آیفون تصویری سوزوکی 4.3 اینچ با حافظه SZ-413M گالری تصاویر

آیفون تصویری سوزوکی 4.3 اینچ با حافظه SZ-413M

محصول جدید

آیفون تصویری 413M سوزوکی دربازکن تصویری رنگی با قابلیت ضبط فیلم و عکس است. این مانیتورِ 4.3 اینچی امکان برقراری ارتباط با واحد نگهبانی را نیز دارد و با استفاده از آن قادر خواهید بود میزان رنگ و نور و صدای آیفون تصویری خود را تنظیم کنید. این مانیتور سوزوکی دارای سه سال گارانتی می باشد.

 

576,000 تومان

4.3 اینچ
با یک واحد (نگهبانی)
یک دقیقه
ندارد
دارد
دارد
LCD-TFT
دارد
ندارد
مانیتور آیفون تصویری
روکار
آیفون تصویری
سوزوکی Suzuki
SZ-413M
ایران
3 ساله

طراحی ظاهری آیفون تصویری SZ-413M سوزوکی:

بدنه سفید و مربعی این آیفون سوزوکی، فرمت بسیار آشنایی دارد که در بسیاری از برند ها مانند آیفون تصویری تابا و آیفون تصویری سیماران نیز به چشم می خورد. این مانیتور اندازه 281×195 میلی متری دارد و ضخامت بدنه آن 55 میلی متر است. این مانیتور وزنی حدودا 850 گرمی دارد و در دمای 10- تا 50+ درجه سانتی گراد به خوبی عمل می کند. در سمت چپ بدنه گوشی صوتی آن و در سمت راست مانیتور 4.3 اینچی آن را می بینید که درست در زیر آن، کلید هایی برای عملکرد های گوناگون آن قرار گرفته است. در لبه سمت راست این بدنه کلید های تنظیم صدا و نور و رنگ قرار دارند. همچنین در کنار آن ها شیار مخصوص قرار گیری کارت حافظه و کلید های ضبط عکس و فیلم و مشاهده آن ها نیز به چشم می خورد.

مشخصات فنی آیفون تصویری SZ-413M سوزوکی صفحه نمایش:

تکنولوژی به کار رفته در ساخت مانیتور آیفون تصویری 413M سوزوکی از نوع TFT-LCD می باشد. این نوع صفحه نمایش تصاویری با کیفیت بالا و جزییات و وضوح کافی در اختیار شما قرار می دهد. بر روی این نمایشگر یک قاب طلقی برای محافظت بیشتر و البته زیبایی بدنه در نظر گرفته شده است. اندازه 4.3 اینچی بعد از مانیتور های 7 اینچی، متداول ترین اندازه صفحه نمایش به شمار می رود، چرا که اندازه آن کافی است و تصاویر را به درستی دریافت خواهید کرد.

رابط کاربری و ارتباط ها:

این آیفون تصویری سوزوکی پلتفرم آشنایی دارد. در سمت راست این بدنه کلید ها را مشاهده می کنید که اولین کلید از بالا برای روشن کردن مانیتور (و مشاهده تصاویر خارج منزل، بدون زنگ خوردن آیفون)، کلید دوم برای برقراری ارتباط صوتی داخل واحد (با استفاده از گوشی صوتی) و سومین کلید برای باز کردن درب مورد استفاده قرار می گیرد. پس می توان خصوصیت دیگر این مانیتور را قابلیت ارتباط صوتی در داخل واحد دانست.

در لبه سمت راست نیز کلید های ظریفی برای داشتن کنترل بیشتر در اختیار شما قرار گرفته است. این کلید ها به ترتیب برای باز کردن صفحه منو (و پخش فیلم)، کلید دوم و سوم برای کنترل گزینه های منو (عوض کردن فیلم و عکس ها)، کلید چهارم ضبط تصاویر، کلید 5 ام برای خارج شدن از منو، کلید ششم برای تنظیم زنگ و در نهایت کلید هفتم برای روشن و خاموش کردن مانیتور استفاده می شود. در کنار اینها، می توانید شیار قرار گیری حافظه را نیز مشاهده کنید.

حافظه آیفون تصویری 413M سوزوکی:

حافظه این آیفون تصویری سوزوکی از نوع خارجی می باشد و می بایستی یک مموری در دستگاه قرار دهید تا ضبط عکس و فیلم را برای شما انجام دهد. در بیشترین حالت ممکن شما می توانید 128 عکس و 64 فیلمِ 15 ثانیه ای را در حافظه این دستگاه ذخیره کنید. در نظر داشته باشید که اگر آیفون تصویری 413 بدون حافظه سوزوکی را خریداری کنید، امکان ارتقا آن به نوع با حافظه وجود ندارد و نمی توانید عملکرد آن را تغییر دهید.

مــحصولات مرتبط