آیفون تصویری کوماکس 7 اینچ با حافظه CDV-72UM

محصول جدید

مانیتور آیفون تصویری رنگی کوماکس مدل CDV-72UM، دارای صفحه نمایش 7 اینچ LED است و بدون گوشی و فقط از طریق اسپیکرهای موجود در دستگاه با مراجعه کننده ارتباط صوتی برقرار می کند. این مانیتور قابلیت ارتباط داخل واحد (DP-4VHP) دارد و همچنین می تواند به 2 پنل و 2 دوربین مداربسته متصل گردد. از دیگر ویژگی های درب باز کن CDV-72UM می توان به قابلیت ضبط فیلم و عکس، پشتیبانی از کارت حافظه SD، اشاره کرد.

 

4,210,000 تومان

7 اینچ
دارد
داخل واحد با گوشی صوتی
LED
بدون گوشی (هندزفری)
دارد
ندارد
ندارد
ندارد
کوماکس
مانیتور آیفون تصویری
روکار
آیفون تصویری
کوماکس Commax
(CDV-72UM (SD
کره
3 ساله
ساده Fine View

آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-72UM:

یفون تصویری کوماکس مدل CDV-72UM دارای صفحه نمایش 7 اینچی است که بدون گوشی استفاده می گردد و صدای مراجعه کننده و پاسخگو، تنها با استفاده از اسپیکر و میکروفون پخش می گردد. این امکان اتصال این مانیتور به دو دوربین مدار بسته و یا دو پنل نیز وجود دارد، به این ترتیب می توان تصاویر دوربین مدار بسته را به روی مانیتور مشاهده نمود.

مانیتور کوماکس مدل (CDV-72UM(SD قابلیت تجهیز شدن به سنسور حرکتی را نیز دارد؛ به این مفهوم که مانیتور می تواند در صورت تشخیص حرکت در جلوی دوربین مدار بسته که به آیفون تصویری متصل شده است، به صورت خودکار تصاویر را ضبط نماید. صفحه نمایش این مانیتور لمسی است و به صورت روکار نصب می گردد؛ پس نیازی به تراشیدن دیوار برای نصب آن وجود ندارد.

منبع تغذیه این مانیتور کوماکس 100 – 240 V , 50 / 60 HZ است. ابعاد آن 276*185*33 میلی متر می باشد و این قابلیت کارکرد در دمای 0 تا +40 درجه سانتی گراد را دارد. حداکثر برق مصرفی این مانیتور 16W است که این مقدار در حالت استند بای (آماده به کار) به 3.9W می رسد. نحوه سیم کشی این مانیتور کوماکس به شکل زیر انجام می گیرد.

 

 

 

این مانیتورکوماکس می تواند به یک حافظه داخلی تا ظرفیت 16 گیگابایت نیز مجهز گردد و تصاویر را در خود ذخیره نماید. مانیتور کوماکس مدل (CDV-72UM(SD قادر است از سیستم PAL و NTSC پشتیبانی کند. می توان با نصب یک دستگاه گوشی کوماکس DP-4VHP می توان بین واحد ها نیز ارتباط داخلی برقرار نمود.

آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-72UM(SD) دارای اجزای گوناگونی است که که در تصویر زیر نشان داده شده است:

 

 

 

در این تصویر شماره یک نشان دهنده صفحه نمایش است. شماره 2 اسپیکر می باشد که صدای مراجعه کننده را پخش می کند. شماره 3 محل قرار گیری حافظه میکرو اس دی است. شماره 4 لامپی است که روشن بودن آن نشان دهنده روشن بودن دستگاه است. شماره 5 میکروفونی برای ضبط و انتقال صدای پاسخگو به خارج از ساختمان است.

با استفاده از دکمه شماره 6 می توان حجم صدا را تنظیم نمود. کلید شماره 7 باعث برقراری ارتباط با مراجعه کننده می گردد. شماره 8 دکمه درب باز کن می باشد. شماره 9 دکمه روشن و خاموش کردن این مانیتور کوماکس است و شماره 10 نشان دهنده محل اتصال کابل ها به مانیتور.

ابعاد کوماکس CDV-72UM:

مــحصولات مرتبط