جدید پچ کورد فیبر نوری فایبرلند SC-SC MM Duplex 5m گالری تصاویر

پچ کورد فیبر نوری فایبرلند SC-SC MM Duplex 5m

محصول جدید

پچ پنل فیبر نوری و سوئیچ شبکه توسط کابلی (که دارای قابلیت انعطاف پذیری بسیار بالایی هستند) به هم متصل می‌شوند که آن را پچ کورد فیبر نوری می‌نامیم. پچ کورد ها متناسب با فیبر نوری انتخاب می شوند مثلا پچ کورد سینگل مود برای فیبر سینگل مود و پچ کورد مالتی مود برای فیبر مالتی مود استفاده میشود.

0 تومان

5 متر
SC-SC
پچ کورد فیبر نوری
Multi Mode
Duplex

پچ پنل فیبر نوری و سوئیچ شبکه توسط کابلی (که دارای قابلیت انعطاف پذیری بسیار بالایی هستند) به هم متصل می‌شوند که آن را پچ کورد فیبر نوری می‌نامیم. پچ کورد ها متناسب با فیبر نوری انتخاب می شوند مثلا پچ کورد سینگل مود برای فیبر سینگل مود و پچ کورد مالتی مود برای فیبر مالتی مود. پچ کورد ها دارای کانکتورهای مختلفی هستنند مانند: LC و SC و ST و.. . بر حسب کاربرد در برخی پچ کوردها کانکتور های یک سر پچ کورد با سر دیگر متفاوت است، برای مصارف گوناگون مثلا پچ کورد : SC به LC و ... در تجهیزات شبکه، پچ کوردها معمولاً دارای قابلیت انعطاف بسیار بالایی هستند و براحتی نمی شکنند.

مــحصولات مرتبط