آیفون تصویری کوماکس 7 اینچ بدون حافظه CAV-70CG

محصول جدید

مانیتور آیفون تصویری رنگی Commax 70CG، از سری Gate View، دارای صفحه نمایش 7 اینچی LED است. این درب باز کن بدون گوشی (هندزفری) و از طریق اسپیکر های موجود در دستگاه ارتباط صوتی را با مراجعه کننده برقرار می کند. قابلیت اتصال به 4 پنل کدینگ و یک پنل معمولی، قابلیت برقراری ارتباط واحد ها با هم از طریق گارد نگهبانی از دیگر ویژگی های این مانیتور کوماکس محسوب می شود.

3,000,000 تومان

7 اینچ
ندارد
با یک واحد (نگهبانی)
دارد
دارد
دارد
دارد
LCD-TFT
فقط کلید لمسی (key touch)
ندارد
ندارد
ندارد
کوماکس
مانیتور آیفون تصویری
روکار
آیفون تصویری
کوماکس Commax
CAV-70CG
کره
31×178×276 میلی متر
3 ساله
0 تا 40 درجه سانتی گراد
Gate View
پنل: 300 متر - نگهبانی: 1000 متر

آیفون تصویری کوماکس CAV-70CG:

آیفون تصویری CG70 کوماکس محصول جدید شرکت Commax است که جزو سری Gate View این مجموعه به شمار می رود. این آیفون دارای صفحه نمایش 7 اینچی با کیفیت HD است. از دیگر خصوصیات این محصول می توان به امکان برقراری ارتباط آن با واحد نگهبانی و امکان ارتباط با دو پنل اشاره داشت.

خصوصیات ظاهری مانیتور آیفون تصویری CG70 کوماکس:

این آیفون تصویری کوماکس دارای بدنه ای به ابعاد 31×178×276 میلی متر می باشد. همان طور که در تصویر مشخص است بر روی بدنه اصلی که به رنگ نقره ای بوده و دارای فرو رفتگی های ریزی می باشد، صفحه ای بزرگ به رنگ آبی (و سفید) قرار دارد که دربرگیرنده مانیتور و کلید ها است. نمایشگر این آیفون درست در مرکز بدنه قرار گرفته و در بالای آن نام Commax به چشم می خورد.

در سمت راست این نمایشگر 5 کلید لمسی قرار دارد که برای هر کدام کارکردی خاص تعریف شده است. این کلید ها درست در زیر یکدیگر قرار گرفته اند. همانطور که مشخص است این آیفون هندزفری بوده و برقراری ارتباط صوتی توسط آن بدون گوشی است صورت می گیرد. در پایین ترین قسمت این بدنه میکروفون و اسپیکر به چشم می خورد که دریافت کننده صدای پاسخ گو و پخش کننده صدای مراجعه کننده هستند.

نمایشگر:

مانیتور قرار گرفته بر روی بدنه این آیفون تصویری کوماکس به اندازه 7 اینچ می باشد. این نمایشگر LCD تصاویر را با کیفیت بسیار بالایی ارائه می کند و شما می توانید تصویر HD بر روی این نمایشگر داشته باشید. صفحه نمایش 7 اینچی اندازه بسیار مناسبی است که با استفاده از آن شما قادر خواهید بود تصاویر را در ابعاد مناسبی دریافت کنید.

رابط کاربری:

آیفون تصویری CG70 کوماکس دارای خصوصیات و ویژگی هایی است که همگی برای ایجاد سهولت بیشتر کاربر در کنار یکدیگر جمع شده اند. شما می توانید با لمس اولین کلید بر روی بدنه این آیفون تصویری نمایشگر خود را روشن کرده و تصاویر دریافتی از دو پنل در خارج از ساختمان خود را مشاهده نمایید. همانطور که در بالا اشاره شد این مانیتور امکان اتصال به دو پنل را فراهم می آورد، این ویژگی برای ساختمان هایی با دو ورودی به کار می آید و شما می توانید تصاویر هر دو ورودی را بر روی مانیتور خود مشاهده کنید.

 

این آیفون تصویری کوماکس برقراری ارتباط با واحد نگهبانی را نیز فراهم می آورد. در این آیفون تصویری سری Gate View کوماکس شما می توانید با لمس کلید دوم با واحد نگهبانی در ساختمان خود ارتباط برقرار نمایید. همانطور که مشخص است سومین کلید برای باز کردن درب ساختمان استفاده می شود. شما می توانید با لمس کلید لمسی چهارم وارد منو ها شوید و تنظیمات مختلفی از جمله میزان رنگ، نور، صدا و... را اجرا کنید. همانطور که پیشتر نیز اشاره شد این آیفون تصویری Commax هندزفری می باشد به این معنا که برقراری ارتباط توسط آن بدون استفاده از گوشی صورت می گیرد، با لمس آخرین کلید (که با علامت گوشی مشخص شده است) بر روی بدنه این مانیتور، با مراجعه کننده ارتباط صوتی برقرار نمایید. در نظر داشته باشید این مانیتور بدون حافظه می باشد و امکان ذخیره عکس یا فیلم بر روی آن را نخواهید داشت.

ویژگی آیفون تصویری کوماکس CAV-70CG:

-مانیتور آیفون تصویری

-هندزفری (برقراری ارتباط صوتی بدون گوشی)

-دارای صفحه نمایش 7 اینچ

-با امکان برقراری ارتباط با واحد نگهبانی

-با امکان اتصال به دو پنل (برای ساختمان هایی با دو ورودی)

-نصب به صورت روکار

-منوی ساده و کاربری آسان

-بدون حافظه

مــحصولات مرتبط