آیفون تصویری کامکث 4.3 اینچ با حافظه - CDV-43D/M گالری تصاویر

آیفون تصویری کامکث 4.3 اینچ با حافظه - CDV-43D/M

محصول جدید

مانیتور تصویری Camax مدل CDV-43D/M دارای صفحه نمایش 4.3 اینچ رنگی هستند و با کلید های لمسی تولید و به بازار عرضه می شود. این مانیتور با حافظه است و امکان ضبط فیلم و عکس مراجعه کننده را داراست. این مانیتور همچنین امکان اتصال به دو پنل و یا یک پنل و یک دوربین مداربسته دیگر را دارد.

299,000 تومان

4.3 اینچ
دارد
داخل واحد با گوشی صوتی
یک دقیقه
دارد
دارد
دارد
دارد
LCD-TFT
دارد
فقط کلید لمسی (key touch)
ندارد
ندارد
ندارد
مانیتور آیفون تصویری
روکار
آیفون تصویری
کامکث Camax
CDV-43D/M
هنگ کنگ
259×158×52 میلی متر
3 ساله
0 تا 40 درجه سانتی گراد
50 متر
Max. 16W / Standby 4.5W

آیفون تصویری کامکث مدل CDV-43D/M:

آیفون تصویری کامکث43D/M یکی از محصولات شرکت Camax با صفحه نمایشی 4.3 اینچی و حافظه برای ذخیره عکس و فیلم است. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به قابلیت اتصال به دو پنل یا یک دوربین مداربسته اشاره داشت. این محصول دارای کلید های لمسی است.

بررسی ظاهری درب بازکن کامکث مدل 43D/M:

آیفون تصویری 43D/M کامکث دارای بدنه ای سفید رنگ و عریض است. همانطور که مشخص است گوشی این مانیتور در سمت چپ بدنه قرار گرفته است. بر روی بدنه وسیع ترین بخش توسط صفحه ای سیاه رنگ اشغال شده است که بر روی آن صفحه نمایش 4.3 اینچی به چشم می خورد. در سمت راست صفحه نمایش سه کلید لمسی برای انجام کارکرد های مختلف قرار گرفته است. درست در زیر این صفحه سیاه رنگ می توانید نام Camax را مشاهده نمایید.

مشخصات فنی آیفون تصویری کامکث CDV-43D/M صفحه نمایش:

مانیتور کامکث مدل 43D/M دارای صفحه نمایش LCD با کیفیت تصویر بالاست. وضوح تصویر بالای این آیفون از دیگر ویژگی های ظاهری آن می باشد که تصویر تار و پیکسلی ایجاد نمی کند بر عکس شما با این آیفون، تصویری واضح و شفاف خواهید داشت. صفحه نمایش این مدل در برابر خط و خش و ضربه مقاوم است.

صفحه کلید:

از دیگر ویژگی های صفحه نمایش آیفون تصویری مدل 43D/M می توان به کلیدهای لمسی اشاره کرد. در سمت راست صفحه نمایش این آیفون کامکث سه کلید لمسی برای کارکرد های مختلف آن به چشم می خورد. به این ترتیب قادر خواهید بود تنها با لمس کلید ها، کارکرد مورد نظر خود را اجرا نمایید.

ارتباط و اتصالات:

این محصول دارای قابلیت اتصال به دو پنل و یا یک دوربین مداربسته می باشد و این ویژگی می تواند از دلایل ارجحیت این محصول نسبت به دیگر آیفون ها باشد؛ چرا که با نصب مانیتور آیفون تصویری کامکث مدل CDV-43D/M می توانید دو پنل را در دو ورودی مختلف ساختمان به این مانیتور متصل کنید. همچنین این امکان فراهم شده است که یک دوربین مداربسته را از هرکجای ساختمان (پارکینگ، حیاط و...) به این مانیتور متصل کرده و تصاویر دریافتی آن را مشاهده کنید. همینطور مدل 43D آیفون تصویری کامکث قابلیت تنظیم صدای زنگ را نیز دارا است و این امکان را به شما می دهد که در زمانی که کودک و یا دیگر افراد خانواده نیاز به استراحت دارند صدای زنگ آیفون را کم کرده و یا برعکس برای افراد سالخورده که درصد شنوایی پایین تری دارند صدای زنگ را زیاد کنید.

همچنین امکان برقراری ارتباط داخل واحد نیز وجود دارد. به این ترتیب که شما می توانید با استفاده از یک گوشی صوتی در داخل یک واحد ارتباط صوتی برقرار نمایید. این ویژگی برای واحد های بزرگ بسیار مفید و کارآمد است؛ چرا که می توانید بدون استفاده از مانیتور اصلی، درب ساختمان را باز کنید.

ویژگی آیفون تصویری کامکث مدل CDV-43D/M:

-کلیدهای لمسی

-صفحه نمایش LCD به اندازه 4.3 اینچ

-زمان قطع اتوماتیک تصویر یک دقیقه

-قابلیت اتصال به دو پنل و یک دوربین مداربسته

-با قابلیت تنظیم صدای زنگ

-با حافظه

مــحصولات مرتبط