پنل آیفون تصویری کامکث DRC-NTC

محصول جدید

پنل آیفون تصویری Camax مدل DRC-NTC، برای ساختمان های 1 تا 100 واحدی قابل استفاده است. این پنل قابلیت اتصال به دزدگیر و همچنین تنظیم دوربین در 4 جهت را داراست. پنل  DRC-NTC، دارای بدنه از جنس آلومینیوم است و به علت مقاومت در برابر آب می تواند در محیط های غیر مسقف استفاده شود. نصب DRC-NTC، به صورت توکار انجام می شود.

تماس بگیرید

پنل تصویری
آلومینیوم
توکار
پنل آیفون تصویری
کامکث Camax
DRC-NTC
هنگ کنگ
3 ساله
10- تا 50+ درجه سانتی گراد

پنل کامکث NTC:

پنل آیفون تصویری کامکث مدل NTC دارای بدنه ای آلومینیومی است. این پنل شاسی قابل استفاده برای ساختمان های 1 تا 100 واحدی است. برای استفاده از این پنل در ساختمان هایی با تعداد واحد بالاتر پنل های اکسپندر به کار می روند.

خصوصیات پنل NTC کامکث:

دوربین پنل تصویری کامکث دارای حسگر CCD است. همچنین دور تا دور این پنل با صفحه فلزی آبکاری شده تا مقاومت بالایی در برابر عوامل طبیعی داشته باشد. این دوربین به واسطه دارا بودن پیچ های تنظیم، می تواند در چهار جهت حرکت کند و به این ترتیب بیشترین میزان پوشش دهی را ایجاد می کند. این دوربین دارای زاویه دید 68 درجه ای افقی و 55 درجه عمودی است و می توان این زوایا را تا 10 درجه تغییر داد.

از دیگر ویژگی های این پنل درب باز کن کامکث می توان به وجود ال ای دی هایی اشاره داشت که با ایجاد نور بهتر قادرند دید گسترده تری را نیز فراهم آورند. وظیفه اصلی این ال ای دی ها ایجاد دید در شبی بهتر و در نهایت ایجاد تصاویری با کیفیت بالاتر است. جنس بدنه این پنل از آلومینیوم اکسترود بوده که مقاومت بالایی در برابر گرد و غبار و بارش باران ایجاد می کند و می تواند نیاز به باران گیر و سایه بان را از بین ببرد. برای پخش و انتقال صدا از طریق پتانسیومتر نیز دارای میکروفون هایی قوی نیز می باشد. امکان استفاده از این پنل در دمای 10- تا 50+ درجه سانتی گراد نیز ممکن شده است حتی می توان آن تا در شرایطی تا 40- نیز به کار برد.

ویژگی های پنل NTC کامکث:

-لنز دوربین از نوع CCD با امکان ایجاد تصاویری با کیفیت بالا

-کیفیت تصاویر 700TVL

-وجود بلندگو و میکروفن قوی برای پخش و انتقال صدا از طریق پتانسیومتر

-وجود LED برای دید در شب و روشن شدن پنل در تاریکی

-پیچ های تنظیم برای چرخاندن و تنظیم زاویه دوربین

-زاویه دید 68 درجه ای افقی و 55 درجه عمودی

-قابلیت اتصال به دزدگیر

-قابلیت کارکرد در دمای 10- تا 50+ درجه سانتی گراد

مــحصولات مرتبط