آیفون تصویری سوزوکی 7 اینچ بدون حافظه SZ-727 گالری تصاویر

آیفون تصویری سوزوکی 7 اینچ بدون حافظه SZ-727

محصول جدید

مانیتور رنگی آیفون تصویری سوزوکی مدل SZ-727 محصولی کاملا مشابه با مدل SZ-727M می باشد که بدون حافظه عرضه می شود. کلید های عملکرد این مانیتور لمسی هستند و می توانید با استفاده از آن ها کارکرد مد نظر خود را اجرا کنید. این مانیتور قابلیت اتصال به دو پنل یا دوربین مداربسته را هم دارد.

701,000 تومان

7 اینچ
ندارد
ندارد
دارد
دارد
دارد
دارد
فقط کلید لمسی (key touch)
مانیتور آیفون تصویری
آیفون تصویری
سوزوکی Suzuki
SZ-727
ایران
3 ساله

مشخصات ظاهری محصول:

شرکت Suzuki تمامی مانیتور های خود را به رنگ سفید طراحی کرده است اما مانیتور 727 سوزوکی را به رنگ سیاه هم تولید کرده است که جلوه بسیار زیبایی به منزل می بخشد. بیشترین بخش از بدنه این درب باز کن توسط صفحه نمایش 7 اینچی آن گرفته شده است، در سمت راست این مانیتور سه کلید لمسی را مشاهده می کنید که عملکرد های گوناگونی را اجرا می کنند. در بالای این صفحه نمایش نیز می توانید نام برند Suzuki را مشاهده کنید.

سمت چپ این بدنه نیز گوشی صوتی آن قرار دارد که ارتباط صوتی بین مراجعه دهنده و پاسخگو را برقرار می کند. این گوشی توسط یک خار مکانیکی در جای خود قرار می گیرد و برای آن از سیستم مگنت استفاده نشده است. در لبه سمت راست مانیتور 7 اینچ بدون حافظه سوزوکی 5 کلید برای اجرای تنظیمات مختلف (مانند میزان روشنایی و تنظیم صدای زنگ) قرار گرفته اند.

صفحه نمایش:

در ساخت این مانیتور سوزوکی از تکنولوژی LED استفاده شده است. برای استفاده از این نمایشگر باید از کلید های اطراف آن استفاده کنید. این صفحه نمایش 7 اینچی اندازه کاملا مناسبی دارد و می توانید تصاویر دریافتی از دوربین پنل را به سادگی بر روی آن مشاهده کنید. کیفیت ساخت این مانیتور به گونه ای است که تصاویر را با جزییات بالا و کیفیت رنگ مناسبی در اختیار شما قرار می دهد. در مدل SZ-727M می توانید تصاویر با کیفیتی را که ضبط کرده اید، بر روی مانیتور مشاهده کنید.

رابط کاربری:

برای استفاده از کارکرد های این مانیتور می توانید از کلید های لمسی آن استفاده کنید که در سمت راست مانیتور قرار دارند و برای روشن کردن صفحه نمایش و باز کردن درب ساختمان به کار می روند. برای تنظیم صدای زنگ، حرکت به بالا و پایین در منو می توانید از کلید هایی که در سمت راست لبه بدنه قرار گرفته است استفاده کنید. همچنین می توانید اگر از این مانیتور برای مدت زمان طولانی استفاده نمی کنید، با استفاده از دکمه power آن را خاموش کنید. همچنین شما می توانید دربازکن تصویری 727 سوزوکی را برای دو خروجی به کار ببرید و مثلا آن را به پنل دوم دم درب و یا یک دوربین مداربسته در داخل ساختمان متصل کنید.

 

مــحصولات مرتبط