آیفون تصویری کامکث 7 اینچ با حافظه - CDV-70TM

محصول جدید

مانیتور آیفون تصویری کامکث مدل CDV-70TM، دارای صفحه نمایش 7 اینچی LED است که با حافظه ضبط فیلم و عکس تولید می شود. این مانیتور دارای کلید های لمسی می باشد. از دیگر ویژگی های درب باز کن CDV-70TM کامکث می توان به: قابلیت اتصال به دو پنل یا دوربین مداربسته و قابلیت ضبط تصاویر دوربین مداربسته، اشاره کرد.

454,000 تومان

7 اینچ
داخل واحد با گوشی صوتی
یک دقیقه
دارد
دارد
دارد
دارد
LED
دارد
فقط کلید لمسی (key touch)
مانیتور آیفون تصویری
ABS
روکار
آیفون تصویری
کامکث Camax
CDV-70TM
هنگ کنگ
311×168×32 میلی متر
3 ساله
0 تا 40 درجه سانتی گراد
Max. 16W / Standby 4.5W

آیفون تصویری کامکث مدل CDV-70TM:

آیفون تصویری کامکث مدل CDV-70T/M یکی از بهترین محصولات شرکت کامکث است که با ویژگی های مناسب به بازار عرضه شده است. این محصول با دارا بودن خصوصیاتی ویژه از سایر محصولات متمایز می باشد از جمله این ویژگی ها می توان به دارا بودن صفحه 7 اینچی LED بزرگ و با کیفیت، امکان اتصال به دوربین مداربسته و وجود کلید های لمسی اشاره داشت.از دیگر ویژگی های مهم این آیفون تصویری قابلیت ضبط فیلم و عکس توسط آن است که به این ترتیب می توان این تصاویر را درحافظه ذخیره یا در صورت لزوم پاک کرد. طراحی ظاهری این آیفون بسیار شیک و زیبا بوده و زیبایی منحصر به فردی به محل زندگی یا کارمی دهد.

مشخصات ظاهری آیفون کامکث مدل CDV-70T/M:

ابعاد این آیفون تصویری 311*168*32 میلی متر می باشد. صفحه سفید رنگ آن از جنس بسیار مرغوبی تهیه شده که ضمن با دوام بودن در طی سال ها و حفظ دستگاه از آسیب، زیبایی خود را همچنان حفظ خواهد کرد. بر روی محصول نمایشگر LED با دوامی تعبیه شده که قاب آن درسه رنگ آبی، مشکی و سفید در بازار یافت می شود. در کنار این قاب شاسی های لمسی قرار دارد که تنها با لمس آن ها هر دکمه وظیفه خود را انجام می دهد، این ویژگی افزون بر زیبایی استفاده از آن را نیز ساده و راحت ترکرده است. منو تنظیمات این قابلیت این دارد که میزان صدای زنگ آیفون، میزان نور صفحه نمایشگر و یا تاریخ و زمان را تنظیم نمود.

مشخصات فنی آیفون کامکث مدل CDV-70T/M:

صفحه نمایشگر مانیتور تصویری CDV-70T/M از نوع LED به اندازه 7 اینچ و وضوح بالا و شفاف است. این نمایشگر کیفیت تصویر عالی و به صورت رنگی با رزولوشن تصویر بالا ارائه می کند. زمان قطع اتوماتیک تصویر برای این مانیتور درب باز کن کامکث یک دقیقه تنظیم شده است.

یکی از مهم ترین ویژگی های مانیتور دربازکن 70TM ارتباط با کامپیوتر از طریق کارت SD است بدین شکل که این کارت در آیفون قرارمی گیرد و پس از ضبط فیلم و عکس می توان آن را روی کامپیوتر مشاهده و یا ذخیره کرد. این محصول می تواند با دو پنل بیرونی و یا یک دوربین مداربسته مرتبط شده که با روشن کردن نمایشگر تصویر دوربین مداربسته را بر روی آیفون در واحد خود مشاهده کنید. همچنین می توانید درصورت لزوم فیلم دوربین مداربسته را نیز ضبط کنید. در حالت معمول برای ضبط تصاویر دوربین مداربسته نیاز به دستگاه DVR است اما با استفاده از آیفون تصویری 70TM دیگر به آن نیازی نخواهید داشت. همچنین با استفاده از یک گوشی صوتی قادر خواهید بود در داخل یک واحد ارتباط صوتی برقرار نمایید.

ویژگی آیفون تصویری کامکث مدل CDV-70TM::

-مانیتور آیفون تصویری با صفحه نمایش 7 اینچی

-دارای شاسی لمسی

-قابلیت اتصال به دوپنل بیرونی یا دوربین مداربسته

-دارای نمایشگر LEDبا وضوح بالا

-قابلیت ضبط فیلم و عکس از پنل

-قابلیت ضبط فیلم دوربین مداربسته در مواقع ضروری

-قابلیت اتصال به کامپیوتر با استفاده از SDکارت

-دارای کیفیت صدای واضح و شفاف

-دارای منوی تنظیم تاریخ و زمان

-دارای منوی تنظیم نور و رنگ

-در سه رنگ آبی مشکی و سفید

مــحصولات مرتبط