آیفون تصویری سوزوکی 7 اینچ با حافظه SZ-725TM

محصول جدید

آیفون تصویری Sz-725 سوزوکی، با صفحه نمایش LED، رنگی و کلیدهای لمسی تولید شده است. این مانیتور امکان اتصال به یک پنل مجزا را دارد و در رنگ سفید عرضه می شود. به وسیله Sz-725، می توان زنگ ملودی، شدت آن و نور و کنتراست تصویر را تنظیم کرد. این گوشی درب باز کن دارای حافظه داخلی ضبط تصاویر می باشد.

 

751,000 تومان

7 اینچ
ندارد
مانیتور آیفون تصویری
آیفون تصویری
سوزوکی Suzuki
SZ-725
3 ساله

مشخصات ظاهری محصول:

آیفون تصویری مدل 725 سوزوکی همانند دیگر آیفون تصویری های این شرکت در رنگ سفید تولید شده است که جلوه ای کلاسیک به این محصول داده است. صفحه نمایش 7 اینچی و تخت آیفون تصویری 725 سوزوکی باعث زیبایی بیشتر این محصول شده است که در قسمت زیرین آن 3 چراغ و 3 دکمه وجود دارد که کاربرد دکمه ی اول از سمت راست جهت باز کردن درب، دکمه ی دوم بلااستفاده و دکمه ی سوم نیز برای بازکردن درب میباشد. همچنین یک چراغ LED در کنار آنها وجود دارد که در زمان روشن بودن دستگاه، این چراغ آبی می شود. لوگوی شرکت سوزوکی نیز در همین ناحیه به خوبی به چشم میخورد.

این مانیتور از آن دسته آیفون تصویری های دارای گوشی می باشد. گوشی آیفون تصویری سوزوکی مدل SZ-725 روی یک شاسی که در سمت چپ دستگاه وجود دارد قرار میگیرد و با یک خار که مانعی برای سرخوردن گوشی است در جای خود فیکس میشود.

در قسمت تحتانی سوزوکی 725 یک دکمه ی ON/OFF (روشن/خاموش) قرار دارد که با OFF کردن آن، دستگاه به حالت StandBy تغییر وضعیت می دهد. در همین قسمت 3 جایگاه برای اتصال کابل ها به آیفون تصویری وجود دارد و در کنار آنها نیز یک پیچ تنظیم صدا قرار گرفته که به وسیله ی آن می توان بلندی صدای زنگ را به دلخواه کم یا زیاد نمود.

در مدل M آیفون تصویری 725 سوزوکی کمی پایین تر از دکمه ی خاموش و روشن یک شیار باریک برای قرارگیری کارت حافظه طراحی شده است که می توانید با اضافه کردن کارت حافظه به آن قابلیت ذخیره ی تصاویر را نیز به دستگاه خود بیافزایید.

صفحه نمایش:

آیفون تصویری 725 سوزوکی دارای یک صفحه نمایش تخت 7 اینچی LED با وضوح تصویر بالاست. این صفحه نمایش از تکنولوژی LED-TFT بهره گرفته است که وضوح تصویر بالایی را به کاربران خود ارائه میدهد. صفحات نمایش TFT از یک غشای بسیار نازک ترانزیستور تشکیل شده اند که این غشا کنتراست بالاتری را به هر پیکسل اختصاص می دهد.

برخلاف اینکه اکثر آیفون های تصویری با صفحه نمایش LCD تولید میشوند این شرکت ژاپنی آیفون های تصویری خود را با صفحه نمایش LED تولید میکند.

رابط کاربری:

شرکت سازنده این محصول با وجود صفحه 7 اینچی آیفون تصویری 725 سوزوکی این محصول را به صورت دکمه ای و فاقد صفحه نمایش لمسی تولید کرده است. بنابراین سه دکمه ی اصلی بر روی صفحه سوزوکی 725 خود میبینید که هر کدام وظیفه ای را برعهده دارند. این دکمه ها شامل دکمه ی درب بازکن، دکمه ی ارتباط با دیگر واحدها (که البته این دکمه در این مدل بدون کاربرد می باشد) و دکمه ی نمایش تصویر می باشد.

حافظه آیفون:

آیفون تصویری سوزوکی 725 در دو مدلm حافظه دار و 725 بدون حافظه به بازار عرضه شده است. نوع حافظه دار آیفون تصویری سوزوکی مدل 725 قابلیت ذخیره ی تصاویر، تنظیم ملودی و صدای زنگ را داراست که در صورت نیاز میتوان از شیار کارت حافظه، که در قسمت تحتانی آن تعبیه شده است استفاده نمود.

قابلیت ارتباط:

مجهز به سوئیچر هوشمند است که قابلیت اتصال به دو پنل را داراست که مناسب برای ساختمان های با دو درب مجزا می باشد.

مــحصولات مرتبط