آیفون تصویری سوزوکی 7 اینچ با حافظه SZ-726TMI گالری تصاویر

آیفون تصویری سوزوکی 7 اینچ با حافظه SZ-726TMI

محصول جدید

آیفون تصویری هفت اینچ سوزوکی مدل SZ-726TMI، دارای صفحه نمایش رنگی 7 اینچ است که با تکنولوژی LCD-TFT ساخته شده است. این مانیتور دارای ویژگی هایی همچون: صفحه نمایش رنگی، امکان اتصال به دو پنل و دو دوربین مداربسته، پیغامگیر صوتی و تصویری و برقراری ارتباط با کلیه واحد ها را دارد. این مانیتور با حافظه به صورت روکار نصب می شود و دارای سه سال گارانتی است.

 

1,208,000 تومان

7 اینچ
با کلیه واحدها
2 دوربین
دارد
دارد
LCD-TFT
دارد
ندارد
مانیتور آیفون تصویری
روکار
آیفون تصویری
سوزوکی Suzuki
SZ-726TMI
ایران
3 ساله
دارای پیغامگیر صوتی و تصویری

شکل ظاهری محصول:

آیفون تصویری 726 سوزوکی یک مانیتور کشیده است که ظاهری شکیل و زیبا دارد و با توجه به اینکه امروزه آیفون های تخت و باریک طرفداران زیادی دارند بنابراین این مانیتور در دسته دربازکن های مورد قبول مشتریان قرارگرفته است.

مهم ترین بخشی که در یک آیفون تصویری اهمیت دارد صفحه نمایش آن است که برای مشتریان مختلف لمسی یا غیر لمسی بودن و همچنین ابعاد آن مهم است، آیفون تصویری 726 سوزوکی دارای صفحه نمایش هفت اینچی لمسی است که با داشتن تکنولوژی TFT می تواند تصاویری باکیفیت در اختیار شما قرار دهد.

صفحه نمایش:

اگر به نام گذاری محصولات سوزوکی توجه کنید می بینید که این شرکت اندازه صفحه نمایش آیفون تصویری های خود را به گونه ای در نام مدل آورده است به طور مثال آیفون تصویری 726 سوزوکی را در نظر بگیرید ، عدد اول از چپ نشان دهنده اندازه صفحه LCD است و شما با دیدن مدل دستگاه متوجه می شوید که درب بازکن تصویری 726 سوزوکی دارای صفحه نمایش هفت اینچی می باشد.

در ساخت صفحه نمایش آیفون تصویری 726 سوزوکی هم مدل حافظه دار هم بدون حافظه از TFT استفاده شده است و همین امر باعث افزایش کیفیت و وضوح تصویر شده همچنین این صفحه نمایش لمسی دارای رزولوشن 480 × 800 می باشد که شفافیت فیلم و عکس های تهیه شده توسط این دستگاه را قابل قبول و مناسب کرده است.

رابط کاربری و کلیدها:

در این قسمت قرار است کلید ها و دکمه هایی که روی آیفون تصویری 726 سوزوکی دیده می شوند را به صورت جزیی شرح دهیم تا در صورت انتخاب این درب بازکن تصویری برای استفاده از آن با مشکل مواجه نشوید .

در قسمت پایین صفحه نمایش دربازکن تصویری 726 سوزوکی یک دکمه مستطیل شکل در وسط و 6 دکمه نقره ای کوچک در دو طرف آن دیده می شود که به ترتیب از سمت چپ به معرفی آنها می پردازیم:

- دکمه اول از چپ کلید MONITOR است و برای روشن کردن صفحه نمایش و یا نمایش دوربین دستگاه به کار می رود.

- دکمه دوم INTERPHONE نام دارد که از آن برای نمایش صفحه ارتباط داخلی استفاده می شود به این صورت که با زدن این دکمه می توانید شماره واحد مورد نظر خود را شماره گیری نمایید و همچنین می توانید با استفاده از این کلید با واحد نگهبانی نیز ارتباط برقرار نمایید.

- دکمه سوم که OPEN نام دارد وظیفه باز کردن درب را به عهده دارد.

- دکمه مستطیل وسط کلید تنظیم کننده روشنایی ، وضوح و رنگ تصویر می باشد که با چهار فلش روی آن می توانید تغییرات دلخواه خود را اعمال نمایید همچنین در وسط این کلید یک دکمه دایره ای شکل BACK برای برگشتن به صفحه قبلی تعبیه شده است.

- دکمه پنجم از چپ EXIT نام دارد و برای خروج از منوی اصلی استفاده می شود.

- دکمه ششم از چپ REV/SNAP نام دارد که مربوط به صفحه ضبط تصویر و فیلم است.

- دکمه آخر نیز که با نام SET/REC مشخص شده است برای تنظیمات دستگاه و همچنین ضبط دستی فیلم یا عکس مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از کاربری های خاص این مانیتور قابلیت برقراری ارتباط داخلی بین 64 واحد است بنابراین استفاده از این دربازکن تصویری در ساختمان هایی که تعداد واحدهای زیادی دارند نیز به راحتی قابل استفاده است.

شرکت سوزوکی منوی اصلی این گوشی درب باز کن خود را به سبک ویندوز 8 طراحی کرده است که از ویزگی های منحصر به فرد این آیفون می باشد وبا نمایش منو شما می توانید به راحتی با لمس هر گزینه به آن دسترسی داشته باشید ، گزینه هایی که در منو مشاهده می شود شامل تنظیمات تقویم و زمان ، تماس با نگهبانی ، تنظیم صدای زنگ دوربین ، تنظیمات کلی دستگاه ، نمایش عکس ها ، نمایش فیلم ها ، نمایش دوربین انتخاب شده ، تنظیمات ارتباط داخلی و خروج می باشد.

آیفون تصویری 726 سوزوکی قابلیت پشتیبانی از دو زبان فارسی و انگلیسی را دارد و می تواند تصاویر و فیلم ها را به صورت اتوماتیک یا دستی ذخیره نماید.

حافظه آیفون تصویری 726TMI سوزوکی:

سری M در محصولات آیفون تصویری سوزوکی نشان دهنده درب بازکن هایی با حافظه می باشد که دارای قابلیت اضافه کردن کارت حافظه یا رم خارجی هستند به طور مثال در این مانیتور تصویری سوزوکی اگر کارت حافظه را وارد دستگاه نمایید مانیتور می تواند 100 تصویر و 128 فیلم 15 ثانیه را ذخیره نماید.

نکته جالب در آیفون تصویری 726TMI سوزوکی این است که در صورت پر شدن کارت حافظه دستگاه امکان عکسبرداری و فیلمبرداری خود را از دست نمی دهد بلکه به صورت اتوماتیک تصاویر و فیلم های جدید جایگزین قدیمی ترها قرار می گیرند.

قابلیت اتصال آیفون تصویری 726 سوزوکی:

این مانیتور می تواند به دو پنل هوشمند و دو دوربین مداربسته متصل گردد در واقع شما می توانید با یک آیفون تصویری، دو پنل زنگ و دو دوربین مداربسته را کنترل نمایید.

آیفون تصویری 726 سوزوکی دارای سوئیچر داخلی می باشد و در زمانی که شما نیاز دارید در یک ساختمان سیم کشی آیفون ها را به صورت سری انجام دهید باید از سوئیچر داخل مانیتور استفاده کنید و همچنین در زمانی که سیم کشی ساختمان ها به صورت مجزا صورت می گیرد باید توجه کنید از سوئیچر پشت پنل استفاده نمایید.

مــحصولات مرتبط