آیفون تصویری کامکث 4.6 اینچ بدون حافظه CDV-46B گالری تصاویر

آیفون تصویری کامکث 4.6 اینچ بدون حافظه CDV-46B

محصول جدید

مانیتور آیفون تصویری Camax مدل CDV-46B دارای صفحه نمایش 4.6 اینچ از تکنولوژی LED است. این مانیتور دارای کلید لمسی ست و قابلیت اتصال به دو پنل یا یک دوربین مداربسته را داراست. قابلیت برقراری ارتباط داخل واحد، عدم تجهیز به حافظه و قابلیت باز کردن درب پارکینگ از دیگر امکانات این مانیتور محسوب می شود.

235,000 تومان

4.6 اینچ
ندارد
داخل واحد با گوشی صوتی
یک دقیقه
دارد
دارد
دارد
دارد
LED
دارد
فقط کلید لمسی (key touch)
دارد
مانیتور آیفون تصویری
روکار
آیفون تصویری
کامکث Camax
CDV-46B
هنگ کنگ
311×168×32 میلی متر
3 ساله
0 تا 40 درجه سانتی گراد
50 متر
Max. 16W / Standby 4.5W

آیفون تصویری کامکث مدل CDV-46B:

آیفون تصویری کامکث 46B یکی از مناسب ترین محصولات شرکت Camax با صفحه نمایش 4.6 اینچی است. این آیفون تصویری که دارای کلید های لمسی می باشد، قابلیت اتصال به دو پنل بیرونی و یا یک پنل و یک دوربین مدار بسته را نیز داراست. به این ترتیب شما می توانید امنیت بهتری را تجربه کنید. گفتنی است امکان برقراری ارتباط داخلی در یک واحد از دیگر ویژگی هایی است که انتخاب این محصول را به سادگی میسر می کند. در نظر داشته باشید این محصول بدون حافظه می باشد.

بررسی ظاهری درب بازکن کامکث مدل 46B:

درب باز کن تصویری کامکث 46B دارای بدنه ای سفید رنگ به ابعاد 311×168×32 میلی متر می باشد. درست در مرکز بدنه این آیفون تصویری صفحه نمایش 4.6 اینچی قرار گرفته است. در سمت چپ آن می توانید گوشی صوتی که به وسیله یک سیم فنری به بدنه متصل شده را ببینید. در زیر صفحه نمایش چند کلید لمسی برای اجرای کارکرد های مختلف به چشم می خورد. این قسمت توسط لبه ای پله ای از بخش بالایی جدا می گردد.

مشخصات فنی آیفون تصویری کامکث CDV-46B:

صفحه نمایش:

مانیتور آیفون تصویری کامکث مدل 46B دارای صفحه نمایش LED به ابعاد 4.6 اینچ و با وضوح بالا است. تصاویر ارائه شده توسط این مانیتور از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.  این صفحه نمایش در برابر خط و خش و ضربه مقاوم است. در صورت روشن کردن نمایشگر برای مشاهده محیط بیرونی، این صفحه نمایش تا 30 ثانیه روشن خواهد بود. همچنین در هنگام مکالمه نیز نمایشگر به مدت 60 ثانیه روشن می ماند. دورتادور این صفحه نمایش دارای لبه ای سیاه رنگ است.

صفحه کلید:

از دیگر ویژگی های صفحه نمایش آیفون تصویری مدل CDV-46B می توان به کلیدهای لمسی آن اشاره داشت که به این ترتیب تاثیر بسزایی در ظرافت و زیبایی آن دارد. با این ویژگی قادر خواهید بود تنها با لمس کلید ها کاربری مورد نظر خود را اجرا کنید. از کارکرد های این کلید ها می توان به کلید باز کردن درب، کلید روشن کردن صفحه نمایش، کلید باز کردن جک درب اتوماتیک پارکینگ و کلید نمایش تصاویر دوربین مداربسته اشاره داشت.

ارتباطات:

آیفون تصویری کامکث 46B دارای امکان برقراری ارتباط در داخل واحد می باشد. به این معنا که می توان با استفاده از یک گوشی صوتی در داخل واحد با مانیتور آیفون تصویری ارتباط برقرار کرد که این ویژگی برای واحد هایی با وسعت زیاد کاربرد دارد. همچنین می توانید با استفاده از این گوشی درب ساختمان را نیز باز کنید.

از دیگر ویژگی های این محصول اینکه شما امکان اتصال این مانیتور به دو پنل درب باز کن را نیز خواهید داشت. این ویژگی برای ساختمان هایی با دارای دو ورودی مفید می باشد. شما می توانید تصاویر هر دو پنل را بر روی این مانیتور مشاهده کنید. به علاوه می توانید خروجی دوم این مانیتور را به یک دوربین مداربسته متصل نمایید که به این ترتیب تصاویر دوربین مداربسته (که می تواند در هر جایی مانند راهرو، پارکینگ، انباری و... نصب گردد) بر روی صفحه نمایش قابل مشاهده است. در نظر داشته باشید که این نمایشگر صرفا تصاویر دوربین مداربسته را نمایش می دهد برای ضبط آن نیاز به دستگاه دی وی آر خواهید داشت.

نکته دیگر در رابطه با درب باز کن تصویری 46B کامکث قابلیت باز کردن درب پارکینگ توسط آن می باشد. به این ترتیب که شما می توانید تنها با لمس کلیدی که با نماد درب پارکینگ مشخص شده است درب پارکینگ ساختمان را باز کنید.

خصوصیات کلی آیفون تصویری کامکث CDV-46B:

-مانیتور آیفون تصویری

-کلیدهای لمسی

-صفحه نمایش LED به ابعاد 4.6 اینج

-با قابلیت تنظیم صدای زنگ

-بدون حافظه

-با امکان برقراری ارتباط داخل واحد با گوشی صوتی

-دارای کیفیت صدای واضح

-دارای منوی تنظیم تاریخ و زمان

-زمان قطع اتوماتیک تصویر مانیتور 30 ثانیه

-قابلیت اتصال به دو پنل

--قابلیت اتصال به یک دوربین مداربسته

-قابلیت باز کردن درب پارکینگ یا قفل مجزا

 

مــحصولات مرتبط