هواکش لوله ای دمنده سری Turbo مدل VPH-10S2S بسته 10 عددی

محصول جدید

یکی از محصولات شرکت دمنده تهویه خانگی دمنده مدل لوله ای توربو می باشد که در دسته هواکش های آکسیال قرار دارد و برای فضاهای کوچک و متوسط طراحی شده است همچنین عملکرد این نوع از هواکش ها یه گونه ای است که جریان هوا موازی با محور پروانه وارد دستگاه می شود و به چرخش درمی آید. هواکش خانگی دمنده مدل توربو سایز 10 از انواع فن پروانه ای ساده است که معمولا دارای 3 تا 8 پره است.

309,000 تومان

لوله ای مدل توربو
2350
VPH-10S2S
17
60
0/10
10

یکی از محصولات شرکت دمنده تهویه خانگی دمنده مدل لوله ای توربو می باشد که در دسته هواکش های آکسیال قرار دارد و برای فضاهای کوچک و متوسط طراحی شده است همچنین عملکرد این نوع از هواکش ها یه گونه ای است که جریان هوا موازی با محور پروانه وارد دستگاه می شود و به چرخش درمی آید. هواکش خانگی دمنده مدل توربو سایز 10 از انواع فن پروانه ای ساده است که معمولا دارای 3 تا 8 پره است که این پره ها در این مدل از جنس پلاستیک مرغوب هستند.

هواکش خانگی دمنده مدل لوله ای توربو 10 سانت در دسته هواکش های آکسیال قرار دارد که با توجه به نامش بیشترین کاربرد را در ساختمان های مسکونی و منازل دارد به طور مثال می توان از این هواکش ها در سرویس های بهداشتی استفاده کرد

هواکش خانگی دمنده توربو مدل 10 سانت قابلیت نصب روی دیوار یا سقف را دارد که ترجیحا بر روی دیوار نصب می شود و با داشتن تعداد پره های بالا و هوادهی خوب ، انتخاب مناسبی برای محیط های مختلف خانگی محسوب می گردد همچنین در این مدل درجه حفاظت یا میزان مقاومت در برابر گردوغبار و رطوبت IP 2X است و می توان با خیال راحت این محصول را در محل های مرطوب مانند حمام ها یا سرویس های بهداشتی به کار برد.

هواکش خانگی توربو 10 سانت دارای توان 17 وات می باشد که آمپراژ آن 0.1 آمپر بوده و فرکانس 50 هرتز دارد همچنین قطر پروانه بین 80 تا 200 میلیمتر است و قدرت هوادهی آن 24 تا 250 مترمکعب در ساعت می باشد. وزن این محصول 0.45 کیلوگرم است و ابعاد آن 160 در 160 میلیمتر است.

 

مــحصولات مرتبط