جدید دوربین مداربسته دام هایک ویژن - مدل DS-2CD2732F-IS گالری تصاویر

دوربین مداربسته دام هایک ویژن - مدل DS-2CD2732F-IS

محصول جدید

دوربین مداربسته هایک ویژن مدل DS-2CD2532F-IS زاویه دید این نوع از دوربین های مداربسته را می توان بصورت دستی تنظیم نمود تا زاویه مورد نیاز را به دست بیاوریم تا بتوان تصاویر را با دید مناسب داشته باشیم. سنسور سی موس سونی می باشد که اندازه این سنسور دوربین مداربسته 1.3 اینچ می باشد.این دوربین مداربسته می تواند تصاویر را با رزولوشن 3 مگا پیکسل و 20 فریم بر ثانیه ثانیه 20FPS) )نمایش دهد.

تماس بگیرید

وری فوکال 2.8mm~12mm
3 مگاپیکسل
تحت شبکه (IP)
دام
سیموس CMOS
فلزی
POE, DWDR, DNR, SD Card Support
دوربین مداربسته
هایک ویژن Hikvision
DS-2CD2732F-IS
چین
1 ساله
دارد - 30 متر

دوربین مداربسته هایک ویژن مدل DS-2CD2532F-IS:

دوربین مداربسته هایک ویژن مدل DS-2CD2532F-IS یکی از محصولات دوربین های مداربسته دام هایک ویژن می باشد که ظاهر این نوع از دوربین های مداربسته همانند سایر دوربین های دام است. دوربین های دام گنبدی شکل است. دام در لغت به معنای گنبد می باشد از این رو به این نوع دوربین ها دوربین دام گفته می شود.

زاویه دید این نوع از دوربین های مداربسته را می توان بصورت دستی تنظیم نمود تا زاویه مورد نیاز را به دست بیاوریم تا بتوان تصاویر را با دید مناسب داشته باشیم.

سنسور استفاده شده در این دوربین یعنی دوربین مداربسته هایک وِیژن مدل DS-2CD2732F-IS سنسور سی موس سونی می باشد که اندازه این سنسور دوربین مداربسته 1.3 اینچ می باشد.

لنزهای استفاده شده در دوربین های مدار بسته اغلب در دو نوع فیکس (ثابت) و وریفوکال (متحرک) می باشند که بسته به نوع کارایی و قیمت دوربین از هر کدام از این لنز ها استفاده می شود.لنز استفاده شده در این مدل از دوربین مداربسته هایک ویژن از نوع وریفوکال 2.8 به 12 میلیمتر میباشد.

این دوربین مداربسته می تواند تصاویر را با رزولوشن 3 مگا پیکسل و 20 فریم بر ثانیه ثانیه 20FPS) )نمایش دهد و برروی دستگاه دی وی آر ضبط و پخش نماید.

ویژگی دید در شب در اکثر دوربین هایی که امروزه تولید و وارد بازار میشوند وجود دارد. در این دوربین مدار بسته شرکت هایک ویژن نیز از این ویژگی یعنی دید در شب استفاده شده است که امکان دیدن و ضبط تصاویر در تاریکی مطلق تا 30 متر امکان پذییر می باشد. دید در شب امروزه یکی از ویژگی های مهم دوربین های مداربسته به شمار میرود که اکثر دوربین هایی که تولید می شوند از این ویژگی استفاده می کنند.

اس دی کارت یا sd-Card یک نوع از حافظه ی باشد که اغلب در گوشی های موبایل، دوربین ها، آیفون های تصویری و دوربین مداربسته استفاده میشود. از اس دی کارت در دوربین مداربسته می توان بعنوان ذخیره سازی تصاویر مربوط به همان دوربین استفاده کرد.این مدل از دوربین مداربسته هایک ویژن قابلیت اتصال اس دی کارت یا همان Sd-Card را دارد تا تصاویر را برروی این مموری ذخیره کند.

مــحصولات مرتبط