای حسگر دو رشته ای فویل دار می باشد.

 

ابعاد این مانیتور 276X185X33 میلی متر می باشد و قابلیت کار کرد در دمای 0 تا 40 درجه سانتی گراد را دارد.

 

 

این مانیتور دارای عملکرد و ویژگی هایی است که در تصویر زیر نمایش داده شده اند:

 

 

در این تصویر شماره یک نشان دهنده صفحه نمایش، شماره 2 و 5 اسپیکر هایی برای پخش صدای مراجعه کننده، شماره 3 چراغی برای نمایش وجود برق در دستگاه، شماره 4 میکروفونی برای انتقال صدای داخل ساختمان به بیرون، شماره 6 برای روشن شدن صفحه نمایش، شماره 7 برای برقراری ارتباط واحد ها با یکدیگر، شماره 8 برای برقراری ارتباط صوتی با مراجعه کننده، شماره 9 برای عکاسی از مراجعه کننده، شماره 10 دکمه درب باز کن، شماره 11 و 12 برای تنظیم صدای میکروفون و اسپیکر، شماره 13 برای وارد شدن به منو و دسترسی به آن ها، شماره 14 برای انتخاب گزینه ها در منو، شماره 15 و 16 برای حرکت در منو ها، شماره 17 دکمه پاور (خاموش و روشن کردن آیفون)، شماره 18 محل قرار گیری حافظه میکرو اس دی و شماره 19 محل نصب کابل ها می باشند.

 گفتنی است آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-70U دارای همین مشخصات می باشد، اما فاقد حافظه است.

مــحصولات مرتبط