آیفون تصویری سوزوکی 4.3 اینچ بدون حافظه SZ-415 گالری تصاویر

آیفون تصویری سوزوکی 4.3 اینچ بدون حافظه SZ-415

محصول جدید

آیفون تصویری رنگی سوزوکی مدل SZ415، دارای مانیتور 4.3 اینچی رنگی و بدون حافظه تولید می شود. به وسیله این مانیتور می توان با واحد نگهبانی ارتباط برقرار کرد. زنگ ملودی، شدت آن، رنگ و نور تصویر را تنظیم کرد. درب باز کن 415 امکان برقراری ارتباط داخلی با دیگر واحد ها را ندارد و به صورت روکار نصب می شود.

 

513,000 تومان

4.3 اینچ
ندارد
با یک واحد (نگهبانی)
دارد
دارد
دارد
LCD-TFT
مانیتور آیفون تصویری
روکار
آیفون تصویری
سوزوکی Suzuki
SZ-415
ایران
3 ساله (1 سال تعویض)

شکل ظاهری آیفون تصویری 415 سوزوکی:

آیفون تصویری 415 سوزوکی یک درب بازکن تصویری مستطیل شکل و کشیده است که در دسته آیفون های زیبا و تخت قرار دارد، برای انتخاب یک آیفون تصویری علاوه بر رنگ و ظاهر آن ابعاد و اندازه آن نیز حائز اهمیت است. طول این مانیتور 220، عرض آن 195 و ارتفاع آن 55 میلیمتر می باشد بنابراین این دربازکن تصویری می تواند برای کسانی که نیاز به یک آیفون با صفحه 4.3 اینچی و شکل تخت و کشیده دارند مناسب باشد زیرا ظاهری زیبا داشته و با دارا بودن سه کلید غیر لمسی کاربری ساده ای را برای هر مشتری فراهم آورده است.

در قسمت سمت راست این درب باز کن تصویری، اولین قسمتی که توجه شما را جلب می کند یک قاب مستطیل شکل مشکی است که در مرکز این قاب مشکی یک صفحه نمایش 4.3 اینچی قرار دارد با این که این مانیتور صفحه غیر لمسی دارد ولی به دلیل دارا بودن تکنولوژی LCD می تواند تصویری با شفافیت بالا به شما ارائه دهد. در قسمت میانی و زیر صفحه نمایش می توانید مارک سوزوکی را ببینید ولی در هیچ قسمتی از دستگاه نام مدل آورده نشده است ، همچنین در سمت راست مستطیل مشکی رنگ سه دکمه کوچک نقره ای می بینید که اصلی ترین کارهای مربوط به درب بازکن تصویری را انجام می دهند.

صفحه نمایش آیفون تصویری 415 سوزوکی:

اندازه مانیتور در این مدل 4.3 اینچ است و غیرلمسی می باشد که در ساخت آن از تکنولوژی TFT LCD استفاده شده است و به لطف وجود این ویژگی شما می توانید تصاویری با کیفیت، شفافیت و وضوح بالا مشاهده کنید.

رابط کاربری و کلید ها:

یکی از ویژگی های محصولات سوزوکی کاربری راحت آنها می باشد زیرا وقتی آیفون تصویری 415 سوزوکی یا آیفون تصویری 415M سوزوکی را می بینید سه دکمه اصلی که در سمت راست صفحه نمایش قرار دارند توجه شما را جلب می نمایند به این صورت که:

- دکمه اول از بالا برای نمایش تصویر استفاده می شود ولی باید توجه کنید که برای استفاده از این کلید دستگاه در حالت ON باشد.

- دکمه دوم بدون عملکرد می باشد.

- دکمه سوم با علامت کلید برای باز کردن درب ورودی استفاده می شود.

آیفون تصویری سوزوکی 415 در لبه پایینی خود 3 پیچ تنظیم کننده و یک کلید دارد که کاربری های مختلفی دارند، پیچ اول از سمت راست برای تنظیم رنگ تصاویر نمایش داده شده در صفحه ال سی دی است، با استفاده از پیچ دوم می توان روشنایی عکس ها را تنظیم کرد و پیچ سوم برای تنظیم صدای زنگ به کار می رود همچنین علاوه بر این پیچ ها یک کلید روشن/خاموش نیز در این قسمت قرار دارد که کارایی آن مشخص است.

آیفون تصویری 415 سوزوکی این امکان را دارد تا با قرار دادن یک کارت حافظه خارجی در آن امکان ذخیره عکس و فیلم نیز به قابلیت های این مانیتور تصویری اضافه گردد و در این مدل شما می توانید به یک منو دسترسی داشته باشید و گزینه هایی هم چون نور ، رنگ ، ضبط ، تاریخ ، زمان ، پاک کردن همه عکس ها و خروج را مشاهده کنید به همین دلیل در درب باز کن تصویری 415 سوزوکی در کناره سمت راست دستگاه 4 دکمه کوچک نیز دیده می شود:

- دکمه اول وظیفه باز کردن صفحه منو و پخش فیلم را برعهده دارد البته پخش فیلم در حالتی است که رم خارجی در دستگاه قرار گرفته باشد.

- دکمه دوم و سوم در کنترل گزینه های منو و ورق زدن صفحه مربوط به فیلم و عکس کاربرد دارد.

- دکمه چهارم در آیفون تصویری 415 سوزوکی کلید REC نام دارد که برای عکسبرداری و ضبط فیلم به صورت دستی استفاده می شود.

قابلیت اتصال آیفون تصویری 415 سوزوکی:

آیفون تصویری 415 سوزوکی مجهز به سوئیچر داخلی می باشد و قابلیت راه اندازی با حداقل سیم را دارد و یکی از ویژگی های دیگر این مدل قابلیت نصب در آپارتمان های چند واحدی و ویلایی می باشد. مانیتور تصویری 415 سوزوکی می تواند به دو پنل هوشمند متصل شود به طوریکه اگر شما نیاز داشته باشید تا با یک مانیتور هم زمان دو پنل زنگ را کنترل نمایید انتخاب درب بازکن تصویری 415 سوزوکی یا دربازکن تصویری 415M سوزوکی به شما توصیه می شود.

مــحصولات مرتبط