جدید میله ارت استیل گالری تصاویر

میله ارت استیل

محصول جدید

میله ارت استیل مطابق استاندارد BS-۲۸۷۴ و از فولاد ضد زنگ تولید می شود.این محصول در مواردی که به علت مدفون شدن فلزات غیرهمسان درفاصله نزدیک، احتمال تشکیل پیل گالوانیکی وجود دارد و یا در زمین هایی با شرایط خوردگی بالا مورد استفاده می گیرد.این میله ها در مواردی که نیاز به الکترود زمین با مقاومت در برابر خوردگی و طول عمر بالا باشد، یا بالاتر از ۸ می باشد، مورد استفاده قرار می گیرند.

0 تومان

این محصول از فولاد ضد زنگ (Stainless Steel) با گریدهای ۳۰۴ یا ۳۱۶ تولید می شود. گرید ۳۱۶ مقاومت بیشتری در محیط های اسیدی دارد.
GR-SS

میله ارت استیل مطابق استاندارد BS-۲۸۷۴ و از فولاد ضد زنگ تولید می شود.

این محصول در مواردی که به علت مدفون شدن فلزات غیرهمسان درفاصله نزدیک، احتمال تشکیل پیل گالوانیکی وجود دارد و یا در زمین هایی با شرایط خوردگی بالا مورد استفاده می گیرد.

این میله ها در مواردی که نیاز به الکترود زمین با مقاومت در برابر خوردگی و طول عمر بالا باشد و یا در مناطقی که PH زمین کمتر از ۳ و یا بالاتر از ۸ می باشد، مورد استفاده قرار می گیرند.

طول این محصول با توجه به طراحی انجام شده و درخواست مشتری متفاوت می باشد. هر چند طول ۱۵۰۰ متر بسیار متداول  و فراگیر است.

برای طول های بزرگتر، معمولاً دو یا چند عدد میله ارت از طریق داول (کد محصول DO) به یکدیگر متصل می شوند.

قطر میله ارت نیز عموماً ۱۶ و یا ۲۰ میلی متر می باشد.

از آنجا که میله های استیل سختی زیادی دارند، برای کوبیدن آن ها در زمین الزامی به استفاده از نوک فولادی نیست و عموماً سر میله هنگام تولید تیز می گردد.

مــحصولات مرتبط