آداپتور فیبر نوری فایبرلند SC-SC MM Simplex گالری تصاویر

آداپتور فیبر نوری فایبرلند SC-SC MM Simplex

محصول جدید

آداپتور های فیبر نوری عموما داخل پچ پنل مخصوص فیبر قرار می گیرد و انواع مختلف آن متناسب با نوع کانکتور بصورت دو پورت Duplex یا تک پورت Simplex وجود دارد. آداپتور فیبر نوری جزیی از تجهیزات پسیو شبکه است.

تماس بگیرید

SC-SC
FL-ASC1SM
آداپتور فیبر نوری
Simplex ,Multi Mode

آداپتور های فیبر نوری عموما داخل پچ پنل مخصوص فیبر قرار می گیرد و انواع مختلف آن متناسب با نوع کانکتور بصورت دو پورت Duplex یا تک پورت Simplex وجود دارد. آداپتور فیبر نوری که جزیی از تجهیزات پسیو شبکه است واسط بین فیبر نوری ای که کانکتور بر روی آن نصب شده و پچ کورد فیبر نوری می باشد.

مــحصولات مرتبط