آیفون تصویری کامکث 8 اینچ با حافظه - CDV-80MS/4 گالری تصاویر

آیفون تصویری کامکث 8 اینچ با حافظه - CDV-80MS/4

محصول جدید

مانیتور آیفون تصویری Camax مدل CDV-80MS/4، دارای صفحه نمایش 8 اینچ رنگی است و با حافظه داخلی و قابلیت ضبط عکس و فیلم تولید و به بازار مصرف عرضه می شود. امکان برقراری ارتباط داخل واحد، یکی دیگر از ویژگی های این مانیتور کامکث است.

 

550,000 تومان

8 اینچ
دارد
داخل واحد با گوشی صوتی
یک دقیقه
دارد
دارد
دارد
دارد
LCD-TFT
دارد
ندارد
ندارد
ندارد
ندارد
مانیتور آیفون تصویری
روکار
آیفون تصویری
کامکث Camax
CDV-80MS/4
هنگ کنگ
3 ساله
0 تا 40 درجه سانتی گراد
50 متر
Max. 16W / Standby 4.5W

آیفون تصویری کامکث CDV-80MS/4:

یفون تصویری کامکث مدل CDV-80MS/4 با دارا بودن قابلیت ضبط فیلم و عکس یکی از برترین خصوصیات انواع آیفون تصویری را در خود داراست. اندازه صفحه نمایش این مدل شیک و زیبا 8 اینچ است که به این ترتیب می توان کارکرد های آن را در صفحه نمایش بزرگتر اجرا کرد. از دیگر خصوصیات این محصول می توان به قابلیت اتصال آن به دو پنل و یک دوربین مداربسته اشاره داشت که به این ترتیب امنیت بیشتری را برای شما به ارمغان می آورد.

خصوصیات ظاهری آیفون تصویری کامکث 80MS/4:

ظاهر در باز کن کامکث مدل CDV-80MS/4 بسیار شیک، زیبا و مدرن بوده و جلوه ویژه ای به منزل و محل کار شما میبخشد. آیفون تصویری کامکث 80MS/4 دارای بدنه ای سفید رنگ و مستطیلی است. در سمت چپ بدنه آن گوشی صوتی به چشم می خورد و جانمایی آن به گونه ای است که برداشتن آن را ساده تر می سازد. در سمت راست این بدنه صفحه ای سفید رنگ به چشم می خورد که اندکی از بدنه اصلی فاصله دارد. بر روی آن صفحه نمایش 8 اینچی به چشم می خورد که با استفاده از آن می توان تصویری بزرگ و دقیق دریافت کرد. درست در زیر این صفحه نمایش نام Camax قرار گرفته است. در لبه پایین این صفحه، کلیدی دایره ای و در دو طرف آن شش کلید برای اجرای کارکرد های مختلف قرار گرفته است.

مشخصات فنی آیفون تصویری کامکث مدل CDV-80MS/4 :

صفحه نمایش:

نمایشگر بکار برده شده در درب بازکن تصویری کامکث مدل CDV-80MS/4 از نوع LCD بوده که تصاویری با کیفیت مناسب و با وضوح بالا ارائه می دهد. گفتنی است پهنای 8 اینچی آن وسعت دید تصاویر را افزایش می دهد. صفحه نمایش این مدل از آیفون های شرکت کامکث در برابر خط و خش مقاوم هستند و با کیفیت بالایی ساخته شده. نکته دیگر درباره آیفون تصویری CDV-80MS/4 زمان قطع تصویر یک دقیقه ای آن می باشد به این منظور که زمان مشاهده تصویر بدون برداشتن گوشی یک دقیقه بوده و پس از آن با خاموش شدن نمایشگر تصویر قطع می شود.

قابلیت های برقراری ارتباط:

شرکت کامکث آیفون تصویری مدل CDV-80MS/4 خود را با قابلیت ضبط فیلم و عکس ارائه می کند به این معنی که این مدل آیفون دارای حافظه است و در صورت نبودن شما در منزل عکس یا فیلم فرد مراجعه کننده را ثبت و ذخیره میکند این قابلیت بسیار مورد توجه افراد بوده و امنیت بیشتر را برای شما فراهم می آورد. کلیدهای روشن و خاموش کردن دستگاه و تنظیم میزان صدا در قسمت کناری آیفون تعبیه شده است.

ویژگی آیفون تصویری کامکث CDV-80MS/4:

-دارای صفحه نمایش 8 اینچ

-زمان قطع اتوماتیک تصویر یک دقیقه

-قابل اتصال به دو پنل و یک دوربین مداربسته

-دارای حافظه

-با قابلیت ضبط فیلم و عکس

مــحصولات مرتبط