جدید پچ کورد فیبر نوری فایبرلند LC-LC SM Duplex 3m گالری تصاویر

پچ کورد فیبر نوری فایبرلند LC-LC SM Duplex 3m

محصول جدید

پچ کورد فیبر نوری یک نوع کابل فیبر نوری است که دو سمتش به کانکتورهای فیبر نوری متصل شده است که از آن می توان به راحتی برای اتصال سوئیچ های فیبر نوری و دیگر تجهیزات مخابراتی استفاده نمود. در تجهیزات شبکه، انواع پچ کورد های فیبر نوری مالتی مود و سینگل مود با کانکتورهای LC, SC, FC, ST, E-2000, MTRJ و ... میتوان تقسیم نمود.

0 تومان

3 متری
LC-LC
پچ کورد فیبر نوری
Single Mode
Duplex

پچ کورد فیبر نوری یک نوع کابل فیبر نوری است که دو سمتش به کانکتورهای فیبر نوری متصل شده است که از آن می توان به راحتی برای اتصال سوئیچ های فیبر نوری و دیگر تجهیزات مخابراتی استفاده نمود. در تجهیزات شبکه، انواع پچ کورد های فیبر نوری مالتی مود و سینگل مود با کانکتورهای LC, SC, FC, ST, E-2000, MTRJ و ... که بسته به نوع پلیش کانکتور ها APC و PC ، در نوع مالتی مود مانند دسته بندی کابل ها انواع OM1, OM2, OM3, OM4 که تفاوت در سرعت انتقال و حجم اطلاعات دارند تقسیم نمود.

مــحصولات مرتبط