آداپتور فیبر نوری فایبرلند LC-LC SM Duplex گالری تصاویر

آداپتور فیبر نوری فایبرلند LC-LC SM Duplex

محصول جدید

آداپتور های فیبر نوری به دو شکل ساده و هیبرید در انواع پلاستیکی و فلزی به صورت simplex و Duplex تولید می گردند. آداپتور های فیبر نوری سینگل مود و مالتی مود در انواع پچ پنل ها و باکس ها و انواع OCDF ها مورد استفاده قرار می گیرد

تماس بگیرید

LC-LC
آداپتور فیبر نوری
Duplex ,single Mode

آداپتور های فیبر نوری به دو شکل ساده و هیبرید در انواع پلاستیکی و فلزی به صورت simplex و Duplex تولید می گردند. آداپتور های فیبر نوری سینگل مود و مالتی مود در انواع پچ پنل ها و باکس ها و انواع OCDF ها مورد استفاده قرار می گیرد.این آداپتور فیبر نوری جزیی از تجهیزات پسیو شبکه می باشد.

 

مــحصولات مرتبط