میله مسی ارت 1.5 متر سایز 14 گالری تصاویر

میله مسی ارت 1.5 متر سایز 14

محصول جدید

میله ارت مسی سایز 14 یکی از انواع لوازم چاه ارت است که در محل هایی که امکان حفر چاه وجود ندارد برای سیستم ارتینگ مورد استفاده قرار می گیرد در واقع این میله دارای یک نوک تیز است که می تواند در زمین کوبیده شود و از طرف دیگر به سیم ارت جوش داده شود.

تماس بگیرید

دارای نوک تیز جهت استفاده در زمین به عنوان میله ارت
1.5 متر
14 میلیمتر
14
ساخته شده از مس با خلوص 99.9 درصد
میله ارت

میله ارت مسی سایز 14 یکی از انواع لوازم چاه ارت است که در محل هایی که امکان حفر چاه وجود ندارد برای سیستم ارتینگ مورد استفاده قرار می گیرد در واقع این میله دارای یک نوک تیز است که می تواند در زمین کوبیده شود و از طرف دیگر به سیم ارت جوش داده شود بنابراین در این حالت اضافه بارهای الکتریکی از دستگاه ها و وسایل جمع شده و از طریق سیم ارت به زمین منتقل می شود و خطر برق گرفتگی کاهش می یابد. در ساخت میله های ارت از فلز مس با خلوص بالا استفاده می شود که قدرت هدایت الکتریکی بالایی دارد و می تواند به خوبی جریان برق را منتقل کند.

میله مسی ارت قطر 14 میلیمتر به دلیل پوشیده شدن با لایه ای از مس دوام زیادی داشته و در زیر خاک فرسوده نمی شود و می توان این محصول را به صورت عمودی در زمین های دست نخورده کوبید البته ساختار این میله به گونه ای است که انتهای آن قابلیت تحمل ضربه های چکش را دارد و می تواند خاک را شکافته و وارد زمین شود همچنین در محل هایی که طول میله برای رسیدن به بخش مرطوب زمین کافی نیست می توان چند میله را به هم وصل کرد تا الکترود بلندتری ایجاد شود. از آنجا که این میله باید هدایت الکتریکی بالایی داشته باشد بنابراین در ساخت آن از فلز مس با خلوص بالا استفاده می شود.

 

مــحصولات مرتبط