پنل آیفون تصویری کامکث DRC-NTC/C گالری تصاویر

پنل آیفون تصویری کامکث DRC-NTC/C

محصول جدید

پنل آیفون تصویری Camax مدل DRC-NTC/C، کارت خوان است و قابلیت استفاده برای ساختمان های 1 تا 100 واحدی را دارد. قابلیت اتصال به دزدگیر و تنظیم دوربین در 4 جهت، سنسور CCD رنگی و زاویه دید 50 درجه، از دیگر ویژگی های این پنل کامکث محسوب می شود.

 

تماس بگیرید

توکار
پنل آیفون تصویری
10- تا 50+ درجه سانتی گراد
پنل کارت خوان
آلومینیوم

پنل کارت خوان کامکث NTC-C:

پنل کارت خوان آیفون تصویری کامکث مدل NTC-C دارای بدنه ای آلومینیومی و کیفیت صدای بالا است و قابل استفاده برای ساختمان های 1 تا 100 واحدی می باشد. تفاوت این مدل با مدل NTC در کارت خوان بودن آن است. شما می توانید تنها با استفاده از یک کارت هوشمند درب ساختمان را باز کنید.

خصوصیات پنل NTC-C کامکث:

از اصلی ترین خصوصیات هر پنل دوربین آن است. دوربین پنل تصویری کامکث با دارا بودن حسگر CCD می تواند تصاویری با کیفیت بالایی ارائه کند. این دوربین دارای زاویه دید 68 درجه ای افقی و 55 درجه عمودی است و به واسطه دارا بودن پیچ های تنظیم می توان آن را در چهار جهت حرکت داد به این ترتیب بیشترین میزان پوشش دهی را ایجاد می کند. این زوایا قابل تنظیم تا 10 درجه اند.

از دیگر ویژگی های این پنل کارت خوان کامکث می توان به وجود ال ای دی هایی اشاره داشت که با ایجاد نور بهتر قادرند دید گسترده تری را نیز فراهم آورند. وظیفه اصلی این ال ای دی ها ایجاد دید در شبی بهتر و در نهایت ایجاد تصاویری با کیفیت بالاتر است. جنس بدنه این پنل از آلومینیوم با مقاومت بالا در برابر گرد و غبار و بارش می باشد. امکان استفاده از این پنل در دمای 10- تا 50+ درجه سانتی گراد نیز ممکن شده است حتی می توان آن تا در شرایطی تا 40- درجه نیز به کار برد.

ویژگی های پنل کارت خوان NTC-C کامکث:

-پنل آیفون تصویری کارت خوان

-لنز دوربین از نوع CCD با امکان ایجاد تصاویری با کیفیت بالا

-کیفیت تصاویر 700TVL

-وجود بلندگو و میکروفن قوی برای پخش و انتقال صدا از طریق پتانسیومتر

-وجود LED برای دید در شب و روشن شدن پنل در تاریکی

-پیچ های تنظیم برای چرخاندن و تنظیم زاویه دوربین

-زاویه دید 68 درجه ای افقی و 55 درجه عمودی

-قابلیت کارکرد در دمای 10- تا 50+ درجه سانتی گراد

مــحصولات مرتبط