آداپتور فیبر نوری فایبرلند LC-LC MM Duplex گالری تصاویر

آداپتور فیبر نوری فایبرلند LC-LC MM Duplex

محصول جدید

آداپتور های فیبر نوری عموما داخل پچ پنل مخصوص فیبر قرار می گیرد و انواع مختلف آن متناسب با نوع کانکتور بصورت دو پورت Duplex یا تک پورت Simplex وجود دارد. آداپتور فیبر نوری که جزیی از تجهیزات پسیو شبکه است

تماس بگیرید

LC-LC
FL-ALC2SM
آداپتور فیبر نوری
Duplex ,Multi Mode

آداپتور های فیبر نوری عموما داخل پچ پنل مخصوص فیبر قرار می گیرد و انواع مختلف آن متناسب با نوع کانکتور بصورت دو پورت Duplex یا تک پورت Simplex وجود دارد. آداپتور فیبر نوری که جزیی از تجهیزات پسیو شبکه است واسط بین فیبر نوریی که کانکتور بر روی آن نصب شده و پچ کورد فیبر نوری می باشد.

 

مــحصولات مرتبط