هواکش خانگی فلزی دمنده مدل VMA-20C4S

محصول جدید

تهویه خانگی دمنده مدل فلزی 20 سانت در دسته هواکش هایی قرار دارد که با نام آکسیال شناخته می شوند و در ساختمان داخلی این هواکش خانگی اجزایی همانند الکتروموتور، پروانه و محور اتصال دهنده وجود دارد که دارای هشت پره فلزی است و می تواند در منازل و مجتمع های تجاری مورد استفاده قرار گیرد. ابعاد بیرونی این تهویه برابر با 250 در 250 میلیمتر است و درجه حفاظتی برابر با IP2X دارد

66,000 تومان

هواکش خانگی فلزی
1400
VMA-20C4S
35
1180
0/16
20
1

تهویه خانگی دمنده مدل فلزی 20 سانت در دسته هواکش هایی قرار دارد که با نام آکسیال شناخته می شوند و در ساختمان داخلی این هواکش خانگی اجزایی همانند الکتروموتور، پروانه و محور اتصال دهنده وجود دارد که دارای هشت پره فلزی است و می تواند در منازل و مجتمع های تجاری مورد استفاده قرار گیرد. ابعاد بیرونی این تهویه برابر با 250 در 250 میلیمتر است و درجه حفاظتی برابر با IP2X دارد به این معنی که می تواند در محیط های مرطوب و یا گردوغباری نیز ورد استفاده قرار گیرد.

در هواکش خانگی دمنده مدل فلزی 20 سانت 1400 دور جریان هوا به صورت موازی وارد دستگاه می شود و به گردش در می آید همچنین این محصول قابلیت نصب روی دیوار و سقف را دارد البته ترجیحا بهتر است روی دیوار نصب گردد و شکل ظاهری آن به گونه ای طراحی شده است که برای فضاهای خانگی و اماکن تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

قبل از خرید یک هواکش باید به نکاتی همانند قدرت هوادهی هواکش ، قطر پروانه ها و ابعاد و اندازه آن توجه شود تا در زمان نصب مشکلی ایجاد نشود ، وزن این محصول برابر با 1.5 کیلوگرم است و با داشتن ابعاد و اندازه متوسط می تواند در محیط های مسکونی و اداری نیز استفاده شود. این سری دارای مدل های مختلفی است که به لحاظ ابعاد ، هوادهی ، دور موتور و غیره متفاوت می باشند.

 

مــحصولات مرتبط