پچ کورد فیبر نوری فایبرلند SC-LC SM Duplex 5m گالری تصاویر

پچ کورد فیبر نوری فایبرلند SC-LC SM Duplex 5m

محصول جدید

پچ کورد فیبر نوری کابلی است که دو سمتش به کانکتورهای فیبر نوری متصل شده است که از آن می توان به راحتی برای اتصال سوئیچ های فیبر نوری و دیگر تجهیزات مخابراتی استفاده نمود. در تجهیزات شبکه، انواع پچ کورد های فیبر نوری مالتی مود و سینگل مود با کانکتورهای LC, SC, FC, ST, E-2000, MTRJ و ... میتوان تقسیم نمود.

تماس بگیرید

5 متری
SC-LC
Single Mode
پچ کورد فیبر نوری
Duplex

پچ کورد فیبر نوری کابلی است که دو سمتش به کانکتورهای فیبر نوری متصل شده است که از آن می توان به راحتی برای اتصال سوئیچ های فیبر نوری و دیگر تجهیزات مخابراتی استفاده نمود. در تجهیزات شبکه، انواع پچ کورد های فیبر نوری مالتی مود و سینگل مود با کانکتورهای LC, SC, FC, ST, E-2000, MTRJ و ... که بسته به نوع پلیش کانکتور ها APC و PC ، در نوع مالتی مود مانند دسته بندی کابل ها انواع OM1, OM2, OM3, OM4 که تفاوت در سرعت انتقال و حجم اطلاعات دارند تقسیم نمود.

مــحصولات مرتبط