آیفون تصویری سوزوکی 4.3 اینچ بدون حافظه SZ-425 گالری تصاویر

آیفون تصویری سوزوکی 4.3 اینچ بدون حافظه SZ-425

محصول جدید

آیفون تصویری سوزوکی مدل SZ-425 دارای نمایشگر 4.3 اینچ رنگی است. بدنه این مانیتور سوزوکی به رنگ سفید است و بدون حافظه تولید می باشد و قابلیت اتصال به دو پنل دم دری یا یک پنل و یک دوربین مداربسته دیگر را دارد. درب باز کن 425 سوزوکی، دارای سوئیچر داخلی و بدون قابلیت ارتباط داخلی است و به صورت روکار نصب می شود. این محصول دارای سه سال گارانتی می باشد.

590,000 تومان

4.3 اینچ
LCD-TFT
ندارد
ندارد
مانیتور آیفون تصویری
آیفون تصویری
سوزوکی Suzuki
SZ-425
ایران
3 ساله

آیفون تصویری 4.3 اینچ سوزوکی مدل SZ-425 بدون حافظه:

آیفون تصویری 4.3 اینچ سوزوکی SZ-425 یکی دیگر از آیفون های سوزوکی است که دارای پلتفرمی کاملا مشابه با مدل SZ-415 می باشد، با این تفاوت که به جای برقراری ارتباط با نگهبانی، قابلیت اتصال به دو پنل را دارد. شما می توانید این دو خروجی را برای دو پنل در دو ورودی ساختمان به کار ببرید و یا اینکه یکی از آن ها را برای پنل ورودی و دیگری را برای دوربین مداربسته استفاده کنید. این آیفون در واقع همان مدل SZ-425M است اما بدون حافظه می باشد و نمی توانید بر روی آن عکس یا فیلمی ذخیره کنید، علت پایین تر بودن قیمت آیفون تصویری 4.3 اینچ سوزوکی مدل SZ-425 نسبت به مدل SZ-425M نیز همین است.

مشخصات ظاهری محصول:

آیفون همان بدنه مدل SZ-425M را دارد، یک بدنه سفید مستطیلی که درست در وسط آن صفحه نمایش قرار گرفته است. این صفحه نمایش در یک قاب مستطیلی قرار دارد و در سمت راست آن کلید های شاسی برای کاربرد های گوناگون وجود دارد. می توانید نام Suzuki را درست در زیر این صفحه نمایش مشاهده کنید. در سمت چپ بدنه یک گوشی صوتی قرار دارد که به وسیله یک خار مکانیکی در جای خود ثابت می شود. با استفاده از پیچ های تنظیم در قسمت پایینی بدنه می توانید تنظیمات نور و صدای دستگاه را انجام دهید.

صفحه نمایش:

شرکت سوزوکی برخلاف دیگر برند های آیفون تصویری، در مانیتور های خود از صفحه نمایش LED استفاده می نماید. این در حالی است که دیگر برند ها از نمایشگر LCD استفاده می کنند. صفحه نمایش دربازکن سوزوکی مدل SZ-425 از نور و کیفیت خوبی برخوردار است و تصاویر دریافتی توسط پنل را با وضوح و شفافیت بالایی به نمایش می گذارد.

رابط کاربری و کلید ها:

با استفاده از کلید های شاسی این آیفون می توانید از قابلیت های آن بهرمند شوید. اولین کلید این مانیتور برای روشن کردن صفحه نمایش به کار می رود، یعنی می توانید بدون زنگ خوردن مانیتور، صفحه نمایش آن را مشاهده کرده و تصاویر بیرون ساختمان را ببینید. کلید سوم برای کارکرد اصلی آیفون تصویری و باز کردن درب ساختمان به کار می رود. سه کلید دیگر نیز در لبه پایین دستگاه قرار دارند که کار تنظیمات را انجام می دهند. این کلید ها به ترتیب از راست به چپ برای تنظیم رنگ مانیتور، روشنایی آن و همین طور تنظیم صدای زنگ مورد استفاده قرار می گیرند.

قابلیت ارتباط و اتصال محصول:

یکی از ویژگی های آیفون تصویری سوزوکی مدل SZ-425 امکان اتصال آن به دو پنل دم دری و یا یک دوربین مداربسته است. این قابلیت به واسطه دارا بودن دو خروجی در پشت مانیتور می باشد. اگر ساختمان شما دارای دو ورودی باشد، می توانید این مانیتور را به دو پنلی که برای این دو ورودی در نظر گرفته شده است متصل کنید و با زدن زنگ واحد ها بر روی هر پنل، زنگ مانیتور به صدا در می آید. به علاوه شما می توانید یک دوربین مداربسته در پارکینگ یا لابی ساختمان نصب کنید، سپس این دوربین را به خروجی مانیتور متصل کرده و تصاویر آن را بر روی آیفون تصویری سوزوکی خود مشاهده کنید.

مــحصولات مرتبط