آیفون تصویری سوزوکی 4.3 اینچ با حافظه SZ-425M گالری تصاویر

آیفون تصویری سوزوکی 4.3 اینچ با حافظه SZ-425M

محصول جدید

آیفون تصویری سوزوکی مدل SZ-425 با صفحه نمایش 4.3 اینچ رنگی و با تکنولوژی LCD ساخته شده است. این مانیتور به رنگ سفید است، با حافظه تولید می شود و امکان اتصال به دو پنل یا یک پنل و یک دوربین مداربسته دیگر را دارد. درب باز کن 425 سوزوکی، دارای سوئیچر داخلی و بدون قابلیت ارتباط داخلی است و به صورت روکار نصب می شود.

 

607,000 تومان

4.3 اینچ
دارد
ندارد
دارد
دارد
دارد
LCD-TFT
ندارد
ندارد
مانیتور آیفون تصویری
آیفون تصویری
سوزوکی Suzuki
ایران
3 ساله

آیفون تصویری 4.3 اینچ سوزوکی مدل SZ-425:

آیفون تصویری سوزوکی مدل SZ-425 نیز یکی از تولیدات این شرکت می باشد که از ظاهری زیبا و شکیل بهره می برد. این دستگاه در دو مدل حافظه دار و بدون حافظه تولید شده است که مدل حافظه دار آن با حرف M در کنار شماره مدل مشخص شده است. سوزوکی 425 را می توان با حداقل سیم راه اندازی نمود. با جستجو در میان انواع آیفون تصویری سوزوکی، با آیفون تصویری سوزوکی مدل SZ-415 برخورد خواهید کرد که در ظاهر و مشخصات فنی تفاوت چندانی با آیفون تصویری SZ-425 سوزوکی ندارد. تنها تفاوت این دو محصول در امکان اتصال آنها می باشد که مدل 425 قادر است به دو پنل و یا دوربین مداربسته متصل شود، اما مدل 415 تنها به یک پنل وصل می شود. این دو دستگاه از کیفیت صدای بسیار خوبی بهره می برند که یکی از مزایای این دستگاه به حساب می آید.

مشخصات ظاهری محصول:

آیفون تصویری سوزوکی مدل SZ-425 از صفحه نمایش 4.3 اینچی بهره می برد که به همراه سه کلید در یک قاب مشکی رنگ قرار گرفته است. همچنین نشان تجاری شرکت سوزوکی نیز زیر صفحه نمایش و در همین قاب مشکی رنگ می باشد. این دستگاه همانند دیگر محصولات شرکت سوزوکی، تنها به رنگ سفید تولید شده است. این رنگ که با هر دکور و هارمونی رنگی هماهنگی دارد، زیبایی خاصی به دستگاه بخشیده است. این محصول از سیستم مغناطیسی برای نگه داشتن گوشی بر روی بدنه استفاده نمی کند و توسط یک خار شاسی در جای خود قفل می شود. در اطراف بدنه ی سوزوکی 425M یک شیار جهت قرار گیری کارت حافظه نیز وجود دارد که در صورتی که کاربر فضای بیشتری جهت ذخیره سازی تصاویر نیاز داشته باشد، می تواند با استفاده از یک کارت حافظه این فضا را ارتقاء دهد. در قسمت پایینی دستگاه 3 پیچ وجود دارد که دسترسی به تنظیمات این دستگاه را امکان پذیر می نماید.

صفحه نمایش:

شرکت سوزوکی برخلاف دیگر برندهای آیفون تصویری، در مانیتور های خود از صفحه نمایش LED استفاده می نماید. این در حالی است که دیگر برند ها از نمایشگر LCD استفاده می کنند. صفحه نمایش آیفون تصویری سوزوکی مدل SZ-425 از نور و کیفیت خوبی برخوردار است و تصاویر دریافتی توسط پنل را با وضوح و شفافیت بالایی به نمایش می گذارد.

رابط کاربری و کلید ها:

آیفون تصویری سوزوکی مدل SZ-425 دارای قابلیت های فراوانی است که از طریق کلید های موجود بر روی این دستگاه قابل دسترسی می باشد. با اولین نگاه به این دستگاه 3 کلید جذاب و زیبای غیر لمسی در کنار صفحه نمایش مشاهده می کنید که از بالا به پایین، کلید اول امکان روشن کردن صفحه نمایش، کلید دوم بدون کاربرد و کلید سوم امکان باز کردن درب را به کاربر می دهد. کلید اول در هر زمانی جهت بازدید از نمای جلوی پنل مورد استفاده قرار می گیرد و کلید آخر نیز تنها در زمانی که کاربر قصد باز کردن درب را داشته باشد مورد استفاده قرار می گیرد.

3 پیچ و یک کلید ON/OFF نیز در قسمت تهتانی دستگاه قرار دارد که هر یک عملکرد مخصوص به خود را دارد. این کلید ها از راست به چپ جهت تنظیم رنگ مانیتور، روشنایی و همچنین صدای زنگ به کار می روند و کاربر می تواند در صورت نیاز و به دلخواه خود این تنظیمات را تغییر دهد. یکی دیگر از امکاناتی که آیفون تصویری سوزوکی مدل SZ-425 به کاربر می دهد، امکان خاموش کردن دستگاه در زمان استراحت و در زمان عدم حضور در منزل می باشد. این قابلیت با استفاده از کلید ON/OFF که در کنار پیچ های تنظیم کننده وجود دارد قابل دسترسی می باشد.

حافظه ی آیفون تصویری 425M سوزوکی:

بسیاری از برندهای آیفون تصویری از جمله سوزوکی، برای آیفون هایی که از حافظه ی داخلی و یا جانبی بهره می برند از حرف M در نام آنها استفاده کرده است. برای مثال مدل حافظه دار آیفون تصویری سوزوکی مدل SZ-425 با نام آیفون تصویری سوزوکی مدل SZ-425M نام گذاری شده است که این آیفون تصویری علاوه بر ذخیره سازی تصاویر قابلیت فیلمبرداری نیز دارد. در صورت اضافه کردن کارت حافظه به این دستگاه، کاربر می تواند تا 128 عکس و 64 فیلم 15 ثانیه ای را در آن ذخیره نماید.

 

قابلیت ارتباط و اتصال محصول:

یکی از ویژگی های آیفون تصویری سوزوکی مدل SZ-425 قابلیت ارتباط با دو پنل و یا یک پنل و دوربین دوم می باشد که این قابلیت در مدل M نیز وجود دارد. این دستگاه دارای سوئیچر داخلی می باشد. به صورتی که اگر سیم کشی ساختمان به صورت سری انجام شده باشد، باید از سوئیچر داخلی برای اتصال آیفون ها استفاده نمود و در صورتی که در زمان نصب از واحد ها 4 رشته سیم به پنل کشیده شده باشد، باید از سوئیچر داخل پنل برای اتصال استفاده کرد. البته باید توجه داشت که در پنل های 6 واحدی به بالا حتما باید از سوئیچر مرکزی برای اتصال مانیتور ها استفاده نمود تا کیفیت صدا و تصویر کاهش پیدا نکند. از مزایای این مدل آیفون تصویری می توان به راه اندازی با حداقل سیم اشاره داشت. این دستگاه را می توان در ساختمان های ویلایی و یا آپارتمان های چند واحدی نیز نصب نمود.

مــحصولات مرتبط