آیفون تصویری کامکث 4.6 اینچ با حافظه - CDV-46B/M گالری تصاویر

آیفون تصویری کامکث 4.6 اینچ با حافظه - CDV-46B/M

محصول جدید

 مانیتور آیفون تصویری Camax مدل CDV-46B/M مجهز به صفحه نمایش 4.6 اینچ LED می باشد. این مانیتور دارای کلید لمسی است و قابلیت اتصال به دو پنل یا یک دوربین مداربسته را داراست. این مانیتور با قابلیت برقراری ارتباط داخل واحد و با حافظه ضبط فیلم و عکس مراجعه کننده تولید و به بازار مصرف عرضه می شود. قابلیت باز کردن درب اتوماتیک یکی دیگر از مشخصات این کالا محسوب می شود.

 

299,000 تومان

4.6 اینچ
دارد
داخل واحد با گوشی صوتی
یک دقیقه
LED
دارد
فقط کلید لمسی (key touch)
دارد
ندارد
ندارد
مانیتور آیفون تصویری
روکار
آیفون تصویری
کامکث Camax
CDV-46B/M
هنگ کنگ
311×168×32 میلی متر
3 ساله
0 تا 40 درجه سانتی گراد
50 متر
Max. 16W / Standby 4.5W

بررسی ظاهری درب بازکن کامکث مدل 46B/M:

درب باز کن تصویری کامکث 46B/M دارای بدنه ای سفید رنگ به ابعاد 311×168×32 میلی متر می باشد. درست در مرکز این بدنه صفحه نمایش 4.6 اینچی قرار گرفته است. در سمت چپ آن گوشی صوتی که به وسیله یک سیم فنری به بدنه متصل شده مشخص است. در زیر صفحه نمایش چند کلید لمسی برای اجرای کارکرد های مختلف به چشم می خورد. این قسمت توسط لبه ای از بخش بالایی جدا می گردد.

صفحه نمایش:

آیفون تصویری کامکث مدل 46B/M دارای صفحه نمایش LED به ابعاد 4.6 اینچ و با وضوح بالا است و دور آن را لبه ای سیاه رنگ دربر گرفته است. تصاویر ارائه شده توسط این صفحه نمایش کیفیت بسیار بالایی را ارائه می دهد. در صورت روشن کردن نمایشگر برای مشاهده محیط بیرونی، این صفحه نمایش تا 30 ثانیه روشن خواهد بود. همچنین در هنگام مکالمه نیز نمایشگر به مدت 60 ثانیه روشن می ماند. گفتنی است صفحه نمایش این مدل در برابر خط و خش و ضربه مقاوم می باشد.

صفحه کلید:

از دیگر ویژگی های صفحه نمایش آیفون تصویری مدل CDV-46B/M می توان به لمسی بودن کلیدهای آن اشاره داشت که این مورد تاثیر بسزایی در ظرافت و زیبایی آن خواهد داشت. در این صورت تنها با لمس کلید ها می توانید کاربری مورد نظر خود را اجرایی کنید. از کارکرد های این کلید ها می توان به کلید باز کردن درب، کلید روشن کردن صفحه نمایش، کلید باز کردن درب پارکینگ و کلید نمایش تصاویر دوربین مداربسته اشاره داشت.

ارتباطات:

از ویژگی های مهم و متمایز آیفون تصویری کامکث 46B/M باید به امکان برقراری ارتباط در داخل واحد توسط آن اشاره داشت. به این معنا که در صورتی که یک گوشی صوتی در داخل واحد قرار دهید، می توانید با مانیتور آیفون تصویری کامکث خود، ارتباط صوتی برقرار نمایید که این ویژگی برای واحد هایی با وسعت زیاد مناسب است. همچنین می توانید با استفاده از این گوشی صوتی درب ساختمان را نیز باز کنید.

از دیگر ویژگی های این محصول اینکه امکان اتصال این مانیتور به دو پنل درب باز کن نیز وجود دارد. این ویژگی برای ساختمان هایی با دارای دو ورودی مفید می باشد. شما می توانید تصاویر هر دو پنل را بر روی یک مانیتور مشاهده کنید. به علاوه می توانید خروجی دوم این مانیتور را به یک دوربین مداربسته متصل نمایید که به این ترتیب تصاویر دوربین مداربسته (که می تواند در هر جایی مانند راهرو، پارکینگ، انباری و... نصب گردد) بر روی صفحه نمایش قابل مشاهده است. در نظر داشته باشید که این نمایشگر صرفا تصاویر دوربین مداربسته را نمایش می دهد برای ضبط آن نیاز به دستگاه دی وی آر خواهید داشت.

نکته دیگر در رابطه با درب باز کن تصویری 46B/M کامکث قابلیت باز کردن جک درب اتوماتیک پارکینگ توسط آن می باشد. به این ترتیب که شما می توانید تنها با لمس کلیدی که با نماد درب پارکینگ مشخص شده است درب پارکینگ ساختمان را باز کنید.

 حافظه:

آیفون تصویری 46B/M کامکث دارای قابلیت ضبط تصاویر بر روی حافظه می باشد. شما می توانید با استفاده از یک SD کارت تصاویر را در غالب عکس و یا فیلم ذخیره کنید. به این ترتیب با فشردن کلید شاسی زنگ بر روی پنل جلوی ساختمان به طور خودکار عکسی از فضای روبروی آن گرفته می شود. در این حالت در صورتی که در منزل حضور نداشته باشید و مراجعه کننده زنگ درب ساختمان شما را به صدا در آورد، به صورت اتوماتیک عکسی از وی خواهید داشت و می توانید پس از مراجعه به منزل آن را مشاهده نمایید که این مورد می تواند در تامین امنیت نقش بسزایی داشته باشد. همچنین می توان در بخش تنظیمات مانیتور به جای عکس، فیلم را انتخاب کرد که در این صورت با فشردن زنگ واحد، به طور خودکار فیلمی حداقل 5 ثانیه ای از آن تهیه می گردد.

خصوصیات کلی آیفون تصویری کامکث CDV-46B/M:

-مانیتور آیفون تصویری

-کلیدهای لمسی

-صفحه نمایش LED به ابعاد 5.1 اینج

-با قابلیت تنظیم صدای زنگ

-با حافظه ضبط فیلم و عکس

-دارای منوس تنظیم تاریخ و زمان

-با امکان برقراری ارتباط داخل واحد با گوشی صوتی

-دارای کیفیت صدای واضح

-دارای منوی تنظیم تاریخ و زمان

-زمان قطع اتوماتیک تصویر مانیتور 30 ثانیه

-قابلیت اتصال به دو پنل

-قابلیت اتصال به یک دوربین مداربسته

-قابلیت باز کردن درب پارکینگ یا قفل مجزا

مــحصولات مرتبط