دوربین مداربسته بولت هایک ویژن - مدل DS-2CD2020I

محصول جدید

دوربین مداربسته هایک ویژن مدل DS-2CD2020I یکی از محصولات دوربین های مداربسته بولت هایک ویژن می باشد که همانند سایر دوربین های بولت میتوان این نوع دوربین را در فضاهای بیرونی یا غیر مسقف استفاده کرد. بیشتر دوربین های بولت ضد آب بوده و میتوان در فضاهای باز استفاده نمود. دوربین های بولت شکلی مانند گلوله دارند. درواقع بولت یا Bullet در لغت به معنای گلوله می باشد.

تماس بگیرید

فیکس 4mm
2 مگاپیکسل
تحت شبکه (IP)
بولت
سیموس CMOS
فلزی
POE, DWDR, DNR
دوربین مداربسته
هایک ویژن Hikvision
DS-2CD2020I
چین
1 ساله
دارد - 20 متر

دوربین مداربسته هایک ویژن مدل DS-2CD2020I:

دوربین مداربسته هایک ویژن مدل DS-2CD2020I یکی از محصولات دوربین های مداربسته بولت هایک ویژن می باشد که همانند سایر دوربین های بولت میتوان این نوع دوربین را در فضاهای بیرونی یا غیر مسقف استفاده کرد. بیشتر دوربین های بولت ضد آب بوده و میتوان در فضاهای باز استفاده نمود. دوربین های بولت شکلی مانند گلوله دارند. درواقع بولت یا Bullet در لغت به معنای گلوله می باشد از این رو به این نوع دوربین ها دوربین بولت گفته می شود.

پس از نصب این دوربین مدار بسته میتوان زاویه دید مناسب را بصورت دستی تنظیم نمود تا زاویه مورد نیاز به دست آید.

یکی از اجزای اصلی دوربین های مداربسته سنسور می باشد که سنسور استفاده شده در این نوع دوربین مداربسته از نوع سی موس سونی می باشد. اندازه این سنسور دوربین مداربسته 1.3 اینچ می باشد.لنزهای استفاده شده در دوربین های مدار بسته اغلب در دو نوع فیکس (ثابت) و وریفوکال (متحرک) می باشند که بسته به نوع کارایی و قیمت دوربین از هر کدام از این لنز ها استفاده می شود.

لنز استفاده شده در این مدل از دوربین مداربسته هایک ویژن از نوع فیکس 4 میلیمتر میباشد.

این دوربین مداربسته می تواند تصاویر را با رزولوشن 2 مگا پیکسل و 25 فریم بر ثانیه ثانیه25(FPS) نمایش دهد و برروی دستگاه دی وی آر ضبط و پخش نماید.

یکی از ویژگی های دوربین های مداربسته ویزگی دید در شب آن است که در بیشتر دوربین هایی که امروزه تولید و وارد بازار می شوند وجود دارد. کاربرد دید در شب در دوربین های مدار بسته به این صورت است که می توان در تاریکی مطلق تصاویر را مشاهده و ضبط کنیم. در این مدل از دوربین مداربسته ویژگی دید در شب وجود دارد که میتوان تصاویر را در تاریکی مطلق و تا فاصله 20 متر رویت کرد یا در دی وی آر ضبط نمود.

مــحصولات مرتبط