آیفون تصویری کوماکس 7 اینچ با حافظه CAV-705UW

محصول جدید

مانیتور آیفون تصویری رنگی COMMAX مدل CAV-705UW سری خانه هوشمند، دارای صفحه نمایش لمسی 7 اینچ LED است. این مانیتور با قابلیت مدیریت انرژی و کنترل انواع وسایل منزل و بدون گوشی تولید می شود. از دیگر ویژگی های CAV-705UW می توان به: دارای سیستم حفاظتی و امنیتی، منوی تمام گرافیکی، قابلیت ارتباط بین واحد ها، امکان اتصال به جک درب پارکینگ، قابلیت اتصال به دو پنل و یا یک پنل اشاره کرد.

4,730,000 تومان

7 اینچ
ارتباط داخل واحد و ارتباط با نگهبانی
دارد
دارد
دارد
دارد
LCD-TFT
بدون گوشی (هندزفری)
دارد
دارد
دارد-تلفن ثابت
روکار
آیفون تصویری
کوماکس Commax
(CAV-705U (W
کره
276×178×22 (54) میلی متر
3 ساله
0 تا 40 درجه سانتی گراد
کوماکس
مانیتور آیفون تصویری
قابلیت اتصال به یک پنل کدینگ ( 703LC (COX و یک پنل آنالوگکنترل دسترسی، کنترل پارکینگ، کنترل از راه دور، کنترل روشنایی، قابل اتصال به انواع لوازم خانه از قبیل کنترل روشنایی، گاز، پرده، دزدگیر، دود و ...
ساده Fine View
(Individual entrance :50m (0.65Ø(Guard station :1km (0.65Ø(Public entrance :300m (5C2V

آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-705U:

آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-705U در مجموعه سیستم خانه هوشمند کوماکس قرار دارد. این مانیتور دارای طراحی بسیار لوکس و زیبایی است. این مانیتور کوماکس دارای صفحه نمایش عریض 7 اینچی است که می تواند به حافظه داخلی نیز مجهز گردد که می توان تصاویر دریافت شده از پنل را به روی این حافظه ذخیره نمود. این آیفون می تواند به پنل دوم نیز متصل گردد، به این ترتیب که تصاویر ضبط شده توسط دوربین پنل دوم به روی همین مانیتور قابل مشاهده است.

مانیتور کوماکس مدل CDV-705U دارای صفحه نمایش لمسی می باشد و در آن از شاسی استفاده نشده است. امکان برقراری ارتباط بین واحد ها با استفاده از این آیفون تصویری کوماکس نیز میسر شده است. همچنین می توان این مانیتور را به تلفن نیز متصل نمود. به علاوه قابلیت کنترل چراغ ها، شیر گاز و حتی باز و بسته کردن پرده ها به صورت اتوماتیک نیز با استفاده از این مانیتور کوماکس وجود دارد. ابعاد این مانیتور 276*178*22-45 است. مانیتور کوماکس مدل CDV-705U می تواند در دمایی بین 0 تا +40 درجه سانتی گراد به خوبی عمل کند. می تواند به دو پنل و یا یک پنل و یک دوربین مداربسته دیگر وصل شود و جک درب اتوماتیک پارکینگ را باز کند.

منبع تغذیه این مانیتور کوماکس DC 14.5 V, 2.1 A می باشد و به صورت توکار نصب می گردد و برای نصب آن نیاز به اندکی تراشیدن دیوار وجود دارد. مانیتور کوماکس مدل CDV-705U دارای اجزای گوناگونی است که در تصویر زیر به خوبی مشخص است:

 

 

در این شکل شماره یک نشان دهنده صفحه نمایش لمسی این مانیتور است. شماره 2 اسپیکری است که صدای مراجعه کننده را برای پاسخگو پخش می کند. شماره 3 چراغ ال ای دی برای نمایش روشن یا خاموش بودن دستگاه است. شماره 4 میکروفون است که صدای پاسخگو را برای مراجعه کننده پخش می کند. شماره 5 دکمه تماس اضطراری است. با استفاده از دکمه شماره 6 می توان صفحه نمایش را روشن کرد. با استفاده از شماره 7 می توان با نگهبانی ارتباط برقرار نمود. با فشردن کلید شماره 8 می توان درب ساختمان را باز کرد.با استفاده از دکمه شماره 9 می توان تماس صوتی برقرار نمود.

در این تصویر شماره 10 نشان دهنده دکمه خاموش و روشن کردن دستگاه است. شماره 11 نیز کانکتور سیم را نشان می دهد.

ابعاد کوماکس (CAV-705U(W:

 

مــحصولات مرتبط