آیفون تصویری سوزوکی 4.3 اینچ با حافظه SZ-415M گالری تصاویر

آیفون تصویری سوزوکی 4.3 اینچ با حافظه SZ-415M

محصول جدید

آیفون تصویری SZ-415M یک آیفون 4.3 اینچ با حافظه ضبط فیلم و عکس می باشد. این مانیتور دارای قابلیت برقراری ارتباط با واحد نگهبانی است و با استفاده از آن می توانید با نگهبانی ساختمان خود نیز مکالمه کنید. این آیفون تصویری سوزوکی دارای کلید های شاسی بوده و گارانتی آن 3 ساله می باشد.

 

595,000 تومان

4.3 اینچ
دارد
با یک واحد (نگهبانی)
یک دقیقه
ندارد
ندارد
دارد
دارد
LED
مانیتور آیفون تصویری
روکار
آیفون تصویری
سوزوکی Suzuki
SZ-415i
ایران
3 ساله
سیماران، سوزوکی و کوماکس

آیفون تصویری 4.3 اینچ سوزوکی مدل SZ-415M:

آیفون تصویری SZ-415M سوزوکی یک آیفون 4.3 اینچ کاملا مشابه با مدل SZ-415 است اما در بخش هایی با هم متفاوت هستند. مهمترین آن این است که این آیفون با حافظه سوزوکی می باشد و می توانید عکس یا فیلم بر روی آن ذخیره کنید. اما هر دوی این مانیتور ها دارای قابلیت برقراری ارتباط با واحد نگهبانی هستند. از دیگر خصوصیات این پنل کیفیت صدای بالای آن در تمامی طبقات ساختمان است.

مشخصات ظاهری محصول آیفون تصویری سوزوکی SZ-415M:

این محصول کاملا مشابه با مدل MSZ-415 است و دارای صفحه نمایش 4.3 اینچ می باشد. این صفحه نمایش در یک قاب مشکی قرار گرفته است و درست در زیر آن نام برند آیفون تصویری Suzuki را مشاهده می کنید. در سمت راست این صفحه نمایش سه کلید با کارکرد های گوناگون قرار دارد که در زیر یکدیگر ردیف شده اند. بدنه سفید این آیفون تصویری سوزوکی کاملا مستطیلی و کشیده و است و گوشی صوتی آن در سمت چپ این بدنه قرار دارد، این گوشی با یک شاسی مکانیکی در جای خود قرار می گیرد.

صفحه نمایش:

صفحه نمایش آیفون تصویری 415M سوزوکی 4.3 اینچ است که این اندازه برای یک آیفون و نمایش تصاویر دم درب، کاملا مناسب به نظر می رسد. این صفحه نمایش بر خلاف بسیاری از برند های دیگر که LCD هستند، LED است و کیفیت تصاویر آن فوق العاده به نظر می رسد و شفافیت و وضوح بسیار بالای این تصاویر از پنل سوزوکی آن را تبدیل به گزینه بسیار مناسبی می سازد.

 

رابط کاربری و کلید ها:

این مانیتور دارای سه کلید شاسی است که برای هر یک وظیفه خاصی تعریف شده است. با استفاده از اولین کلید از بالا، می توانید صفحه نمایش را روشن کنید، به این معنا که بدون اینکه مانیتور زنگ بخورد می توانید صفحه نمایش را روشن کرده و تصاویر بیرون ساختمان را مشاهده کنید. با کلید دوم می توانید وارد منو شوید و سومین و آخرین کلید هم پر کاربرد ترین این مجموعه است که برای باز کردن درب به کار می رود. در بخش زیرین این مانیتور 3 پیچ به همراه یک کلید اصلی On/Off قرار گرفته است، این کلید ها از راست به چپ برای تنظیم رنگ مانیتور، روشنایی و صدای زنگ به کار می روند.

 

حافظه آیفون تصویری 415M سوزوکی:

شرکت سوزوکی از نام گذاری های مختلفی بر اساس قابلیت های گوناگون آیفون تصویری خود استفاده کرده است به طور مثال مدل هایی که در نام آنها حرف M آمده باشد مانند آیفون تصویری 415M سوزوکی نشان می دهد که این مانیتور دارای حافظه است و با اضافه کردن کارت حافظه خارجی به آن می توان امکان عکسبرداری و فیلمبرداری را به دستگاه اضافه کرد و تا 128 عکس و 64 فیلم 15 ثانیه ای را در آن ذخیره نمود

مــحصولات مرتبط