پنل آیفون تصویری کدینگ و کارت خوان کامکث DRC-NTC/D128 گالری تصاویر

پنل آیفون تصویری کدینگ و کارت خوان کامکث DRC-NTC/D128

محصول جدید

پنل کدینگ و کارت خوان Camax DRC-NTC/D128، دارای LED برای دید در شب است و در تاریکی به سادگی انتقال تصویر مراجعه کننده را انجام می دهد. این پنل دارای پیچ های تنظیم برای  تنظیم زاویه دید دوربین می باشد و قابلیت اتصال به گارد نگهبانی برای ارتباط داخلی و باز کردن درب به وسیله کارت را داراست.

تماس بگیرید

پنل کدینگ-کارتخوان
آلومینیوم
توکار
پنل آیفون تصویری
کامکث Camax
DRC-NTC/D128
هنگ کنگ
3 ساله
10- تا 50+ درجه سانتی گراد
دارد
دارد

پنل کدینگ و کدینگ و کارت خوان کامکث NTC-D128:

پنل کدینگ و کارت خوان آیفون تصویری کامکث مدل NTC-D دارای بدنه ای آلومینیومی با کیفیت صدای بالا و قابل استفاده برای ساختمان هایی تا 240 واحدی است. این پنل را می توان به نوعی کامل ترین پنل کامکث به شمار آورد؛ چرا که می توان تنها با استفاده از یک کارت هوشمند درب ساختمان را باز کرد.

خصوصیات پنل NTC-D128 کامکث:

از اصلی ترین خصوصیات هر پنل دوربین قرار گرفته بر روی آن است. دوربین پنل تصویری کامکث با دارا بودن حسگر CCD می تواند تصاویری باکیفیت ارائه کند. گفتنی است این دوربین دارای زاویه دید 68 درجه افقی و 55 درجه عمودی با قابلیت تغییر تا 10 درجه است و به واسطه دارا بودن پیچ های تنظیم می توان آن را در چهار جهت حرکت داد تا بیشترین میزان پوشش دهی را ایجاد کند.

از دیگر ویژگی های این پنل کدینگ و کارت خوان کامکث می توان به ال ای دی هایی برای ایجاد نور بهتر اشاره داشت. نکته دیگر اینکه جنس بدنه این پنل از آلومینیوم با مقاومت بالا در برابر گرد و غبار و بارش می باشد و امکان استفاده از آن در دمای 10- تا 50+ درجه سانتی گراد نیز ممکن شده است حتی می توان آن تا در شرایطی تا 40- درجه نیز به کار برد.

ویژگی های پنل کدینگ و کارت خوان NTC-D128 کامکث:

-پنل آیفون تصویری کدینگ و کارت خوان

-لنز دوربین از نوع CCD با امکان ایجاد تصاویری با کیفیت بالا

-کیفیت تصاویر 680TVL

-وجود LED برای دید در شب و روشن شدن پنل در تاریکی

-پیچ های تنظیم برای تنظیم زاویه دوربین تا 10 درجه در هر جهت

-زاویه دید 68 درجه ای افقی و 55 درجه عمودی

-قابل استفاده برای ساختمان های 1 تا 240 واحدی

-قابلیت کارکرد در دمای 10- تا 50+ درجه سانتی گراد

مــحصولات مرتبط