جدید دوربین مداربسته دام هایک ویژن - مدل DS-2CD2332I گالری تصاویر

دوربین مداربسته دام هایک ویژن - مدل DS-2CD2332I

محصول جدید

دوربین مداربسته هایک ویژن مدل DS-2CD2332I یکی از محصولات دوربین های مداربسته دام هایک ویژن می باشد که ظاهر این نوع از دوربین های مداربسته همانند سایر دوربین های دام است.سنسور استفاده شده در این دوربین یعنی دوربین مداربسته هایک وِیژن مدل DS-2CD2332I سنسور سی موس سونی می باشد که اندازه این سنسور دوربین مداربسته 1.3 اینچ می باشد.

تماس بگیرید

فیکس 4mm
3 مگاپیکسل
تحت شبکه (IP)
دام
سیموس CMOS
پلاستیک
POE, DWDR, DNR
دوربین مداربسته
هایک ویژن Hikvision
DS-2CD2332I
چین
1 ساله
دارد - 30 متر

دوربین مداربسته هایک ویژن مدل DS-2CD2332I:

دوربین مداربسته هایک ویژن مدل DS-2CD2332I یکی از محصولات دوربین های مداربسته دام هایک ویژن می باشد که ظاهر این نوع از دوربین های مداربسته همانند سایر دوربین های دام است. دوربین های دام گنبدی شکل است. دام در لغت به معنای گنبد می باشد از این رو به این نوع دوربین ها دوربین دام گفته می شود.

زاویه دید این نوع از دوربین های مداربسته را می توان بصورت دستی تنظیم نمود تا زایویه مورد نیاز را به دست بیاوریم تا بتوان تصاویر را با دید مناسب داشته باشیم.

سنسور استفاده شده در این دوربین یعنی دوربین مداربسته هایک وِیژن مدل DS-2CD2332I سنسور سی موس سونی می باشد که اندازه این سنسور دوربین مداربسته 1.3 اینچ می باشد.

این دوربین مداربسته می تواند تصاویر را با رزولوشن 3 مگا پیکسل و 20 فریم بر ثانیه ثانیه 0(FPS) نمایش دهد و برروی دستگاه دی وی آر ضبط و پخش نماید.

ویژگی دید در شب در اکثر دوربین هایی که امروزه تولید و وارد بازار میشوند وجود دارد. در این دوربین مدار بسته شرکت هایک ویژن نیز از این ویژگی یعنی دید در شب استفاده شده است که امکان دیدن و ضبط تصاویر در تاریکی مطلق تا 30 متر امکان پذییر می باشد. دید در شب امروزه یکی از ویژگی های مهم دوربین های مداربسته به شمار میرود که اکثر دوربین هایی که تولید می شوند از این ویژگی استفاده می کنند.

 

مــحصولات مرتبط