آیفون تصویری کوماکس 7 اینچ بدون حافظه CMV-77K

محصول جدید

مانیتور آیفون تصویری رنگی COMMAX مدل CMV-77K از سری Modum System، دارای مانیتور 7 اینچ LED است که به صورت روکار بر روی دیوار نصب می شود. این مانیتور قابلیت اتصال به دو پنل کدینگ و یک پنل معمولی، قابلیت ارتباط با نگهبانی و سرایداری به طور جداگانه، قابلیت واحد ها با یکدیگر از طریق نگهبانی، قابلیت نمایش تصاویر 8 دوربین مداربسته، کلید های لمسی و بدون حافظه را دارد.

2,480,000 تومان

7 اینچ
با یک واحد (نگهبانی)
دارد
دارد
دارد
دارد
LED
دارد-تلفن ثابت
دارد-از طریق WIFI به گوشی موبایل
روکار
آیفون تصویری
کوماکس Commax
CMV-77K
کره
311×168×32 میلی متر
3 ساله
0 تا 60 درجه سانتی گراد
کوماکس
مانیتور آیفون تصویری
قابلیت ارتباط با نگهبانی و سرایداری به صورت جداگانهامکان اتصال به دو پنلقابلیت مشاهده تصاویر 8 دوربین مدار بسته مشترکامکان مشاهده تصاویر به صورت آنلاین بر روی 4 تلفن همراه هوشمند به ازای هر واحد تنها با اتصال به اینترنت
Modum

مانیتور کوماکس مدل CMV-77K:

مانیتور کوماکس مدل CMV-77K با قابلیت برقراری ارتباط با نگهبانی و اتصال به 8 دوربین مدار بسته، ایمنی محیط را تا حد زیادی افزایش می دهد. این مانیتور قابلیت اتصال به پنل لابی و پنل پشت درب واحد را نیز داراست. می توان از این مانیتور برای پنل های معمولی کوماکس نیز استفاده نمود. همچنین این قابلیت وجود دارد که با اتصال این مانیتور به گوشی صوتی کوماکس مدل DP-4VHP ارتباط صوتی داخلی نیز داشت.

این مانیتور دارای صفحه نمایش 7 اینچی است و کیفیت تصویر بسیار بالایی ارائه می دهد. همچنین صدای انتقال یافته توسط این مانیتور از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است. این مانیتور کوماکس به صورت روکار نصب می گردد. مانیتور کوماکس مدل CMV-77K دارای 311 میلی متر طول و 168 میلی متر عرض است. همچنین ضخامت آن 32 میلی متر است. منبع تغذیه مورد استفاده توسط این دوربین AC 100 – 240 V , 50/60 Hz می باشد. این مانیتور قادر است در دمای 0 تا +60 درجه سانتی گراد عمل کند.

امکانات کلی کوماکس مدل CAV-77K:

1- صفحه نمایشگر سایز 7 اینچی

2- وضوح و کیفیت بالای تصاویر

3- دارای قابلیت ارتباط با نگهبانی و سرایداری به صورت جداگانه

4- قابل اتصال به 2 پنل کدینگ و 1 پنل معمولی

5- قابل اتصال به 8 دوربین مداربسته مشترک

 

مــحصولات مرتبط