آیفون تصویری کوماکس 3.5 اینچ بدون حافظه CDV-35A

محصول جدید

مانیتور آیفون تصویری رنگی کوماکس مدل CDV-35A با صفحه نمایش 3.5 اینچی LED و وضوح تصویر بالا تولید و به بازار عرضه می شود. قابلیت برقراری ارتباط داخل واحد، کلید های لمسی، بدون حافظه و قابلیت اتصال به 2 پنل و یا یک پنل و یک دوربین مداربسته از دیگر ویژگی های این مانیتور محسوب می شود.

 

1,050,000 تومان

3.5 اینچ
ندارد
داخل واحد با گوشی صوتی
LCD-TFT
دارد
فقط کلید لمسی (key touch)
ندارد
ندارد
ندارد
کوماکس
مانیتور آیفون تصویری
روکار
آیفون تصویری
کوماکس Commax
CDV-35A
کره
27×121×240 میلی متر
3 ساله
0 تا 40 درجه سانتی گراد
کلید های لمسی نورانیقابلیت برقراری ارتباط داخل واحدقابلیت اتصال به دو دوربین دیگر (اعم از پنل و یا دوربین مداربسته)
بدون حافظه
ساده Fine View
پنل 50 متر - ارتباط داخلی 20 متر

آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-35A:

آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-35A که در دسته آیفون تصویری Fine View کوماکس قرار دارد، با طراحی زیباتر، جایگزین مانیتور مدل CAV-35GN شده است. قیمت مناسب این آیفون تصویری در کنار زیبایی ارائه شده توسط شرکت کوماکس، این مدل را به محصولی محبوب و بسیار مناسب بدل کرده است. این مانیتور کوماکس دارای کلید های لمسی و صفحه نمایش 3.5 اینچی از نوع TFT LCD می باشد. همچنین این مانیتور دارای وضوح تصویر تا 50% بیشتر نسبت به نمایشگر های LCD است و قابلیت اتصال به دو پنل و یا یک پنل و یک دوربین مداربسته را دارد؛ به این معنی که می توان با نصب یک آیفون، برای اماکنی که دارای دو ورودی هستند، با استفاده از دو پنل، هر دو ورودی را تحت نظر داشت

بررسی ظاهری مانیتور آیفون تصویری کوماکس مدل 35A:

این مانیتور با ابعاد آن 240×121×27 میلی متری، قابل نصب به صورت روکار است. صفحه نمایش آن 3.5 اینچی است که در مرکز بدنه سفید رنگ به چشم می خورد. درست در زیر این صفحه نمایش چهار کلید لمسی مشاهده می شود که برای هر کدام وظیفه ای خاص در نظر گرفته شده است. در سمت راست این نمایشگر نیز نام برند COMMAX به خوبی دیده می شود. همانطور که در تصویر زیر مشخص شده است، گوشی این مانیتور در سمت چپ بدنه قرار گرفته است.

 

 

برای قرارگیری این گوشی در جای خود از یک شاسی مکانیکی استفاده شده است و سیستم مغناطیسی به کار نرفته است.

 

 

همانطور که تصویر زیر نشان می دهد، این گوشی دارای اندکی تحدب است.

 

 

صفحه نمایش

مانیتور کوماکس مدل CDV-35A صفحه نمایش این آیفون تصویری کوماکس دارای ابعاد 3.5 اینچی است که قادر است تصاویر را با کیفیت مناسبی ارائه کند. نور بک لایت به کار رفته در پشت این نمایشگر، آن را برای ایجاد تصاویری با کیفیت بهتر و رنگ های زنده تر، آماده می سازد. این صفحه نمایش از نوع TFT LCD است.

 

رابط کاربری

این مانیتور دارای کلید های لمسی است که هر کدام عملکرد خاصی دارند. تمامی اجزای این مانیتور کوماکس در تصویر زیر مشخص شده اند:

در این تصویر، شماره 1 گوشی برای برقراری ارتباط صوتی و شماره 2 نمایشگر 3.5 اینچی است. شماره 3 برای روشن شدن مانیتور و نمایش تصویر بیرون ساختمان و شماره 4 دکمه برقراری ارتباط داخلی (در صورت نصب گوشی ارتباط داخلی) و همچنین برای تنظیم نور نمایشگر در منو ها به کار می رود. شماره 5 درب بازکن، شماره 6 کلید تنظیمات، شماره 7 دکمه خاموش و روشن کردن دستگاه و شماره 8 برای نصب آیفون به روی دیوار استفاده می گردند.

سایر مشخصات

مانیتور کوماکس مدل CDV-35A دارای مبدل تصویر PAL/NTSC می باشد. (پال مخفف Phase Alternating Line و NTSC سامانه ضبط تصاویر به صورت آنالوگ می باشد. در سیستم پال هر تصویر از 25 فریم ثابت در ثاتیه تشکیل می گردد در حالی که این عدد برای NTSC 30 فریم است). این آیفون قادر است در دمایی بین 0 تا 40 درجه سانتی گراد عمل کند. سیم کشی این آیفون تصویری commax برای پنل درب به صورت 4 رشته ای و برای گوشی نیز 4 رشته ای انجام می گیرد. لازم به ذکر است این آیفون بدون حافظه است. نمودار سیم کشی این آیفون کوماکس در تصویر زیر به خوبی نمایان است:

 

ویژگی های کلی آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-35A:

-دارا بودن کلید های لمسی

-دارای منوی تنظیمات ساده

-دیدن مراجعه کننده و برقراری ارتباط در نمایشگر 3.5 اینچ رنگی

-دستگاه اضافه شوندهDP-4VHP

-منبع تغذیه: AC 100~24V - 50/60HZ

-قابلیت اتصال به دوربین دوم و یا پنل دوم

-نصب روکار

-درجه حرارت عملکرد: 0 تا 40 درجه سانتی گراد

-قابلیت برقراری ارتباط بین دو گوشی داخل واحد تنها با استفاده از یک گوشی صوتی مدل DP-4VHP (قابلیت برقراری ارتباط پاسخگو با مراجعه کننده از طریق هر دو گوشی - قابلیت برقراری ارتباط داخلی این دو گوشی)

-ابعاد: 245X175X46mm

-پشتیبانی از هر دو سیستم PAL وNTSC

ابعاد کوماکس CDV-35A:

مــحصولات مرتبط