آیفون تصویری کامکث 4.3 اینچ بدون حافظه - CDV-43D

محصول جدید

مانیتور تصویری Camax مدل CDV-43D، دارای صفحه نمایش 4.3 اینچ رنگی و کلید های لمسی می باشد. این مانیتور بدون حافظه است و قابلیت اتصال به دو پنل و یا یک پنل و یک دوربین مداربسته را داراست. قابلیت تنظیم صدای زنگ و نمایشگر LCD از دیگر ویژگی های این پنل محسوب می شود.

249,000 تومان

4.3 اینچ
ندارد
داخل واحد با گوشی صوتی
یک دقیقه
دارد
دارد
دارد
دارد
LCD-TFT
دارد
فقط کلید لمسی (key touch)
ندارد
ندارد
ندارد
مانیتور آیفون تصویری
روکار
آیفون تصویری
کامکث Camax
CDV-43D
هنگ کنگ
259×158×52 میلی متر
3 ساله
0 تا 40 درجه سانتی گراد
50 متر
Max. 16W / Standby 4.5W

آیفون تصویری کامکث مدل CDV-43D:

آیفون تصویری کامکث 43D یکی از محصولات شرکت Camax با صفحه نمایشی 4.3 اینچی است که از ویژگی های منحصر بفرد آن می توان به زیبایی ظاهری و قابلیت اتصال به دو پنل یا یک دوربین مداربسته اشاره داشت. در نظر داشته باشید این محصول فاقد حافظه است.

بررسی ظاهری درب بازکن کامکث مدل 43D:

آیفون تصویری 43D کامکث دارای بدنه ای سفید رنگ و عریض است. همانطور که مشخص است گوشی این مانیتور در سمت چپ بدنه قرار گرفته است. بیشترین بخش این بدنه توسط صفحه ای سیاه رنگ اشغال شده است که بر روی آن صفحه نمایش 4.3 اینچی به چشم می خورد. در سمت راست آن سه کلید لمسی برای اجرای کارکرد های مختلف به چشم می خورد. درست در زیر این صفحه سیاه رنگ نام Camax قرار دارد.

مشخصات فنی آیفون تصویری کامکث CDV-43D:

 صفحه نمایش:

مانیتور کامکث مدل 43D با صفحه نمایش LCD قابلیت های بسیاری را داراست، یکی از این موارد کیفیت تصویر صفحه نمایش آن است، وضوح تصویر این آیفون تصویری از دیگر ویژگی های ظاهری آن می باشد که تصویر تار و پیکسلی ایجاد نمی کند بر عکس شما با این آیفون، تصویری واضح و شفاف خواهید داشت. صفحه نمایش این مدل در برابر خط و خش و ضربه مقاوم است.

صفحه کلید:

از دیگر ویژگی های صفحه نمایش آیفون تصویری مدل CDV-43D می توان به کلیدهای لمسی اشاره کرد که تاثیر بسزایی در زیبایی و ظرافت آیفون های تصویری دارد و ظاهر آن را شیک و مدرن کرده است که امروزه برای طراحان داخلی از اهمیت بالای برخوردار است. به این ترتیب شما می توانید تنها با لمس کلید های این آیفون تصویری کاربری مورد نظر خود را اجرا کنید.

ارتباط و اتصالات:

همانطور که در بالا نیز اشاره شد این محصول دارای قابلیت اتصال به دو پنل و یا یک دوربین مداربسته می باشد و همین موضوع می تواند دلیل برتری این آیفون نسبت به دیگر مدل ها باشد؛ زیرا با نصب مانیتور آیفون تصویری کامکث مدل CDV-43D علاوه بر اینکه با تهیه یک آیفون می توان درب ورود و خروج را از دو نقطه کنترل کرد، با اتصال به یک دوربین مداربسته می توانید محیط داخل پارکینگ، حیاط و هر محیط دیگری را نیز تحت نظر داشته باشید. همینطور مدل 43D آیفون تصویری کامکث قابلیت تنظیم صدای زنگ را نیز دارا است و این امکان را به شما می دهد که در زمانی که کودک و یا دیگر افراد خانواده نیاز به استراحت دارند صدای زنگ آیفون را کم کرده و یا بر عکس برای افراد سالخورده که درصد شنوایی پایین تری دارند صدای زنگ را زیاد کنید.

همچنین امکان برقراری ارتباط داخل واحد نیز وجود دارد. به این ترتیب که شما می توانید با استفاده از یک گوشی صوتی در داخل یک واحد ارتباط صوتی برقرار نمایید. این ویژگی برای واحد های بزرگ بسیار مفید و کارامد است؛ چرا که می توانید بدون استفاده از مانیتور اصلی، درب ساختمان را باز کنید.

ویژگی آیفون تصویری کامکث CDV-43D:

-کلیدهای لمسی

-صفحه نمایش LCD به اندازه 4.3 اینچ

-زمان قطع اتوماتیک تصویر یک دقیقه

-قابلیت اتصال به دو پنل و یک دوربین مداربسته

-با قابلیت تنظیم صدای زنگ

-بدون حافظه

مــحصولات مرتبط