میله ارت استیل گالری تصاویر

میله ارت استیل

محصول جدید

میله ارت استیل مطابق استاندارد BS-۲۸۷۴ و از فولاد ضد زنگ تولید می شود.این محصول در مواردی که به علت مدفون شدن فلزات غیرهمسان درفاصله نزدیک، احتمال تشکیل پیل گالوانیکی وجود دارد و یا در زمین هایی با شرایط خوردگی بالا مورد استفاده می گیرد.این میله ها در مواردی که نیاز به الکترود زمین با مقاومت در برابر خوردگی و طول عمر بالا باشد، یا بالاتر از ۸ می باشد، مورد استفاده قرار می گیرند.

تماس بگیرید

این محصول از فولاد ضد زنگ (Stainless Steel) با گریدهای ۳۰۴ یا ۳۱۶ تولید می شود. گرید ۳۱۶ مقاومت بیشتری در محیط های اسیدی دارد.
GR-SS

میله ارت استیل مطابق استاندارد BS-۲۸۷۴ و از فولاد ضد زنگ تولید می شود.

این محصول در مواردی که به علت مدفون شدن فلزات غیرهمسان درفاصله نزدیک، احتمال تشکیل پیل گالوانیکی وجود دارد و یا در زمین هایی با شرایط خوردگی بالا مورد استفاده می گیرد.

این میله ها در مواردی که نیاز به الکترود زمین با مقاومت در برابر خوردگی و طول عمر بالا باشد و یا در مناطقی که PH زمین کمتر از ۳ و یا بالاتر از ۸ می باشد، مورد استفاده قرار می گیرند.

طول این محصول با توجه به طراحی انجام شده و درخواست مشتری متفاوت می باشد. هر چند طول ۱۵۰۰ متر بسیار متداول  و فراگیر است.

برای طول های بزرگتر، معمولاً دو یا چند عدد میله ارت از طریق داول (کد محصول DO) به یکدیگر متصل می شوند.

قطر میله ارت نیز عموماً ۱۶ و یا ۲۰ میلی متر می باشد.

از آنجا که میله های استیل سختی زیادی دارند، برای کوبیدن آن ها در زمین الزامی به استفاده از نوک فولادی نیست و عموماً سر میله هنگام تولید تیز می گردد.

مــحصولات مرتبط